320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida on ühist Ryan Giggsil ja Londoni Arsenalil? Mõlemad on tulnud Inglismaa jalgpallimeistriks 13 korda.

    Piers Morgan ‏@piersmorgan 1h
    3-0 up, Champions, but Ferguson's still screaming furiously at his players. THAT'S the difference. #winner

    Kommentaar


      SAF mainis just intervjuus SkySportsile, et võimalik , et Jonesist saab Unitedi läbi aegade kõige parem mängija.

      Nüüd Arsenali vastu kaptenipael RVP'le, Büttnerid ja asjad väljakule jaa tuleb jälle ära.
      Tõsiselt võttes, oleks tore nüüd veel korra ehk Scholesi näha see hooaeg ja Andersonile, Nanile, Cleverleyle paar mängu tõestamaks, et nad on tõsiselt võetavad.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        lugesin, imestasin, aga noh, las ta olla.

        siis jõudsin selleni ja

        what the actual fuck.

        * 20, baby. 20. kakskümmend. korrake veel, kui ei jõua kohale.
        * nii varakult kindlustati viimati üheksa hooaega tagasi.
        * mees tuli, mees võttis numbri. mees lubas, mees lõi. väärt mees on.
        * saja-aastased kõrvuti lastega, ja mõlemad mängivad oma koha välja.
        * poisikestest kasvavad mehed. ja millised kuradi mehed.
        * last but not least. manchesterisblue-pask korralikku pauguga vait löödud.

        aga mõnel on igav, sest võideti liiga suurelt.
        vahel ma ei mõista.

        PS - vanpersile nüüd eksole kiirelt särgid 21, 4 ja 12 korraga selga, jah.
        loll nali minu poolt ja olen sinuga absoluutselt nõus. Heade emotsiooniderohke liigahooaja üle ei tohiks kindlasti kurta. Suurepärane on kõik. Manchester United'i toetaja on lihtsalt imeline olla! Varem või hiljem saavad kõik toetused mõnusasti tasustatud emotsioonidega. Nüüd tahaks noori poisse näha ja loodan, et pingevabalt näidatakse ka ilusat hooaja lõppu.

        Kommentaar


          Ma siin sirvisin seda teemat ajal kui RVP tuli ja no ma ei tea ,kas eelmise hooaja lutti saamisest tingituna oli pettumus nii suur ja kusi peas või mis, aga väga negatiivne oli see suhtumine.
          H.M.M , pika hooaja peale on pasamaik RVP väravate ja liigutuste juurest ära kadunud ?
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            nummit und





            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              Ka aru ei saa, kes väidavad, et hooaeg oli igav. Endale pakkus ainuüksi tänane hooajajagu emotsioone.

              Kommentaar


                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                H.M.M , pika hooaja peale on pasamaik RVP väravate ja liigutuste juurest ära kadunud ?
                arvestades kui palju ta neid löönd on, siis maitse on ühtlaselt jaotunud ja meeldima hakanud/ära harjunud. samuti tõestati taaskord, et suvaline foorumiprõmmija on põhjusega suvaline foorumiprõmmija. aitähh selle eest, SAF ja Robin.
                ja aitähh kogu kaadrile vaimustava soorituse eest! seda raha eest ei osta.
                homme kui vaim teravam, kirjutan pikema oodi.
                palju õnne meile, teile, neile!
                musi.

                ps. väga ilusad poolaja pildid need viimased. ja mina loll mõtlesin, miks teisel neljakümneviiel nii loiult lükati.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  lugesin, imestasin, aga noh, las ta olla.

                  siis jõudsin selleni ja

                  what the actual fuck.

                  * 20, baby. 20. kakskümmend. korrake veel, kui ei jõua kohale.
                  * nii varakult kindlustati viimati üheksa hooaega tagasi.
                  * mees tuli, mees võttis numbri. mees lubas, mees lõi. väärt mees on.
                  * saja-aastased kõrvuti lastega, ja mõlemad mängivad oma koha välja.
                  * poisikestest kasvavad mehed. ja millised kuradi mehed.
                  * last but not least. manchesterisblue-pask korralikku pauguga vait löödud.

                  aga mõnel on igav, sest võideti liiga suurelt.
                  vahel ma ei mõista.

                  PS - vanpersile nüüd eksole kiirelt särgid 21, 4 ja 12 korraga selga, jah.
                  Okei, valesti mõistetud vist. Pinge kadus sellesmõttes ära, et sisuliselt oli tiitel juba märtsis meie oma ja võtsime järjest lihtsaid ja rutiinseid võite. Reali mängud (ja Chelsea FAs) olid viimases mängud, kus tõesti oli veel midagi mängus.

                  Kõik need punktid, mis Vincent välja tõi on mul samuti meeles ja ei ole kuidagi seotud selle pingelanguse postitusega

                  Muidu tänasest mängust:
                  Kõigiaegade parim viis, kuidas tiitel kindlustada. Liiga topscoreri hat trick poole tunniga kodustaadionil, millest üks on hooaja parim värav. Võimas. Sellekoha pealt oli kohati nutumaik suus. Eks tuleb nüüd Spurs CLi aidata

                  Kommentaar


                    Õnnitlused.
                    Nüüd jooge ennast täis ning olge järgmises liigamängus pohmas

                    Minu maitsele oli Lowtoni värav Stoke vastu tiba ilusam kui eile löödud RvP värav :P

                    Kommentaar


                      Oi kurja, OLEMAS, nüüd rekordi jahile Kahjuks mängu lõppu ei näinud, kuna läks päris lappama eilne õhtu

                      Glory, Glory MAN UTD!!!
                      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                      Kommentaar


                        Nunnu, et Evral tuli esimese asjana pärast tiitlivõitu meelde Suarez, et pidi kohe ampsama mingi käe järgi mida süüa. Nende kahe vahel on ikka mingi eriline side.

                        Kommentaar


                          Palju õnne Manule ja just RVP`le! Loodame, et te meilt punkte ei võta

                          Kommentaar


                            Paneme siitpoolt ka õnnitlused teele! Hooaeg veel läbi ei ole, aga 3 korda viiki mängida ja ainult 4 korda ploomid saada on täitsa piisav, et tiitel kotti pista. Tibake teiste libastumisi ja asi korras nii. Teenitult täiesti!

                            Kommentaar


                              skõuls saab ka medali kaela.. eksole?

                              Päris tore sats see mäntsesteri punased

                              Kommentaar


                                Eile oli üks ütlemata tore päev jalgpalli ajaloos!
                                Õnnitlused kõikidele ManU fännidele, oli väärt jalgpalli õhtu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X