320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    City ja Chelsea tegid ilusa kingituse. Vooru lõpus tabeli liidrid!

    Kommentaar


      jälle kohtunik tegi mängu ära manu eest. kust otsast oli see kollase kaardi viga? see oli täiesti 50/50 süütu olukord, kus pigem oleks evra pidanud kaardi saama ning mille eest wilshere üldse esimese kollase sai? selle eest, et talle viga esmalt tehti ning hr. dean ära ei vilistanud? uskumatu. ning cleverley lihtsalt hüppab selja tagant jackile sisse ja ei midagi kohtunikult. ma olen sõnatu. kohtunikul vedas niigi esimese poolaja lõpus, et rooney penalteid üldse lüüa ei oska. kui sellise käe eest antakse penalt, siis oleks arsenal pidanud eelmine hooaeg 20 lisapenaltit teenima. see oleks kindlasti ka tabeliseisu oluliselt muutunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
        jälle kohtunik tegi mängu ära manu eest. kust otsast oli see kollase kaardi viga? see oli täiesti 50/50 süütu olukord, kus pigem oleks evra pidanud kaardi saama ning mille eest wilshere üldse esimese kollase sai? selle eest, et talle viga esmalt tehti ning hr. dean ära ei vilistanud? uskumatu. ning cleverley lihtsalt hüppab selja tagant jackile sisse ja ei midagi kohtunikult. ma olen sõnatu. kohtunikul vedas niigi esimese poolaja lõpus, et rooney penalteid üldse lüüa ei oska. kui sellise käe eest antakse penalt, siis oleks arsenal pidanud eelmine hooaeg 20 lisapenaltit teenima. see oleks kindlasti ka tabeliseisu oluliselt muutunud.
        sellise käe eest antakse pennal, nii cleverleyle kui ka jackile anti 1 korra vea eest andeks, ainult et saf taipas cleverley välja võtta

        Kommentaar


          Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
          sellise käe eest antakse pennal, nii cleverleyle kui ka jackile anti 1 korra vea eest andeks, ainult et saf taipas cleverley välja võtta
          jajah, saf on maailma parim treener jne jne, ma ei viitsi kuulata su loba. teiega on mõttetu vaielda, sest te ilmselgelt ei tea midagi vigadest jalgpallis.

          Kommentaar


            not sure if trolling or retarded.jpg

            tähemärgid
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              ...tänage õnne et hollandki skunk otsustas siuke skunk olla ja te ta endale saite, küll päris kena kopika eest. Vastasel juhul oleks see seis teil seal ees ikka vähe nutusem...
              Ma arvan, et lähen ja veristan kitse oma ManU kabelis ning ohverdan ta jalgpallijumalale. Sest ainult tänu temale (jutt siis tollest jumalusest) ja tema poolt antud grandioossele õnnele mõisteti osta meeskonda hea ründaja, kes väravate peale maias.
              Juttude järgi on see straikerfoorvard veel ka karikate (rõhk siin, beibi) peale maias...

              Top of the league!
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
                jälle kohtunik tegi mängu ära manu eest. kust otsast oli see kollase kaardi viga? see oli täiesti 50/50 süütu olukord, kus pigem oleks evra pidanud kaardi saama ning mille eest wilshere üldse esimese kollase sai? selle eest, et talle viga esmalt tehti ning hr. dean ära ei vilistanud? uskumatu. ning cleverley lihtsalt hüppab selja tagant jackile sisse ja ei midagi kohtunikult. ma olen sõnatu. kohtunikul vedas niigi esimese poolaja lõpus, et rooney penalteid üldse lüüa ei oska. kui sellise käe eest antakse penalt, siis oleks arsenal pidanud eelmine hooaeg 20 lisapenaltit teenima. see oleks kindlasti ka tabeliseisu oluliselt muutunud.
                Palun loe enne labi mis sitta sa postitad. Kas sa oled jarjekordne telliskivi2 kes peab ennast vutieksperdiks? Palun vaata mang uuesti ule. Kui kaua sa chelsea toetaja oled olnud al. mai 2012?

                Kommentaar


                  Täiesti müstika, kuidas pärast sellist mängu saab endiselt kohtuniku kallal ilkuda. Penalti oli ilmne, samuti ka Wilshere punane. Kohtunik tegi julgelt 95% otsustest õigesti, s.h kõik n-ö suured otsused. Tõsi, Arseanaali prillidega võinuks ka Cleverley paar minutit varem puhkama saada. Täiesti erapooletust käitumisest kohtuniku puhul räägib muidugi ka see, et ka Wilshere oli enne toorutsemise eest hoiatuse saanud, lihtsalt AW ei soovinud meest välja võtta. Pärast igat mängu ikka pole ka vaja tulla siia seletama, et "oi, juba nagu Itaalias" ja "kohtunik tegi teie eest mängu ära nagu tavaliselt". Aitab, palun!

                  Üldiselt muidu meeldis väga Valencia, kuigi ta võtab cristianoronaldolikult tihti rünnakutempo maha ja ootab vastased järgi, sai mees ikka väga hästi hakkama. Roo penalteid pole isiklikult kunagi julgenud vaadata, ei mõista, miks ta endiselt neid lööma peaks. Positiivne oli ka kaitsjate suur enesekindlus, isegi Põhja-Iiri kaitsetala näitas oma alter-egot ja lükkas söötu mööda maad täitsa toredalt, muidu ikka pigem silmad kinni ja pauh, minema. No muidugi, eks konnade surve oli ka naeruväärne, Giroud nagu ei tahtnudki väljakul olla.

                  TOP OF THE LEAGUE, MOTHERFUCKERS!
                  Algselt postitas rainis007
                  Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
                    Palun loe enne labi mis sitta sa postitad. Kas sa oled jarjekordne telliskivi2 kes peab ennast vutieksperdiks? Palun vaata mang uuesti ule. Kui kaua sa chelsea toetaja oled olnud al. mai 2012?
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Mitte et sinu sulest kunagi tuhat sõna oleks tulnud... Vean kihla, et terve nädala ootasid pikisilmi tänast õhtut, et saaks enda arust ''ära panna''. Võiks ju krediiti anda pigem - skoori ennustasin täppi, punase ja pendla samuti, pooled läksid ainult valesti. Ilma juudaseta oleks asi vähe nutusem v mis? Rooney jalast ei tunduks küll hetkel tiitlitele pretendeerimiseks vajalikke väravaid tulemas, seega tänage Arsene, Ivani, Stani ja seda väikest poissi kes kuuldavasti hollandi närilise sees pidavat elama.
                      Vale ja joodikutega ma kihla ei veaks. Raske on sellisele mehele krediiti anda, kes pimestatud vihaga näeb väljakul ahve mängimas. Oleks siis tegu musta huumoriga olnduki, aga see on midagi muud juba. Igal asjal on piir! Mis järjekordne vandenõuteooria see peaks olema, et tiitlitele pretendeerimiseks peavad väravad just läbi Rooney jalgade tulema? Ma usun, et paljud meist oleks rahul ka sellega, kui Rooney platsil viibimisega need väravad kasvõi kaudselt läbi tema tulevad, ükskõik kes see lõpetaja siis on. Peace.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Joon umbes korra kuus...

                        Mis muud juttu puudutab, siis paraku tekib küsimus kas sa oled lihtsalt rumal või on see mingi karakteri puudujääk? Näiteks HSP(highly sensitive person) võiks kindlasti jalgpallifoorumis midagi nii tühist endale südamesse võtta. Seega, kui sa oled rumal siis pole suga midagi teha, ole edasi. Kui teine variant, siis soovitan sõbralikult, oled enda südameasjaks vale spordiala valinud. Kui ahvid ja väike banter sind endast juba nii välja viib, siis soovitan vaadata rahulikemate spordialade, nagu näiteks tütarlaste võrkpall, poole. Ja kui sellest ei piisa siis sisusta foorumites kolamise asemel oma aega näiteks käsitööga, tikkimine jms. Piisaut.

                        Kommentaar


                          Samas on ju olemas võimalus banterit ja erinevaid tragikoomilisi rante esitada veidikenegi intelligentsemal viisil.
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Okei boss, järgmine kord kui tahan Manu mängijaid Arsenali teemas pärdikuteks ja ahvideks kutsuda, kutsun neid pigem neandertallasteks ja troglodüütideks, rafineeritult noh. Sest mine tea, äkki jälle mõni neiu siit teemast eksib sinna ära ja solvub mu robustse keelekasutuse ja ebaintelligentsete mõtteavalduste peale. Seda nüüd küll ei tahaks...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
                              jälle kohtunik tegi mängu ära manu eest. kust otsast oli see kollase kaardi viga? see oli täiesti 50/50 süütu olukord, kus pigem oleks evra pidanud kaardi saama ning mille eest wilshere üldse esimese kollase sai? selle eest, et talle viga esmalt tehti ning hr. dean ära ei vilistanud? uskumatu. ning cleverley lihtsalt hüppab selja tagant jackile sisse ja ei midagi kohtunikult. ma olen sõnatu. kohtunikul vedas niigi esimese poolaja lõpus, et rooney penalteid üldse lüüa ei oska. kui sellise käe eest antakse penalt, siis oleks arsenal pidanud eelmine hooaeg 20 lisapenaltit teenima. see oleks kindlasti ka tabeliseisu oluliselt muutunud.
                              Natukene üle ei pinguta? Ma ei usu, et sellist ajalugu nagu Manchester Unitedil on saab tõlgendada vaid ainult sellega, et kohtunikud neid pooldavad. Teiseks sa ütlesid see on 50/50 süütu olukord oleks tehtud vastupidine otsus oleks jälle United kannataja pool olnud, et kas see oleks õigsus olnud? Ma millegi pärast arvan, et teised teavad ka natukene vigadest midagi, et sa ei ole kõige targem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
                                kui see lion pole manu fänn-siis mina olen igor mango
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X