320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mu arust oli hooaja esimesel poolel evra ikka parem kui viimasel ajal, aga ehk viimased otsustavad mängud tlevad head.
    a selles suhtes on õigus, et heinze lammutaja, evra rohkem rüdav.
    ma tegelt ei viitsi üldse vaielda enam. erinevad nägemused lihtsalt milline peaks mäng/mängija olema.
    võtaks uue teema.
    Pärast Roma mängu näib asi roosilisem kui enne seda- mängiti nagu meeskond, mitte nagu ronaldo ja ülejäänd mehed (sel hooajal on ronaldo üksi päris mitu mängu ära teind, ntx võõrsil fulhami vastu). Vaatame kas ka watfordi vastu suudetakse end motiveerida, kui jätkub samas vaimus siis treble 2

    Kommentaar


      Mu itaalasest sõber ütles ,et " no chance" for milan, sama ütles ta ka roma kohta, isegi peale esimest mängu. Manu muidugi võidab. No chance !!!

      Kommentaar


        Mitmene bänn Scholseil on?

        Saab Milani vastu mängida?

        Kommentaar


          Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
          Mitmene bänn Scholseil on?

          Saab Milani vastu mängida?
          Saab küll Milani vastu mängida aga üks kollane on ikka all. Nii, et väga vabalt võib korduda 99. aasta, kui finaal tal just kaartide tõttu mängimata jäi.

          Kommentaar


            Noh, seekord jääb tal finaal ManU kaotuse tõttu Milanile mängimata

            Kommentaar


              Ma ei muretse praegu niivõrd Manchesteri FA Cupi ja Champions League pärast, kui liiga pärast. Lasti ju vahe ainult 3 punktiseks.Nad peavad 6-st allesjäänud mängust 5 võitma, et ette jääda. Muidugi palju oleneb mängust Chelsea vastu mai alguses.

              Kõige hullem on see, et Vidic väljas, tema oli manu hea kaitsemängu alustalasid. Mitte, et Brown kehva oleks, aga Vidic-iga ei anna just eriti paljusid keskkaitseid võrrelda. Ja Drogba vastu peavõitluses oleks Vidic hädavajalik. Rünnakus loodane, et Smith saab veel mänguaega ja Saha ruttu terveks saaks. Aga õnneks Manul nii, et kui ründajad ei löö, löövad poolkaitsjad.

              Kui Manchester võitis Roma, siis miks nad ei peaks AC Milani võitma, kes on koduliigas veel kehvemini mänginud kui Roma. CL-is tuleb siiski ma arvan kahe inglise klubi vaheline vastasseis. Pole ebatõenäoline, et kõigil 3 rindel astuvad finaalis vastamisi Manchester vs. Chelsea. Üks vastasseis FA Cupil selgub siis täna. Inglise liiga otsustav mäng tuleb tõenäoliselt kah siis mai alguses kui kohtuvad samad tiimid ja kui Manchester võidab Milani ja Chelsea Liverpooli, siis ka CL-is juhtub sama. Endale oleks muidugi meeldinud, kui vastas oleks olnud mitte inglismaa tiim, sest nendevahelisi mänge näeb alati. Oleks Valenciat, Barcelonat, Reali, Lyoni või AC Milani finaali vastasena näinud, aga see aasta sellist asja ei juhtunud.

              Kui Manchester suudab oma värava puhtana hoida, siis selles, et nad ise väravaid suudavad lüüa ei tohiks vist kahelda. Kahju, et G. Neville, Vidic, Silvestre, (lühiajalisel O'Shea), Park vigastatud on. Saha pole kah kindlasti veel mänguvormis. Aga isegi nendeta on koosseis piisavalt tugev, et keda iganes ohustada.

              Ootan kolmikut, aga reaalsem on, et võetakse kolmest kaks, kuigi isegi see väga raske.

              Kommentaar


                7min ja värav...

                Arvatavasti Watfordile kütetakse täna sama suur saun nagu Roomale.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas jaamu
                  miks täna mustad lindid on?
                  homme saab Hillsborough'st kaheksateist aastat.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Täielik taandareng, kui ometi alles mõne päeva eest mängiti nii suurepäraselt. Mis mõttes nagu ainult neli väravat? Nõrk, väga nõrk.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Wem-ber-ly! Wem-ber-ly!

                      Wem-ber-ly! Wem-ber-ly!

                      WEMBERLEY!
                      WEMBERLEY!
                      The Reward is Cheese.

                      Kommentaar


                        Loodetavasti ei ole Rio vigastus väga tõsine. Ja kui on, siis vähemalt on Neville terve järgmiseks mänguks. Smith läheb ka iga mänguga teravamaks, ning partnerlus Rooney'iga areneb hoogsalt. Toretore.

                        Kommentaar


                          G. Neville ja O'Shea saavad terveks siin nädala jooksul vast. Rio osas loodame parimat, kui Rio kah väljas siis oleks natuke jama. Loodan ikka kuldset kolmikut Ja Smith on mulle alati meeldinud. Smith ja Heinze on väga hea suhtumisega mängijad, kes kunagi alla ei anna. Loodan, et suvel Manust kedagi ära ei müüda. Kellegi võib Scholesi asenduseks keskväljale osta, aga tiimi tase ja valikuvõimalused on siiski suhteliselt head. Nii palju vigastusi kaitseliinis on suhteliselt harukordne juhus.

                          Kommentaar


                            Rio pidi vaid järgmise mängu vahele jätma, Middlesbroughi vastu pidi juba väljakul olema, vähemalt seda skysportsi andmeil

                            Kommentaar


                              G. Neville ja O'Shea saavad terveks siin nädala jooksul vast. Rio osas loodame parimat, kui Rio kah väljas siis oleks natuke jama
                              Rio pidi vaid järgmise mängu vahele jätma, Middlesbroughi vastu pidi juba väljakul olema, vähemalt seda skysportsi andmeil


                              "vaid" jah
                              , nadalaparast on juba mitu paranenut,

                              aga st siiski suure t6enaosusega v6imalust, et teisip. on kaitses samad mehed, kes eile l6puvile ajal: Evra-Heinze-Brown-Fletcher,
                              vaevalt, et kedagi reservidest elu ja surma peale heitleva SheffUtd-i vastu katsetatakse
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

                                "vaid" jah
                                , nadalaparast on juba mitu paranenut,

                                aga st siiski suure t6enaosusega v6imalust, et teisip. on kaitses samad mehed, kes eile l6puvile ajal: Evra-Heinze-Brown-Fletcher,
                                vaevalt, et kedagi reservidest elu ja surma peale heitleva SheffUtd-i vastu katsetatakse
                                Parim kaitse on rünnak!
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X