320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Algselt postitas Pingviins


    Algselt postitas timmu99


    Tomas Kuszczak tegelikult ikka väga hea väravas ja suhteliselt noor ka. Rohkem tehinguid ma arvan, et ei tehta. Suvel vähemalt. Jaanuari üleminekute aknas peaks üks ründaja juttude järgi ManUsse liikuma. Arvatavasti Tevez või Torres. Trezeguet ei anta ManUle, Juventus ei taha anda ja David tahab ise ka olla Juves. Kuigi ma loodan, et mingi tehing ManUl täna või homme siis toimub veel, poolik või rünne. Poolikut sooviksin rohkem.
    Mis see Manu on? Mingi uus klubi või?

    Kui me uut poolikut ei saa, siis tuleb see hooaeg eelmise kahe koopia.
    sa tahad öelda et ei tohi enam kasutada lühendit manU ? Siis on sul ikka asjad täitsa sassis...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Algselt postitas mehis


      Algselt postitas RVN


      Carrick siis ainuke ost meil suve jooksul vähemalt praegu tundub kyll nii
      Ära unusta meie uut \"supper-mega-hüpper\" kõva varuväravavahti Tomasz Kuszczakit, kes tõsi jah algul veel laenuga meil mängimas.
      Ma ei tea, kas ma nüüd rõõmustan või kurvastan sind aga Kuszczak on päriselt Unitedi mängija. Leping on jah natuke imelik, et siis nelja aastane leping, millest esimene aasta on laenul.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Algselt postitas John Doe


        Algselt postitas mehis


        Algselt postitas RVN


        Carrick siis ainuke ost meil suve jooksul vähemalt praegu tundub kyll nii
        Ära unusta meie uut \"supper-mega-hüpper\" kõva varuväravavahti Tomasz Kuszczakit, kes tõsi jah algul veel laenuga meil mängimas.
        Ma ei tea, kas ma nüüd rõõmustan või kurvastan sind aga Kuszczak on päriselt Unitedi mängija. Leping on jah natuke imelik, et siis nelja aastane leping, millest esimene aasta on laenul.
        Mina küll kurvastasin, vabandan kõikide tema fännide ees, aga minu arust on ta MÕTTETU mees, kui ei suuda isegi 100 meetri pealt tulnud väljalööki tõrjuda.
        Trezeguetist veel: Millegi pärast, kohe kui Juve aeti Serie B-sse ja Ruud reali läks, lootsin ja arvasin et just Trezeguet leiab tee Manusse ja tegelikult oleme (olime) sellele suht lähedal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Issand jumal. Treze on veel vähem liikuv ründaja kui Ruud!
          Meile ei ole ründajat vaja, absoluutselt mitte!

          Algselt postitas rasmer
          sa tahad öelda et ei tohi enam kasutada lühendit manU ? Siis on sul ikka asjad täitsa sassis...
          Võib võib, 13 aastased Cristiano Ronaldo/Beckhami fännid on seda alati teinud ja vaevalt see muutub. Minu meelest on see lihtsalt rõve sõna, aga eks see ole mu isiklik tragöödia.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Algselt postitas greystone

            Mina küll kurvastasin, vabandan kõikide tema fännide ees, aga minu arust on ta MÕTTETU mees, kui ei suuda isegi 100 meetri pealt tulnud väljalööki tõrjuda.
            Möh? Mis sa tühja lahmid.

            Eks Tomaszil on nüüd paras aeg end tõestama asuda. Usun aga teadvat, kust Fergie oma selle kinnisidee sai - 7. mai 2005, vs WBA Old Traffordil. Vaatasin just, olin ise ka poissi siin foorumis pisut kiitnud.

            Manchester United 1 West Brom 1

            Unknown keeper Tomasz Kuszczak proved an unlikely West Brom hero as Bryan Robson saw the Baggies battered on his return to Old Trafford yet still escape with a precious point.


            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Algselt postitas Pingviins


              Issand jumal. Treze on veel vähem liikuv ründaja kui Ruud!
              Meile ei ole ründajat vaja, absoluutselt mitte!

              Algselt postitas rasmer
              sa tahad öelda et ei tohi enam kasutada lühendit manU ? Siis on sul ikka asjad täitsa sassis...
              Võib võib, 13 aastased Cristiano Ronaldo/Beckhami fännid on seda alati teinud ja vaevalt see muutub. Minu meelest on see lihtsalt rõve sõna, aga eks see ole mu isiklik tragöödia.
              Kust selline lühend nagu Treze? Tegelikult kasuta seda edasi, 17 aastased Werder Bremeni fännid teevad ju seda. Mulle ka see sõna üldse kohe ei meeldi.
              /

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                tra kaduge kooli juba ükskord
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  Küll sa, fitti, kahekümne aasta pärast nutad, et saaks vaid kooli minna. Nojah, sellises vanuses on soovi põhjus muidugi noorte totside vahtimine, kuid asi seegi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Mismõttes \'selles vanuses\'? Ma ainult totside pärast - algul vanemate, pärast nooremate - koolis käisingi.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Mõnus pervo. Mõni mängis kaheksaselt ikka mudelitega.

                      WE ARE SUPER LEEDS!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Nojah, tänapäeva noormeestel kooliõpilastel on muidugi see eelis, et totsid näevad koledal kombel vaeva ennast üles putitades. Minu ajal oli olukord hoopis õnnetum. Koolivorm ja kaheksakümnendate lõpu soengud...

                        Aga teemasse ka: Trezeguet\'d on Manchester United FC-l kindlasti vaja. Muidu jääb ründemäng lahjaks. Loodetavasti ma nüüd ei solvanud liigsete lühenditega kellegi tundeid.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          Algselt postitas greystone

                          Mina küll kurvastasin, vabandan kõikide tema fännide ees, aga minu arust on ta MÕTTETU mees, kui ei suuda isegi 100 meetri pealt tulnud väljalööki tõrjuda.
                          Nojah, eks James ole ju palju osavam ja mõttekam.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Algselt postitas Saarlane


                            Algselt postitas greystone

                            Mina küll kurvastasin, vabandan kõikide tema fännide ees, aga minu arust on ta MÕTTETU mees, kui ei suuda isegi 100 meetri pealt tulnud väljalööki tõrjuda.
                            Nojah, eks James ole ju palju osavam ja mõttekam.
                            No James pole ManU mängija ka kunagi olnud...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Küll aga on ta ühele teisele foorumikasutajale, kelle nime ma ei nimeta, väga südamelähedane. Carroll oli teil ka tubli. ManU vs. Tottenham `(sorri Pingviins=) )

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                Algselt postitas mcnamara

                                Nojah, tänapäeva noormeestel kooliõpilastel on muidugi see eelis, et totsid näevad koledal kombel vaeva ennast üles putitades. Minu ajal oli olukord hoopis õnnetum. Koolivorm ja kaheksakümnendate lõpu soengud...
                                asi ei olnud palju parem ka 90ndtel mitte. praegu läheks aga hea meelega kooli. eriti jaapani omasse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X