320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tv6 ka pole ?

    Vähemalt 45 min. enne mängu algust peaks striimi lahti tegema juba. Vali siit.
    sain koju odava projektori ja tahaks krt seina pealt vaadata suurelt
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      sain koju odava projektori ja tahaks krt seina pealt vaadata suurelt
      Wiziwig ja mõni kvaliteetne Acestreami või sopcasti striim peaks sind aitama küll.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Ennustaks megakiirelt ka midagi, kuigi käed juba värisevad meeletult:

        De Gea, Rafaeli, Vida, Evra, Carricku, Van Persie alustamises pole kahtlustki. Vidici partneri kohapealt võib puhtalt kiiruse poolest Rio tänaseks maha kanda, niiet jäävad siis Smalling ja Evans, kellest eelistaksin esimest (kuigi mäletan kuidas mees näiteks Benteke vastu hätta jäi).
        Eriti pärast tänast Kloppi (keda mul on siiski põhjust usaldada) kommentaari loodan, et minnakse kolme keskpoolikuga peale. Jones-Carrick-Kagawa/Rooney äkki? Ja äärtel LOODAN Nanit näha, aga noh liiga optimistlik vist.
        Cleverleyle kahjuks kohta hetkel ei näe

        Kokkuvõtteks:
        De Gea
        Rafael-Smalling-Vida-Evra
        Valencia/Nani-Jones-Carrick-Rooney-Young
        Van Persie

        Muidugi geniaalne oli mõni minut ennem koosseisude selgumist selline postitus teha

        Kommentaar


          rahul oleks millegi sellisega, kosmeetilised muudatused nagu Rio -> Evans võivad olla.



          lisaks. aeg lendab.

          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ma ei imestaks üldse kui üks vanakestest täna alustab!
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              DDG, Rafael,Evans,Rio,Evra,Jones,Carrick,Kagawa,Welbeck ,Rooney,RVP

              Vidicit pole pingil ka.

              pink: Lindegaard,Smalling,Valencia,Anderson,Giggs,Clever ley,Hernandez
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Kõik panime mööda vähemalt kahe mängijaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  DDG, Rafael,Evans,Rio,Evra,Jones,Carrick,Kagawa,Welbeck ,Rooney,RVP

                  Vidicit pole pingil ka.

                  pink: Lindegaard,Smalling,Valencia,Anderson,Giggs,Clever ley,Hernandez
                  Oeh, wtf!?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
                    Oeh, wtf!?
                    Täpsustad ka äkki?

                    Ühesõnaga formatsioon täpselt see, mis mu eespool oleval pildil. Welbeck on meeldiv üllatus. Mune seekord sööril oli ja ei minda nulli hoidma, eks saab näha, kuidas töötab.

                    PS - Nani lahkub suvel.

                    e: Reali koosseis ka - Lopez, Arbeloa, Ramos, Varane, Coentrao, Alonso, Khedira, Di Maria, Özil, Ronaldo, Benzema

                    e2:
                    Daniel Taylor ‏@DTguardian
                    Vidic has played back-to-back games only once since his knee operation (and had an 8-day gap in between). This time: 3 days only.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Täna siis Reali kooseis peaks olema selline minu allikate järgi : Lopez, Arbeloa, Ramos, Varane, Coentrao, Alonso, Khedira, Di Maria, Ozil, Ronaldo, Benzema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Täpsustad ka äkki?
                        Vidici küsimusele vastasid ja teine oli welbeck. Üks asi , et SAF-il on mune, ma kardan rohkem welbecki enda omade pärast. Aga loodame parimat! Like always!

                        Kommentaar


                          Sain ka teisele küsimusele vastuse! Munad on olemas!

                          Kommentaar


                            Vàga suur samm astutud ManUl kvalifi làbimiseks selle golliga. Koomiline aga tàpselt sel hetkel, kui MU lôi vàrava lendas pall cornerist Donetzkile latti . Loomulikult on Real vàààga ohtlik, aga kaitse on hetkel MU-l korralik, kui mitte arvestada seda CR7 vàgevat golli. Nùùd teine poolaeg oleks hea kui MU saaks rùnnaku ka lahti, sest hetkel pole eriti midagi suudetud rùndemeestel.
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Rafael saab küll igast august.

                              Kommentaar


                                Oeh, ma ei suuda. Olen infarkti äärel. Mida mängu

                                Aditya_reds
                                Danny Welbeck is having the game of his life, for all the criticism he has had its about time he gets all the praise tonight..
                                nuff said


                                Keskkaitse ja Carrickuga võib enamvähem rahul olla. Samuti ka Rooney ning Kagawaga

                                E:Nõus Montag. Rafael on seni flop of the match

                                Kommentaar

                                Working...
                                X