320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    De Gea, Jones ja Welbeck - MOTM kindlalt, supermehed olete! Jonesi lõhkumine ja tema jõulisus on imeline, lihtsalt imeline. Mees, püsi terve ja meie DDR on olemas!

    Miks te Rafaeli pitsitate? Töötas kaunilt oma äärel, lõhkus, mulle küll meeldis - nälg oli suur.

    Rooney tegi mahedalt tööd nagu ikka, mulle meeldis.

    Keskkaitse oli väga hea, nii peabki mehed, nii peabki.

    Alguses kartsin seda koosseisu, kuid ma olen meeldivalt üllatunud, hea töö SAF.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Mulle piisas ühest mängust Hispaania meeskonnaga, et meenutada miks ma La Liga mänge ei vaata. Väike puude kaela piirkonda käega ja kohe pikali maha. Ramose puhul jäi selline näitlemine eriti silma. Kohtunik oli wuss, Welbeck ja De Gea samas bossid. Giggsi mängu toomine tõi positiivse tasakaalu. Valencia ning Anderson samas nii säravad ei olnud. Tulemus on siiski positiivne ja mina olen rahul.

      Kommentaar


        mäng iseenesest oli ju väga nauditav aga kohtuniku poolt siiski väga kehv partii. mõned kahtlase väärtusega kollased, di maria-jonesi olukord, evra-varane olukord ja siis see imelikul hetkel mängu lõpetamine. no nahhuj sa annad selle korneri kui enne lahti mängimist mängu lõppenuks vilistad. loodan, et see mees enam nii suuri mänge vilistada ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          De Gea, Jones ja Welbeck - MOTM kindlalt, supermehed olete!
          See kuidas Jones ilma kaardita suutis püsida oli juba omaette kunst täna..

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              käi perse kuradi schwantz, Evra vastu oli puhas punane.


              Word !

              Kui see pole punane, siis mis üldse? Pange pidevalt pausile, siis laske sekundi murdosa edasi ... jne ja näete, et kõige pealt sikutas käest/kerest tugevalt (kuigi pall olukorrast sisuliselt läinud), pärast veel kossi ka. Viimase mehena. Punane. Pole pikemat juttu.

              See teine olukord- alguses shoulder-to-shoulder, pärast tõesti oli käega lüke, aga pendla jaoks sellest minu meelest vähe (aga no samas olen ka inglise koolkonna austaja pigem ja eeldaksin, et penaltitena antakse ikka väga konkreetsed mahatõmbamised, jalgadesse sõitmised, selgahüppamised ja muu selline).

              Kes pole siin veel propsi saanud väga - RvP pallikontroll ja tagasitöötamine olid ikka muljetavaldavad. Oleks veel selle kandikul saadud võimaluse ära löönud...

              Aga de Geaga oli täna nii, et tegi häid tõrjeid ja püüdis olulistel hetkedel pallid kinni, aga minumeelest pole tema reaktsioonitõrjetes väga keegi kunagi kahelnud. Need, kes teda kritiseerivad istuvad oma kivi all edasi ja tulevad välja uuesti siis kui ta mingisuguse kõrge palli püüdmisel hädas on või siis kauglöögi sitasti parreerib (no neid elemente ta nii perfektselt tõesti ei valdagi ju, kui reaktsioonitõrjeid. viimastes on talle keeruline väärilist vastast leida).

              Kommentaar


                Kui kohtuniku teemal jätkata, siis kas kellelegi Valencia kollane kaart ei tundunud kahtlane? Tavaline õhuvõitlus, või jäi mul midagi kahe silma vahele?

                Kommentaar


                  Nii esimene poolaeg oli väheke kehvem, teine super.

                  De HEA - Haige vend, esimene poolaeg nurgalöökide ajal tegi veidi nalja, aga teine poolaeg ekstraklass. 8,5
                  Ferdinand - väga kindel ja täna näitas Evansile koha kätte sedapuhku. 7
                  Evans - Teine poolaeg oli hea, esimene oli natuke kehvem 6
                  Evra - 5,5 suht enamvähem
                  Rafael - esimene poolaeg meenutas 2-3 aasta tagust härrat, aga teine oli viisakas 5,5
                  Jones - loom 7
                  Carrick - palliga ebakindel, aga ülesanne oli kaitsta ja kaitsta, ehk 6
                  Rooney palliga olematu aga tööd tegi 5
                  Kagawa - ei õnnestu nendel Borussia meestel suuremates klubides järgmist sammu astuda, pigem tagasi paar sammu 4,5
                  Welbeck - Noor Heskey jooksis palju ja lõi värava 7,5
                  Van Perse - 3 super võimalust - 0 väravat 5

                  kokkuvõttes siis Ferguson tegi Mourinhole ta oma relvaga ära - Jones algkoosseisus lõhnas korraliku ummistuse tekitamsie järele seal oma kasti lähedal. Mängu parim otus oli Di Maria välja võtta, kes praktiliselt ainuisikuliselt ohustas ManU väravat. Ronaldo näitas peale head esimest poolaega teisel poolajal miks Messi on maailma parim jalgpallur.
                  Kui edasi siint paarist ei saa, siis oleks ikka väga pettunud. Special härra projekt realiga on igastahes ebaõnnestunud, isegi kui edasi saavad.

                  Kommentaar


                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      <- "Why he didn't use his hands I don't know, but it was a great stop"


                      Algselt postitas Planche Vaata postitust
                      Kui kohtuniku teemal jätkata, siis kas kellelegi Valencia kollane kaart ei tundunud kahtlane? Tavaline õhuvõitlus, või jäi mul midagi kahe silma vahele?


                      kerge käega näkku moment seal siiski oli
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Ronaldo näitas peale head esimest poolaega teisel poolajal miks Messi on maailma parim jalgpallur.
                        tegelikult ma ei taha mingit selgitust saada. lihtsalt jabur väide ning teema messi vs ronaldo on umbes sama, et võrrelda kumb ajupoolkera parem.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          tegelikult ma ei taha mingit selgitust saada. lihtsalt jabur väide ning teema messi vs ronaldo on umbes sama, et võrrelda kumb ajupoolkera parem.
                          Väga lihtne. Koputa parema käega vastu pea sama külge. Kui sealt tühjus vastu ei kumise, siis just seal kiivri all ongi parem ajupoolkera.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            tegelikult ma ei taha mingit selgitust saada. lihtsalt jabur väide ning teema messi vs ronaldo on umbes sama, et võrrelda kumb ajupoolkera parem.
                            ei võrdlegi ju - Messi on maailma parim ja kui Ronaldo lammutaks samamoodi kui Sevilla vastu või esimene poolaeg ManU vasti võiks neid võrrelda, aga see ei ole kuidagi selle mänguga seotud, fakt on see, et Ronaldo oli esimene poolaeg väga hea ja teine väga sitt.

                            Kommentaar


                              sa ootad olematudest olukordadest ikka natuke liiga palju,Ronaldo tegi oma ära. Muu jäi ülejäänud tiimi saamatuse taha

                              Kommentaar


                                SAF 1 MOU 0

                                umbes nii see reali vastu mängimine käib. ma loodan, et ma tõlgendasin wordprezi valesti, aga kui sa tegelt ka ütlesid, et jones vs di pask oli pennal, siis ma leiutan kohe mingi väljendi.
                                evra-varase olukord oli selle selgrootu pehmo, kes end kohtunikuks nimetas, kõrghetk. pede.
                                võin muidugi jõudsalt villast panna, aga davidi puhul nägime me eile seda, mida kutt enda confort zone'is olles teeb. kodumaa pinnal(/liigas) oli ta juba vaimselt täitsa teise lehe peal. seega väidangi, et premmis ta lihtsalt kardab neid lubivalgeid kasimata elukaid, kuigi reaalsuses on nad sama suured, aga lihtsalt palju koledamad mehed kui sergio ramos. (kes on vitt.)
                                d-wel ja jones. võtke roolt ja evralt kõrgklassi ekskortnaiste numbrid, te väärite seda.
                                eks viiendal märtsil vaatab, kas ja kuidas see pidu edasi läheb.

                                ja seda ka, et qpr'i vastu tahaks näha siukest satsi: de gea, rafael, smalling, vida, büttner, valencia (võta kokku ennast!), andokas, clevz, nani, young, hernes.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X