320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    No aga nüüd pole ju enam probleemi! ManU mängijale näidati punast ja veel Webbi poolt Vandenõumehed on muidugi kurvad...
    Kus sa. Pennalt ka vaja veel.

    Seda täpsustan, et Luiz ei ole cunt, vaid kloun. Siukseid peab olema. Punane oli paras fifty sixty, üks provotseeris natuke ja teisel sõitis ära. Saabki kiiremini pealinna venna juurde jooki panema.

    Valencia oli täitsa sealt Ali Dia ja Bebe rubriigist täna. Aga noh, sada protsenti peas kinni. Peep Vainuga mõned jutud vaja teha.

    Ja üldiselt võis muidugi ette aimata, et niipea kui SAF pärast tiitlit selle klassikalise keskkoolitreeneri "davai võitleme nüüd lõpuni" välja ütles, hakkab mingi munaveeretamine peale. See CL+karika talasaamise kombo lasi ikka korralikult õhu välja meeskonnast ja eks tegelikult ju inertsiga veereti tiitlini ära. Vana ise ka haige puusaga ei viitsi ilmselt iga kord enam föön käes pistikuni kõndida ja noh nii ta läheb.


    PS. murdock sa vaata oma näidikud üle, muidu kopter kukub alla veel. pontšik tegi täna siiski 69 minutit.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      no perkele.
      sellegi poolest peab talle ilusa glasuuri peale määrima ja lootma, et suvel mingi (a la) türklane temasse meile teadaolematutel põhjustel kiindub ja maiustuse pähe koju tassib.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Ärge nüüd liiga negatiivsed ka olge......oleme ikkagi premier league valitsejad. Tahes tahtmata lastakse jalg liiga sirgu kui tiitel juba kindlustatud. Ja kui kohunik oleks enne chelsea väravat Rooney vastu tehtud vea ära vilistanud, olex me võibolla ise 1-0 löönud ja chelsea oleks omadega mädas. Aga olex on olex ja täna läks siis niimoodi.......ja sellest punasest kaardist poleüldse mõtet rääkida.....ma pigem oleks Luizile ennem kaardi andnud, et ta samas olukorras Rafaelile küünarnukiga sisse sõitis....ja ei imesta et Rafael nii endast välja läks. Ja sellest ma ei saa üldse aru, mix need kaks chelse pooldajat siin komenteerivad......chelsea peax nii tuntud lubi küll olema, et nendel oma foorum olex soccernetis :P

        Kommentaar


          Suht dick move SAFi poolt hernele ainult 4 minutit anda. Ma oleks pigem rahul , kui hooaja lõpuni RVP puhkaks ja Hernes mängiks.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Kahju kui nüüd selle kaotuse tõttu sinised siiski CL-i pääsevad. Aga mis teha, meie tegime oma liigas puhta töö. Tuli selline mäng nagu oodata oli. Peale vahetusi justkui mäng elavnes ja vahepeal käis kena end to end jalgpall. Parimad minu hinnangul olid Jones ja Rafael. See punane oli küll pigem Webbi brainfart. Giggsi vägistati jälle 90 minutit, aina rohkem hakkab tema tegevus väljakul mind häirima. Pidevalt laiutab käsi, möliseb seal kohtunike ja teiste mängijatega jne. Rooney vahetusest sekkumine oli lihtsalt kohutav. Lõppkokkuvõtteks frustreeriv mäng, aga midagi kaalul ka polnud.

            Noh Luiz on muidugi tõeline cunt, see ei tule erilise üllatusena.
            1) Mis sellest nüüd siis nii halba on? Igasugu isiklikest ebasümpaatiatest hoolimata tahaks mina alati, et CL'i jõuaks võimalikult tugevad tiimid, kes seal miskitki korraldada võiks.

            2) Eh, see oli inetu olukord, aga joonekohtuniku nina all sellist löögiliigutust teha on rumal. Nagu eespool öeldi, allus nagu õrnema soo esindaja.

            3) Luiz tõeline cunt ja isegi mitte üllatus? Esimest korda ever nägin, kuidas see vend ära flippas. Räägib ilmselt üsna kõnekalt, et Webbil polnud parasjagu kõige pädevam seeria käsil. Seda biskitsi momenti, kuigi hilarious, kaitsta ei saa. Nõme neh, aga et ilmselge ja harjumuspärane cunt? Kuulaks huviga. See on nagu keegi ütleks, et Juan Mata on cunt.

            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Irwww, kaduge magama, hahaha
            Minul ei teki küll mingit isu tabelis 20 punkti tagapool passides siia parastama tulla. Võit on tore, aga see oli sellise tiimi vastu sellisel ajamomendil ootuspärane ja kohustuslik. Have some class, ülejooksik.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Väidetavalt olla äärekohtunik Webbile mikriga kollast soovitanud.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Tegelikult on see punane SAF-i ja Webbi vandenõu, et keegi nendevahelist vandenõud ei kahtlustaks enam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  1) Mis sellest nüüd siis nii halba on? Igasugu isiklikest ebasümpaatiatest hoolimata tahaks mina alati, et CL'i jõuaks võimalikult tugevad tiimid, kes seal miskitki korraldada võiks.



                  3) Luiz tõeline cunt ja isegi mitte üllatus? Esimest korda ever nägin, kuidas see vend ära flippas. Räägib ilmselt üsna kõnekalt, et Webbil polnud parasjagu kõige pädevam seeria käsil. Seda biskitsi momenti, kuigi hilarious, kaitsta ei saa. Nõme neh, aga et ilmselge ja harjumuspärane cunt? Kuulaks huviga. See on nagu keegi ütleks, et Juan Mata on cunt.

                  Minul ei teki küll mingit isu tabelis 20 punkti tagapool passides siia parastama tulla. Võit on tore, aga see oli sellise tiimi vastu sellisel ajamomendil ootuspärane ja kohustuslik. Have some class, ülejooksik.
                  Seda ma just väljendasingi, mu isiklik sümpaatia kuulub Tottenhamile ja sellele, et nemad jõuaksid CL-i. Kui Chelsea sinna teenitult jõuab - ega siis polegi midagi teha.

                  Hiljuti just panin ühe toreda pildi EL-st teie alateemasse. Vb teen talle veel praegu liiga, aga viimaste sündmuste valguses liigub küll selles suunas.

                  Kommentaar


                    No tore et isegi aru saad, et reageerisid pisut üle! Luiz on pigem kinovend ja lihtsalt lõbus sell. Naeris ta ilmselt selle pärast, et sai rafaeli ära flipatud. Parem ju kui seal valugrimasse näole manada. See tema kollane mölisemise eest tundus ka avavat Webbi silmi pisut.

                    Kommentaar


                      Retro kaotas Reali mängu eel Rangersile 1:4
                      United: van der Gouw; Martin, Berg, Dublin, Irwin; Blackmore, Johnsen, Fortune, Sharpe; Yorke, Beardsley
                      Subs: Anderson, May, Robson, Thomas

                      Kommentaar


                        Et siis söörile aitab nüüd? Twitter minemas hulluks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Tõenäoliselt on need lahkumisjutud puhas pask jällegi.No worries.

                            Kommentaar


                              minu jaoks tundub väga loogiline. Eelmine aasta ei saanud pensile minna, kuna City võitis ja uuel hooajal on City ja Chelsea eeldatavasti päris tugevad ja suurem on tõenäosus, et Mänks meistriks ei tule. Õige aeg lõpetamiseks.

                              Kommentaar




                                chillax.

                                On küll pühapäevane lugu , aga siiski
                                Sir Alex Ferguson insists he is going nowhere despite hip surgery

                                Selle erru mineku valguses on muidugi igasuguseid erinevaid lugusid tekkinud, valige milline sobib, mulle sobiks see :
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X