320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rooney ei läinudki bussiga sõitma?

    Edit: nägin, et ikka istub katusel.

    Rio on ikka korralik peo käimatõmbaja.

    Kommentaar


      Minu poolt ka well done hr. Ferguson. Mis iganes olen ajaloos tema kohta öeldud, siis sellist legendi on raske näha tulevikus. Võib-olla tänapäevases "kui kohe ei tule edu, siis YOU ARE FAIED!" maailmas ongi see võimatu. Tänases maailmas võib olla oleks ta ammu kinga saanud, kes viitsib oodata 4-5 aastat mingit karikat ja 7 aastat tiitlit, mis iganes kui sitt Manu sell ajal oli.

      Eriti see hooaeg, kus (hoolimata mis iganes vincent arvab), siis sellel pundil kes punases särgis väljakule astus, ei olnud mingit õigust või võimalust Premierist nii üle sõita nagu ta seda tegi. Eks järgmine hooaeg näeb, mitu punkti Ferguson Manule väärt on. Minu ennustus on 10-15 vähemalt. Head CL Trophy võitlust, aga head pensionipõlve hr. Fergusonile...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Sellist möllu ja pidu jalgpalli maalimas pole minu silmad veel näinud!

        Nagu üks fänn ütles "SAF is better than God" uskumatu vana, kõike paremat ja pikka elu!
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar








          ilusti on
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Eriti see hooaeg, kus (hoolimata mis iganes vincent arvab), siis sellel pundil kes punases särgis väljakule astus, ei olnud mingit õigust või võimalust Premierist nii üle sõita nagu ta seda tegi. Eks järgmine hooaeg näeb, mitu punkti Ferguson Manule väärt on. Minu ennustus on 10-15 vähemalt. Head CL Trophy võitlust, aga head pensionipõlve hr. Fergusonile...
              ma olen juba mitu hooaega üritanud mõista anda - võib-olla pole alati piisavalt selgesti välja tulnud - ennekõike seda, et eelis peitub ühtlaselt sügavas meeskonnas. keegi oli tänavu alati tulemas ja olemas, kui olid mõnel/mitmel mehel vigastused, alavorm, jonnituju, mis iganes.

              mingi kahe ja poole ründajaga, kolme pädeva keskkaitsjaga, napilt üle 20 usaldusväärse mehega jne jne ei mängi igasuguseid liigasid ja karikaid. aga seda, et niimoodi üle sõita - loomulikult mitte, ei oodanud ka.

              ja miinus kümme annaks muide praegu enne viimast vooru liidrikoha koos kõigi võimalustega enda kätes. miinus viisteist napi teise koha. võtaks vastu küll.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust

                ja miinus kümme annaks muide praegu enne viimast vooru liidrikoha koos kõigi võimalustega enda kätes. miinus viisteist napi teise koha. võtaks vastu küll.
                Vaata kus te oleksite 78 punktiga nt viimased 10 hooaega. Enamasti võitleksite 2-3. koha eest. Käesolev on anomaalia, võimendatuna sellest kuidas te olete loputanud tabeli lõpu meeskondi.

                Teeks sellise diili. Kui te teete järgmine hooaeg üle 80 punkti, siis 100 EURi minu poolt sinu poolt nimetatud heategevusse, kui
                mitte, siis vastupidi.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  pidu kah. ja fakit, anderson peab jääma.
                  +1



                  Zaha lõi vahepeal täna 2 väravat ja aitas Palace championshippi playoffi finaali.

                  e. No ja siis igasugust huvitavat juttu ka
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Teeks sellise diili. Kui te teete järgmine hooaeg üle 80 punkti, siis 100 EURi minu poolt sinu poolt nimetatud heategevusse, kui mitte, siis vastupidi.
                    sobib.

                    et oleks klaar - "80 või rohkem"?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar











                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        sobib.

                        et oleks klaar - "80 või rohkem"?
                        "üle 80". Ehk, et kui 81 punkti ja rohkem - sina võidad, kui 80 punkti ja vähem - mina võidan.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Natukene statistikat kihlveo taustaks (loodetavasti ei ole näpukaid sisse lipsanud).

                          manku punkte.JPG

                          Kommentaar


                            Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                            Natukene statistikat kihlveo taustaks (loodetavasti ei ole näpukaid sisse lipsanud).

                            [ATTACH=CONFIG]2229[/ATTACH]
                            Ehk siis üle 8p langust pole ManU veel EPLis taluma pidanud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ehk siis üle 8p langust pole ManU veel EPLis taluma pidanud.
                              No vaata siis uuesti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Vaata kus te oleksite 78 punktiga nt viimased 10 hooaega. Enamasti võitleksite 2-3. koha eest.
                                See-eest kolme viimase hooaja jooksul (tänavune kaasa arvatud) on 78 punkti kogumiseks võimelised olnud kokku täpselt kaks meeskonda. Kogu premieri ajalugu vaadates (kui top 4 kuldajad 2004-2010 välja arvata) on 80 punkti olnud üsna kõva argument tiitli eest võitlemiseks. Pigem on anomaalia 90 punkti vääriline stabiilsus kui 80 punktiga tiitlile minek.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X