320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    De Gea, Lindegaard, Amos, Rafael, Fabio, Jones, Smalling, Ferdinand, Vidic, Evra, Buttner, Thorpe, Valencia, Giggs, Carrick, Cleverley, Fellaini, Anderson, Kagawa, Nani, Young, Cole, Welbeck, Rooney, Hernandez, Keane.

    Ehk selline koosseis väidetavalt antakse tänaseks üles.
    Aga igatahes Twitteris käivad juba mingid sahinad, et Anderson ja Giggs alustavad koos...
    Ise loodan muidugi Thorpe`i näha näiteks koos Vidiciga.
    Fellaini on ju cup-tied?

    Kommentaar


      Meintzil on pohhui.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        #mufc team v #lfc: De Gea, Rafael, Evans, Smalling, Buttner, Nani, Jones, Giggs, Kagawa, Rooney, Hernandez
        #mufc subs: Amos, Fabio, Anderson, Carrick, Zaha, Januzaj, Welbeck

        Kommentaar


          Oli raske Januzaj või Zaha sisse lükata?
          Love United
          Hate Glazer

          Kommentaar


            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
            #mufc team v #lfc: De Gea, Rafael, Evans, Smalling, Buttner, Nani, Jones, Giggs, Kagawa, Rooney, Hernandez
            #mufc subs: Amos, Fabio, Anderson, Carrick, Zaha, Januzaj, Welbeck
            Ja vend sittuski end täis. Tuimalt pohui kui Liverpool pohui-karikas lutti teeb. Mees lükka noored mängu! Ma ootasin, et vend teeb siin SAF-i moodi lükke ja näitab, et tal pingest jumala pohui. Selle asemel võtab seda sama tähtsalt kui liigamängu. Eriti haige kui nüüd siit veel kaotus ka tuleb. Loodetavasti paneme nüüd mingi 4:1 scouse-bastardsitele ära!

            Edu mehed!
            Pay attention to the manager!

            Kommentaar


              Algselt postitas zazero Vaata postitust
              Oli raske Januzaj või Zaha sisse lükata?
              ära vingu, vähemalt saavad Kagawa, Büttner ja Evans minuteid.

              E: Huvitav, miks on Rooney käel kaptenipael, kui väljakul on olemas ka Giggs.
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                kui väljakul on olemas ka Giggs.
                kokk-kondiiter-keevitaja või. mitut ametit sa tahad ühele mehele.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kaitses on viimase hetke tackleid päris korralikult tehtud. Ründes pole väga midagi õnnestunud veel. Sitas vormis Nani on ikka kõvasti asjalikum kui Valencia ja Young kokku...
                  //Rooney söödud ja mänguehitamine on endiselt ülimalt head

                  Kommentaar


                    Väga üles-alla mäng on, korra näidatakse väga head tehnikat ja ilusad söödumängi, kuid kohe järgmisel hetkel kaotatakse kuidagi lollilt pall ära. Koosseisuga olen ma üldiselt rahul, peale Jonesi, kes on jälle sinna poolikusse topitud aga vähemalt saab mänguaega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                      ajalugu juba,a Ronaltsiga võeti ju ka alul oma aeg? ja oli edukas manööver,nagu too sama ajalugu räägib.
                      Ronaldoga võeti aega? Ronaldo osteti 12. augustil ja tegi esimese mängu 16. augustil.
                      Esimesel hooajal tegi 40 mängu. Ei ütleks, et erilist aega temaga võeti.
                      Pay attention to the manager!

                      Kommentaar


                        eh, eks takkajärgi tarkusena on siit saadav törts enesekindlust siiski oluliselt kaalukam kui demonstreerida mingeid imaginaarseid munasid, aga ikkagi hamba peale võtta. ju oli seda teadmist praegu vaja nii Moyesile kui ka meestele, et osatakse tegelikult mängida küll.

                        aga kui nüüd muidugi järgmistes mängudes ka Nani peale ei saa, siis ma hakkan küll tõsiselt härra peatreeneri terves mõistuses kahtlema.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Nõus mitme eelkõnelejaga, rohkem oleks noori tahtnud näha, oleks ehk rohkem pinget ka mängus olnud. Praegu oli ikka suht tuim ja ühepoolne tampimine, poolil polnud lootustki. Vahepeal hakkas igav lausa, vaatasin jutuubist venemaa pardakaamera-avariisid. Õnneks laupäeval vähe tugevam vastane ees, brommaritel ka nüüd võidumaitse suus ja tuleb kõva andmine!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Et ei roteerinud või ? 3 meest alustasid eelmist mängu , kui see pole rotatsioon siis mis on ? Evans MOTM, nagu juba eespool vist fitti mainiski ,et Unitedi viimase 2 hooaja parim kaitsja ja ei pidanud pettuma.Nanile annaks ka küpsist.
                            A ja Kagawa oli pask. Äär ei ole selle venna koht, kaitsetöö oli ka alla igasugust arvestust.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MUTD Vaata postitust
                                Koosseisuga olen ma üldiselt rahul, peale Jonesi, kes on jälle sinna poolikusse topitud aga vähemalt saab mänguaega.
                                Minu arust Jones "seal poolikus" oli selle võidu üks võtmetegureid. Paikas päris tihti kaitseliini auke ja samas tõi keskväljavõitluses mitmed Pooli poolt puhtaks löödud pallid tagasi omadele. Arvestades seda, et Wazza nii kui nii langeb päris madalale rünnakut ehitama, võib ühe ankrumehe sinna istutada küll.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X