320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zazero Vaata postitust
    Aga mitu maailmaklassiga meest meil siis on? Minu arust lausa 4 kui armastus just pimedaks pole teinud. Pean silmas Rooney, RVP, Carrick ja Vidic... viimane ehk enam vbl pole ka.
    Nädalavahetus läks pikaks?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Nädalavahetus läks pikaks?
      Tegelikult on tal ju õigus. Carrick üks neid mehi, kes oma palga ka reaalselt seni välja teeninud on.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Nädalavahetus läks pikaks?
        Ära rebi siin midagi, Carrick on üks maailma parimaid DM-e every day of the week.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Eks sellel "kes on maailmatasemel" on siin päris palju arutatud.
          Pigem on Unitedil palju hea potentsiaaliga mängijaid hetkel. De Gea, Jones ja Rafael (eelmine hooaeg lubas tohutult) on kutid, kellelt ei imestaks absoluutsesse tippu kuulumist tulevikus.

          Samas on ka mängijaid, kes enda potentsiaali enam pole ammu ära mänginud, kuigi on tipptasemeks veel võimelised: Nani, Kagawa ja Vidic näiteks.

          Ja noh siis on muidugi jah kutid, kes on näidanud õiget tippklubi jalgpalli ja oleksid põhimeeste hulgas pmts igas maailmatasemel klubis: RVP, Rooney ja eelmise hooaja põhjal ka Carrick.

          Anderson, Young, Valencia (1 hooaeg tipptaset), Cleverley, Giggs (u. 20 hooaega tipptaset, aga no... not anymore), Evra (noo väga raske südamega panen siia), Smalling, Welbeck, Evans (noo ma ei tea), Hernandez (potentsiaaliruumi on tohutult siit listist ära liikumiseks, aga hetkel olen teda ikka veel liiga vähe näinud), Fellaini on kõik see hooaeg päris palju mänguaega saanud mängijad, kes on hetkel kas lihtsalt head või keskpärased mängijad. Aga world class oleks vist raske öelda. Väga paljude tippklubide poolt nii pikka nimistut ei saaks ehk.

          Ja noh siis on veel igast Zahad ja Jaanused ja Linnukaardid, kelle kohta on ehk vara veel midagi öeldagi.

          Eks ta subjektiivne värk ole ja on inimesi, kes kindlasti ei nõustu, Ja mis veel enam. Pole siiamaani leidnud, et see oleks problemaatiline

          Kommentaar


            Algselt postitas P!NK Vaata postitust
            Ära rebi siin midagi, Carrick on üks maailma parimaid DM-e every day of the week.
            Maitse asi, aga minu arvates pole Carrick maailma parimaid.
            PS! See arvamus ei pretendeeri ülimale tõele.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Kui Kagawa saaks omal kohal mängida siis Rooney istuks ju pingil. Not gonna happen.
              No, Rooney ise on õelnud kordi ja kordi, et tahab tipus mängida. RvP oli kaks mängu audis, ideaalne võimalus oleks olnud proovida ja lasta Kagawal oma positsioonil mängida ja näidata, mida ta seal teha oskab. Aga oleksid on oleksid.

              Kommentaar


                Ja siis poleks ju Chicharito mängida saanud, oleks jälle hala lahti olnud.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Moyes määratakse pukki. SAF-st jääb maha, muidugi SAF-i käekirja järgi, igal rindel võimekas meeskond. Moyes oma esimesele hooajale vastu minnes ei hakka pelgalt kõrvaltvaataja esmamuljetele meeskonnas päid raiuma. Proovib, vaatab, kellega minna tulevikus edasi, kellega mitte. Teeb omad järeldused ja proovimised, et mõnest mehest ei õnnestu tema planeeritud kavandatava käekirja järgi ikka nn. sitast saia teha ja hakkab akende ajal oma puzzle tükke vajadusel turu pealt otsima ja mittesobivatest vabanema. Sellise nurga alt vaadates igati lihtne ja loogiline, loodetavasti on see tema stsenaarium. Mourinho-gi oma teisel tulemisel on alles hiljuti tunnistanud, et otsib alles oma 11, kellega luurele minna, ometi on tal meeskonnas minevikust mitmeid tuntud nägusi ja asi tuttavam. Nii et, kui Mouga võrrelda, võib ainult ette kujutada, kui raske see Moyesel saab olema, kellel puudub üldse kogemus sellise kaliibriga. Tuleks üritada vaim valmis panna ka edaspidi, nähes harjumatut koosseisu või kellegi mängitamist ennenägematutel positsioonidel. Hetkel on kõige suurem wtf Rio mängitamine. Hetkeseisu järgi veel, enda pilgu läbi: kindlad ruumi tegijad teistele peaks olema Büttner ja Anderson. Üha enam tundub, et ka Youngi aeg vähemalt Manu särgis on ümber saamas, ainuke pluss meeskonna heaks, mida temas näen on ,et tuleb mingi 75-80 minuti aeg vahetusest sisse, kui meekonnal on vaja palli hoida ja aega mängida, selleks kuus mitusada kilo naelu mehe arvele tampida ei näe mõtet. Ja põhjus, miks tahaks näha see hooaeg palju võimalusi Zahale ja Saia Jaanusele, on et valmistada neid ette järgmiseks hooajaks, rohkem juba põhikoosseisu eest mängimas näha ja Valencia pingile lükkamiseks. Valencia sobiks pigem ideaalseks back-upiks pingilt tulles, mitte regulaarselt põhis alustajana ja mitte ainult ääreründaja kohal vaid ka paremääre kaitsjana, meeldib väga, kuidas ta sellel kohal hakkama saab ja kasutaks teda juba praegu sellel kohal rohkem, kas siis Rafaeli vigastuse või puhkuse korral, enne Smallingut või Jonesi.
                  Arvatavasti kõigutab Moyese trooni kõige rohkem tema enda närvikava vastupidavus ja surve ning kõige ka suurema kannatusega fännide meelepaha, kui peaks hakkama sisse tulema liiga palju mida perset otsuseid. Kannatust!
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Toksin siia nüüd natukene statistikat enne oma juttu -
                    6. novembrist 1986 alates on olnud Realis 22 peatreenerit.
                    Sellest ajast võrdleme tiitleid
                    Liiga United 13 Real 11
                    FA vs Kuninga karikaid MU 5 RM 3
                    CL MU 2 RM 3
                    Super Cup MU 1 RM 1
                    Maailma Karikaid MU 2 RM 2

                    Sellepärast olen alati toetanud stabiilsust. Lisaks veel selline punkt - Premmis on troonile rohkem kavalere.. Hispaanias võiksid Barca ja Real hetkel 100 aastat ette need tiitlid ära jagada. Kui hiljuti küsiti Simeonelt, mis on Atletico ja Reali vahe, siis mees ei öelnud muud kui :'' About 400 M € in budget!'' Ja seal nii jääbki. Premmis on igal meeskonnal võrdne võimalus, seda enam raskem ka tiitlit võita.
                    Ühesõnaga, stabiilsus võidab minu meelest alati, või nagu ütles kasutaja P!NK every day of the week ja paneks omalt poolt veel otsa and twice on sunday.

                    Sellepärast tegi ka United statemendi kui andis Moyesele 6 aastase lepingu ( mõni võiks öelda, et kindlasti oli Fergie käsi mängus aga olgu ), United ütles sellega selgelt - Me elame üle paar ebaõnnestunud hooaega. Ja kui 3 hooaja pärast on näha, et asjad ei toimi, siis vaadatakse asjad uuesti üle. Ja oleme ausad, ükstapuha kes oleks SAF-lt üle võtnud oleks natukene püksi tilgutanud.
                    Pay attention to the manager!

                    Kommentaar


                      11 aastat on Moyes ùritanud edestada premieri punktitabelis Evertoniga ManUt ja nùùd on see hetk vàga làhedal, kui tàna ôhtul Everton alistab Newcastle Unitedi. Challenge beated
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                        Moyes spent 11 years trying to get Everton above Man Utd and now he's finally achieved it, Well Done.
                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        11 aastat on Moyes ùritanud edestada premieri punktitabelis Evertoniga ManUt ja nùùd on see hetk vàga làhedal, kui tàna ôhtul Everton alistab Newcastle Unitedi. Challenge beated
                        Tahab veel keegi sama nalja teha?
                        By the way, heida pilk tabelile ja avastad, et Everton on juba möödas aga üldiselt tibusid loeme kevadel, eks?
                        Pay attention to the manager!

                        Kommentaar


                          Kas siis Moyes pole kõigi nende aastate vältel suutnud Manchester Unitedist kas või hetkeks tabelis ees pool paikneda?
                          Mingil suvalisel hooajal pärast esimest vooru näiteks? Päris uskumatu.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Ee... eelmine hooaeg esimene mäng United kaotas Evertonile.

                            Kommentaar


                              Esimene gameweek saadi kohe Evertonilt 1-0 litter ning paikneti Evertonist tabelis tagapool.


                              Eelmine hooaeg sai Moyes manager of the month auhindu minuarust rohkem kui SAF.

                              Kommentaar


                                mis türa vahet sel on? (peale olemaks aluseks mingile poolsitale naljale)
                                retooriline küsimusm, ärgem vastakem. või üleüldse paanitsegem mitte millegi pärast. nagu kanala juba.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X