320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    objektiivne on lahe sõna
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Oleks olnud rahulolev nägu, oleks ka jama.
      //jah, tean, et ootaksid di caniolikku elavat utsitamist.
      Valesti tead siis. Ainult räuskavast häälest jääb väheks. Ajastus, mida öelda, kuidas öelda, kehakeel. Mu mõte oli see, et ükskõik, kui relvituna ja ideetuna treener ka ennast mingil hetkel ei tunne, ei tohiks ta seda välja näidata, eriti veel sellisel ajahetkel nagu eile. Päris palju mehi meeskonnast oleksid võimelised just veel rohkem konsentreeruma mängu lõpufaasis nagu ajalugu on näidanud. On mängu eelne häälestatus ja vastavalt mängu stsenaariumile häälestatus. On vahe ka, kui mängija treenerile küsivalt otsa vaatab ja mis signaali ta vastu sealt saab. Lihvimist jagub igasse suunda.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Kõik on juba tükk aega perses, võib selleks hooajaks vabalt võtta. Meelega peaga vastu seina joostes üritaks endiselt natuke teist perspektiivi siia keskustellu lisada. Ühele mehele näpuga näitamine on minu jaoks paratamatult ebaloogiline, kui üldist taustsüsteemi arvesse võtta. Lihtne on võtta see, mis platsil toimub, võrrelda seda eelmise hooajaga, lisada võrrandise üks erinev muutuja ning teha kaugeleulatuvaid järeldusi. Olukorras, kus keskmine liiga peatreener peab vastu veidi üle aasta, on Mankus toimunu põhimõtteliselt võrreldav sellega, kui noor Kim Põhja-Koreas ameti maha paneks ja soovitaks lõunanaabritega rahu teha. Alustades koristajast ning lõpetades roppu raha teenivate ja sama suuri egosid omavate isiksustega, on konfliktid paratamatud. Sõltumata sellest, et sind pani pukki pensile jäänud pooljumal isiklikult, mõjub näiliselt vaid ühe mehe vahetus selle klubi lähiajalugu arvestades massiivselt ja põhjapanevalt. Selles valguses on tõmblemine mõttetu ning printsipiaalsed ümberkorraldused nii mängijate kui ka taustajõudude seas paratamatud. Alles siis, kui oma käe järgi sätitud satsi ja klubis toimuva esitused ei vasta ilmselgelt kõrgetele ootustele, oleks aeg põhimõttelisteks otsusteks. Senimaani on igasugu argumendid a la "ta ei suuda staaridega hakkama saada" ja "tal puudub taktikaline mõtlemine" või "ta ei koputa piisavalt tehnilises alas kella peale" puhas pask.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Aga kui hea oleks, kui me liigas seitsmendaks jääks ja CLi võidaks ja seeläbi näiteks Liverpooli välja lükkaks.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Ennem lõpetate Premieri top3s kui võidate CLi

            Kommentaar


              aga peaks üldse mingi meeletu kriis olema, kui euroopasse 1 hooaeg ei jõutagi?
              slimm.ee

              Kommentaar


                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Meelega peaga vastu seina joostes üritaks endiselt natuke teist perspektiivi siia keskustellu lisada.
                  Aitäh, et viitsisid sõnastada. Algusest lõpuni nõus.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    aga peaks üldse mingi meeletu kriis olema, kui euroopasse 1 hooaeg ei jõutagi?
                    Arvestades Unitedi võlgasid ja Meistrite Liigast saadavaid suuri rahasummasid, siis võib see kriisiks osutuda küll. Mõned paremad pojad hakkavad parematele jahimaadele ihkama, suured nimed ei pruugi tahta ML-i puudumise tõttu klubiga liituda jne. Leeds ja Liverpool ju head näited lähiajaloost. Vaevalt keegi Unitedis selliseid riske tahab võtta. Välja jääda on kerge, aga sinna tagasi saada võib päris raskeks osutuda, isegi ManU-l.

                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    graafik
                    Mida see graafik näitama peaks? Et hooaja edenedes liigub teenitud punktide graafik tõusvas joones või et Moyes ongi viinud Unitedi 6. koha meeskonna tasemele?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Aitäh, et viitsisid sõnastada. Algusest lõpuni nõus.
                      Ehk et siis teie meelest see nii erinev perspektiiv tähendab seda, et jah, Moyesel on üks blueprint, Evertoni blueprint, ainus, mida ta tunneb ja mida ta üritab mankus rakendada. Ja manku staff ja mängijad, kes ümmarguste pulkadena sellesse neljakandilisse auku ei sobi, tuleb välja vahetada.

                      Ma ütleksin, et minu perspektiiv on sama ehk ma ütlesin sama asja teiste sõnadega, ainult et ma ei leia, et see olukord väga hea oleks. Siis kui manku evertoni-conversion on completed ja manku tõmbab sinised särgid selga, on juba liiga hilja. Maailmas on kuuldavasti treenereid, kes ka olemasoleva materjali suudavad mängima panna.

                      Manku direktoorium käitub oma raudsest briti joonest ja traditsioonidest kinni hoides tänapäeva jalgpalli taustsüsteemis sisuliselt kaasaegsel Times Square'il ringijooksva suleehtes indiaanlasena. Winnetou on ustav, Winnetou seisab raudhobu teel oma verevenna kõrval lõpuni. Winnetou on surnud.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Alles siis, kui oma käe järgi sätitud satsi ja klubis toimuva esitused ei vasta ilmselgelt kõrgetele ootustele, oleks aeg põhimõttelisteks otsusteks. Senimaani on igasugu argumendid a la "ta ei suuda staaridega hakkama saada" ja "tal puudub taktikaline mõtlemine" või "ta ei koputa piisavalt tehnilises alas kella peale" puhas pask.
                        Kuigi minul Arsenali fännina on lõbus jälgida praegust olukorda, siis erapooletuna oleks minu arvamus sama. Kuigi mingid küsimärgid on treeneri kohta õhus juba praegu, siis neile vastust päris kohe veel ei saa.

                        Kusjuures ma vist ei ole konkreetselt sellist kriitikat veel näinud, et ta ei oska staaridega hakkama saada.. Aga minu meelest põhiline point on siiski selles, et klubis oligi seni vaid 2 staari, Rooney ja Van Persie ja nüüd toodi Manu suguse klubi jaoks vastav kolmas staar Mata. Ülejäänud jukud mängivadki oma võimete piiril ja point pole siin selles, et Moyese all mängijad halvemini mängivad, kui nad peaks, vaid et Fergusoni all mängis tiim tunduvalt üle oma võimete.

                        No ilmselt mängib ka rolli see, et Vidic ja Ferdinand ja mõned ehk veel on juba veidi liiga vanad ja tihti vigastustega kimpus ja siis tegelikult minu meelest mingid Carrickud, Evansid, Smallingud, Jonesid, Welbeckid, Youngid ja asjad pole siiski individuaalselt nii tippklassimängijad (olenemata harvadest sähvatustest), kui a la Reali, Barca, Bayerni, isegi City jms mängijad, kellega Manu konkureerima peaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Alles siis, kui oma käe järgi sätitud satsi ja klubis toimuva esitused ei vasta ilmselgelt kõrgetele ootustele, oleks aeg põhimõttelisteks otsusteks. Senimaani on igasugu argumendid a la "ta ei suuda staaridega hakkama saada" ja "tal puudub taktikaline mõtlemine" või "ta ei koputa piisavalt tehnilises alas kella peale" puhas pask.
                          Tuletan meelde, et tegemist on juba veebruari kuuga ehk ma leian, et tal on olnud piisavalt aega, et seda satsi oma vajaduste järgi komplekteerida. Oleks tegemist mõne teise klubiga, oleks ta juba ammu jalaga perse saanud. Vähesed ootasid temalt liiga või CL võitu, aga kui sa ei suuda selle satsiga liiga viimaseidki satse võita, siis on nagu ilmselgelt midagi mäda.

                          Kui sul on meeskonnas sellised mehed nagu Januzaj, Rooney, Mata*, RvP, Nani siis puht tehniliselt peaks see punt mängima atraktiivset jalgpalli. Moyesi all jääb aga tunne, et väljakul on mingid kivipallurid, kes peksavad palle lihtsalt kasti ja loodetakse, et äkki keegi lööb ära. Jääb mulje, et tal puudub täielik nägemus sellest kuidas meeskond peaks mängima. Lisaks sellele, mingid tobedad vahetused või nende puudumine vajalikul hetkel. See viimases mängus Welbeck toomine ja tema mängitamine nr.10 kohal oli nagu tõesti WTF koht.

                          Kaua võib vabandada, et Moyes pole SAF ja et anname aega jms. Ma ei oska välja tuua ühtegi positiivset punkti, mida Moyes on teinud oma United'is veedetud aja jooksul. Moyes ei ole Unitedi vääriline treener, anna talle kasvõi igasugused Messid, Ronaldod või muud loomad, aga ta suudaks ka siis midagi perse keerata.

                          Kommentaar


                            Moyese pärl
                            :“Most of the time I’ve taken Robin’s advice. “I’ve asked him where he feels he is at and if he’s ready to play. I’ve spoken to him about how he feels and for how long he thinks he can play.
                            Nearly all the things I’m doing, I’m taking the lead from Robin. Even prior to his injury I would listen to what he’s got to say.''
                            Moyes näitab näpuga Robini peale.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                              Tuletan meelde, et tegemist on juba veebruari kuuga ehk ma leian, et tal on olnud piisavalt aega, et seda satsi oma vajaduste järgi komplekteerida. Oleks tegemist mõne teise klubiga, oleks ta juba ammu jalaga perse saanud. Vähesed ootasid temalt liiga või CL võitu, aga kui sa ei suuda selle satsiga liiga viimaseidki satse võita, siis on nagu ilmselgelt midagi mäda.

                              Kui sul on meeskonnas sellised mehed nagu Januzaj, Rooney, Mata*, RvP, Nani siis puht tehniliselt peaks see punt mängima atraktiivset jalgpalli. Moyesi all jääb aga tunne, et väljakul on mingid kivipallurid, kes peksavad palle lihtsalt kasti ja loodetakse, et äkki keegi lööb ära. Jääb mulje, et tal puudub täielik nägemus sellest kuidas meeskond peaks mängima. Lisaks sellele, mingid tobedad vahetused või nende puudumine vajalikul hetkel. See viimases mängus Welbeck toomine ja tema mängitamine nr.10 kohal oli nagu tõesti WTF koht.

                              Kaua võib vabandada, et Moyes pole SAF ja et anname aega jms. Ma ei oska välja tuua ühtegi positiivset punkti, mida Moyes on teinud oma United'is veedetud aja jooksul. Moyes ei ole Unitedi vääriline treener, anna talle kasvõi igasugused Messid, Ronaldod või muud loomad, aga ta suudaks ka siis midagi perse keerata.
                              Rooney klubisse jätmine/motiveerimine. Mata klubisse toomine. CL alagrupist 1 edasisaamine on kindlasti positiivsete killast. Arsenali 1:0 võit. Liverpooli vastu kodus 2:1 võit Carlingus.
                              Kindlasti midagi veel, muidugi mingi 10 rekordi purustamine 6 kuuga.
                              Pay attention to the manager!

                              Kommentaar


                                @Keemik.

                                Möödas on kaks akent. Ehk siis jah, üht-teist on olnud aega liigutada ja on liigutatud ka, aga ma ei ütleks, et see nüüd mingi piisav aeg oleks. Sinises Londonis, kus kulutamispõhimõtted vähe 'liberaalsemad', räägib ülemus samuti, et see hooaeg käib ehitamine ja suurt oodata ei maksa. Et järgmine hooaeg on see, kui tiitlit ründama kõlbav noor, tugev sats koos on. Ja noh, kuigi ma ei saa vist iial aru, mis valu oli mingit mission impossible Fabregast jahtida, siis võimalik, et kasutatava plönni eest polnud sobivaid mehi saadaval. Pole muidugi garanteeritud, et nad(kes iganes siis) saabudes ka toodaks või et tõesti Moyes õige mees seda paati juhtima on, aga kuivõrd Chelsea teema on mõne märtsisacki järel irvhambaid täis, et miks aega ei antud lol, siis arvan, et sama kehtib siingi. Vaataks teise hooaja lõpuni. Aga eks kuldaja pealt mingit masendavat jebimist vaatama sattuda ongi keeruline.

                                Korduvalt ja korduvalt räägitud jutt, lihtsalt see aja andmise teema ajendas postitama.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X