320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aug-Sept oli küsimus, kas Manu suudab tiitlit kaitsta?
    Okt-Nov oli küsimus, kas Manu suudab top3 lõpetada?
    Dets-Jaan oli küsimus, kas Manu suudab top4 lõpetada?
    Veeb-... on küsimus, kas Manu suudab top6 lõpetada?

    Sellise tempo korral on viimasel kahel kuul küsimus, kas suudetakse top8 lõpetada?

    Kommentaar


      Moyes on ikka full-Hodgson läinud. See palli kasti peksmine ja mängujärgsed kommentaarid, hirmutav lausa. Täna tuli jälle klassikaline "How we didn't win the game comfortably I have no idea" kommentaar.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        See variant ei ole põhimõtteliselt üleüldse võimalik, et mingid asjad on Moyes valesti teinud ja mingid asjad on mängijad valesti teinud?
        Kindlasti langeb süü mingil määral mõlemale osapoolele, kuid lihtsam on ju süüdistada üht isikut, kuid tervet kollektiivi. Midagi peab igatahes muutuma. Kas siis muutus treeningmetoodikas,uus taktikaline lähenemine, või on lihtsalt vaja mängijatel pead kuivaks föönitada. Lõppkokkuvõttes langeb vastutus ikkagi juhile.

        Kommentaar


          Pole kindel kui õige see on aga võimalik,et Moyese United sai uue rekordi kirja. Fulham polnud liigas Old Traffordil viiki mänginud 55 aastat!

          Kommentaar


            @Swansea 4-1 (e.h 1-1) vahe +2p
            vs Chelsea 0-0 (e.h 0-1) vahe +1p

            @Liverpool 0-1 (e.h 2-1) vahe -3p
            vs Palace 2-0 (e.h 4-0 vs Wigan) vahe 0p
            @ ManCity 1-4 (e.h 3-2) vahe -3p
            vs WBA 1-2 (e.h 2-0) vahe -3p
            @ Sunderland 2-1 (e.h 1-0) vahe 0p
            vs Southampton 1-1 (e.h 2-1) vahe -2p
            vs Stoke 3-2 (e.h 4-2 ) vahe 0p
            @ Fulham 3-1 (e.h 1-0 ) vahe 0p
            vs Arsenal 1-0 (e.h 2-1 ) vahe 0p
            @ Cardiff 2-2 (e.h vs Reading 4-3) vahe -2p
            @ Spurs 2-2 (e.h 1-1) vahe 0p
            vs Everton 0-1 (e.h 2-0) vahe -3p
            vs Newcastle 0-1 (e.h 4-3) vahe -3p
            @ Aston Villa 3-0 (e.h 3-2) vahe 0p
            vs West Ham United 3-1 (e.h 1-0) vahe 0p
            @ Hull City 3-2 (e.h QPR 2-0) vahe 0p
            @ Norwich 1-0 (e.h 0-1) vahe 3p
            vs Spurs 1-2 (e.h 2-3) vahe 0p
            vs Swansea 2-0 (e.h 2-1) vahe 0p
            @ Chelsea 1-3 (e.h 3-2) vahe -3p
            vs Cardiff 2-0 (e.h vs Reading 1-0) vahe 0p
            @ Stoke 1-2 (e.h 2-0) vahe -3p
            vs Fulham 2-2 (e.h 3-2) vahe -2p

            väravate vahe 41:31 (e.h 46:25), punkte 41

            Kokku eelmise hooajaga võrreldes -21 punkti ja kurss 68 punktile
            Peale 25. vooru oli eelmine hooaeg koos 62 punkti, sellega võrreldes punkti -21. Väravaid oleme löödund 41, mis on 19 vähem kui eelmisel aastal peale 25.ndat vooru. Sisse lasknud 31, mis on sama kui eelmine hooaeg peale 25.ndat vooru.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Moyesil võib ikka räbal tunne küll olla, niimoodi häbi teha omale SAFi ja Scholesi silme all



                Kas see karvik on tõest Scholes või oli see mingi peen nali millest ma aru ei saanud?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kui mõni tõesti uskuma jäi, et see on Scholes, siis on tegemist ikka väga peene naljaga. Tegemist Mick Hucknalliga

                  Kommentaar


                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                      Ärge tulge mulle ajama mingit paska teemal, et see ongi nende meeste tase.
                      Loomulikult mitte. Püstitatud küsimus oli see, et kui mehed mängivad alla oma taseme, kas see on siis ainult treeneri süü või on ka väike peegli koht äkki. Aga muidugi võib selle juurde ka jääda, et alati on kõiges treener süüdi, sest tema vastutab. Mul isiklikult lihtsalt ei ole niivõrd sügavat vajadust siin kedagi ristile lohistada, märksa huvitavam tundub arutleda, miks mingid asjad on nii, nagu nad on.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kas see karvik on tõest Scholes või oli see mingi peen nali millest ma aru ei saanud?
                        Et sina ka midagi seksikast muusikast ei taipa...
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          No mida sa siin arutad. Kõik on ju täpselt sama, mis eelmisel nädalal. Ja nädalal enne seda. Ja enne seda. Rene Meulensteen says that Manchester United's game plan was 'straightforward'. He said: 'They were getting it wide and getting it in to the box.' Kõik teavad, kuidas manku mängib ja valmistuvad sellele vastavalt. Ei mingeid üllatusi, ei migeid variatsioone. Januzaj siin üritas mõned kohtumised tagasi ise mõelda ja võttis mängutegemise enda peale, ei lõpetanudki kõiki rünnakuid umbes äärele tormates ja sealt tsenderdades. Ja taandus pärast seda isetsemist mugavalt pingile.

                          Ma küll ei näinud, et täna keegi oleks tujutsenud või mingit ilget ego välja näidanud. Jumalauta, need 80 tsenderdust näitavad, et nad vähemalt proovivad Moyese imelist taktikat ellu viia. Aga no kui kaugele sa sõelaga vett kannad..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Ma küll ei näinud, et täna keegi oleks tujutsenud või mingit ilget ego välja näidanud. Jumalauta, need 80 tsenderdust näitavad, et nad vähemalt proovivad Moyese imelist taktikat ellu viia. Aga no kui kaugele sa sõelaga vett kannad..


                            Kas see tundub sulle kuskilt otsast organiseeritud joonise järgi tegutsevate kaitsjate liikumiste moodi, või pigem egotsentriliste tõusikute tohuvapohu?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Et sina ka midagi seksikast muusikast ei taipa...

                              Vaat see on seksikas muusika

                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust

                                Kas see tundub sulle kuskilt otsast organiseeritud joonise järgi tegutsevate kaitsjate liikumiste moodi, või pigem egotsentriliste tõusikute tohuvapohu?
                                Ma ei ole päris kindel, et Valencia, kes siin esimesena jooksmisest loobus, ennast ise hästi mänginud Rafaeli asemele paremkaitsesse vahetas.

                                Moyese taktikaline keenius märkas ka täna jälle, et vaatamata kõikidele tsenderdustele ei ole tulemit, kuna Fulhamil on liiga palju kehasid kastis. So, what would Tyler Durden do? Muidugi, vaheta sisse kõik ründavad mängijad, kes pingil on, et kastis numbreid tasakaalustada.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X