320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leverkusenile tõmmati ju 4-2 ja 5-0 ära. Eks bayerninga tuleb natuke tasavägisem ...

    Kommentaar


      No vähemalt fännidele veel üks ilus glamuurne Euroopa vastasseis enne mõneks ajaks hüvastijättu Meistrite Liigaga. Tuleb siis, mis tuleb. Mingi Tselsi oleks potentsiaalselt väga nukker olnud.

      Kommentaar


        Eks ta oli kõige ohtlikum vastane, kuid teadagi playoff on playoff. Loevad ainult need 2 mängu, mis tulevad. Taustsüsteemid tähtsust väga ei oma. Mängudes võib kõike juhtuda. Kui suudetaks kodus enam vähem mäng teha, siis on juba kõik võimalik. Kui tahta kõike võita, siis peab olema võimeline selliseid klubisid üle mängima paratamatult.

        Lootma peab, et esimesest mängust ei tule mingi 5:0 koslep, mis on täiesti võimalik. Ptüiptüiptüi.

        Kommentaar


          Võiksite küll selle Bayerniga hakkama saada, muutub teine tüütuks juba. Eks võti on keskväljal, sakslased domineerivad, see on selge, aga kui pall kätte saadakse, on vaja tegutseda kiiresti ja täpselt. Mõni kiirem vend teil ikka seal kusagil ju oma võimalust varitseb, ei ole vaid Giggs ja Carrick.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ega siin midagi loota pole. Peeasi, et ei saa nagu Barcelona eelmine aasta korralikult suhkamisse.

              Kommentaar


                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                Teadagi mis filmis juhtus
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kus nüüd läks alles massiivne halamine lahti. Teil on ju De Gea, maailma parim refleksi tõrjuja, küll tema päästab päeva.



                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    ei näe seda halamist mina siin. Väga vahet pole kes vastu oleks tulnud imo ning eelmise aasta barcat ei ole raske ületada, loodetavasti tulevad kaks huvitavat mängu

                    Count on debiilik ja as roma on sitt.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Mõni kiirem vend teil ikka seal kusagil ju oma võimalust varitseb, ei ole vaid Giggs ja Carrick.
                      Welbeckile jooksu peale, kümnest ühe ikka ära lööb.

                      Eespool muide oli vist korra originaalsest tögamisest juttu ja siis toodi mingeid counti vaimuvaesuste näiteid. No ei ole. Samas see Bcfey pandud pilt on, täiega. Kuld.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ma olen rahul. Ongi viimane aeg, et keegi Bayernile mune annaks. Make it or Break it.

                        Kommentaar


                          Võtame lihtsalt üks mäng korraga ja iga vastane on võidetav, tuleb lihtsalt ise piisavalt mees olla.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa ka aru mingi Roma avatariga tiba nüri pliiatsi onaneerimisest siin teemas. Tea, kas see 7-1 ikka kipitab veel kannikate vahel? Seitse aastat juba möödas, katsuks äkki olla nüüd.




                            Üldiselt Unitedi praeguses olukorras on suhteliselt mõttetu vaagida vastaseid stiilis, et see ja too on kergem kui teine - iga järelejäänud meeskond oleks meie vastu favoriit. Bayern annab võimaluse nii mõnelegi mehele midagi tõestada. Eks näis. Kaotada pole midagi ja loodetavasti mõistab seda ka seltskond treeneripingil.

                            Kommentaar


                              Üks mäng korraga võttes, Robin van Persie WHU vastu ei mängi.
                              Moyes: "We're getting Robin re-scanned today. We're not quite conclusive on everything we've seen."
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Vähemalt Moyes ei pea nüüd eraldi käima Saksamaal Kroosi scoutimas. Näeb oma silmaga pingilt kuidas teine Carrickuid ja Cleverlysid kotib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X