320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ja siis öeldakse, et Moyes rikub klubi mainet.



    by Olly@RedCafe
    Sekundeerin. See samm oleks liialt.
    See poiss, kes vastutab Stretford Flagsi eest ütles hästi, et enne Bayerni mängu seda silti ei võeta maha. Ei taheta olla need, kes alustavad 'Sack Moyes'-tiraadi. Eriti enne nii tähtsat mängu, siiski loodetakse, et see mäng võidetakse. Arvan, et kui sealt peaks 0:3 ära tulema, siis kistakse see sama lipp maha!
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ja siis öeldakse, et Moyes rikub klubi mainet.
      Eelmise hooajaga võrreldes -20 punkti
      MIINUS KAKSKÜMMENDD


      MUN 0:0 Chelsea
      MUN 0:1 Pool (võõrsil)
      MUN 1:4 City (võõrsil
      MUN 1:0 Arsenal
      MUN 2:2 Tot (võõrsil)
      MUN 0:1 Everton
      MUN 1:2 Tot
      MUN 1:3 Chelsea (võõrsil)
      MUN 0:0 Arsenal (võõrsil)
      MUN 0:3 Pool
      MUN 0:3 City
      MUN x:x Everton (võõrsil)
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Eelmise hooajaga võrreldes -20 punkti
          MIINUS KAKSKÜMMENDD
          Kui kaotamine on klubi maine rikkumine, siis on mõni millestki ikka väga valesti aru saanud. Mainet rikuvad small-time idiootsused. Mitte tabelis seitsmendal kohal olemine.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            moyes võiks unitedi championshipi viia ja vincenti arvates vajaks ta veel aega, küll viib üks hetk premmi tagasi.
            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Kui kaotamine on klubi maine rikkumine, siis on mõni millestki ikka väga valesti aru saanud. Mainet rikuvad small-time idiootsused. Mitte tabelis seitsmendal kohal olemine.
              Maine, et kõik tiimid kardavad sind, Old Traffordile tuled väike hirm sees jalg värisedes. Selle on rikkunud Moyes ja ma usun, et ei ole eriti palju teisitimõtlejaid siin selle koha pealt.

              Small time idiootsustest rääkides, mõned Moyesi sõnavõtud lükkaks kohe heaga sinna kategooriasse.


              Moyes in/out teemal on mõttetu vaielda ja üldse arutleda, aga etterutates kui saadaks Bayernilt 0:9 tala kahe mängu kokkuvõttes, ning Moyes istuks ikka pukis rõõmsalt edasi, siis MIDA OLEKS pidanud ta üldse veel sitemini tegema, et ta lahti oleks lastud?

              Hetkel olen veel poolt, et las ta üritab, aga ma lihtsalt ei mõista kuidas ta üldse ennast sellisesse seisu suutis mätsida? Mingit jura, et see pole tema süü ei taha üldse kuulda.

              Isiklikult loodan, et ta saab selle järgmise aasta, ning on kõvasti kõvasti õppinud selle hooajaga ja järgmine hooaeg näidatakse heiteritele enda tulemustega mõnusalt koht kätte.
              Eks augustini pole enam teab mis kaua aega, elame näeme

              Lõbusat: United fännid saavad hooajapiletid Fifa14 vastu vahetada!
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ma ei tea millest järsku selline Vincenti bashimine. Moyes ei riku klubi mainet. Kui tal pole oskusi sellist klubi manageerida või mida iganes, siis see ei tähenda, et ta rikuks klubi mainet. Mis aga rikub klubi mainet, on see kui fännid hakkavad sõitma lennukiga üle staadioni ja lehvitama seal mingisuguseid nõmedusi.
                Vaadake kuidas fännid staadionil on käitunud. Igas teises jumala kõrgliiga klubis oleks pärast sellist kaotuste ja igavate taktikate jada mees minema karjutud ja nõmedustega klubist minema saadetud. Meie klubis käivad asjad teistmoodi. Ja need fännid ei karjunud, et Moyes vallandataks. Nad karjusid talle ''resign!''. Need, kes loodavad, et ta lahkub, soovivad, et ta säilitaks meie klubi väärikuse ja teeks seda ise. Et asi ei langeks selliste nõmeduste taha nagu oli Chelsea vs Benitez etc. Selliseid asju meie klubis ei tehta. Vincent on piisavalt argumenteerinud, kui palju aega ja miks üldse anda Moyesele aega. Osade asjadega nõustun, osadega olen läinud vastuollu. Kuid ärme hakkame siin käima välja idiootsuseid. Uskuge mind, et kui klubi on Championshipi äärel, siis ei hakka siin keegi Moyest taga nutma.
                Pay attention to the manager!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  1) Maine, et kõik tiimid kardavad sind, Old Traffordile tuled väike hirm sees jalg värisedes. Selle on rikkunud Moyes ja ma usun, et ei ole eriti palju teisitimõtlejaid siin selle koha pealt.
                  2) Small time idiootsustest rääkides, mõned Moyesi sõnavõtud lükkaks kohe heaga sinna kategooriasse.
                  3) Moyes in/out teemal on mõttetu vaielda ja üldse arutleda, aga etterutates kui saadaks Bayernilt 0:9 tala kahe mängu kokkuvõttes, ning Moyes istuks ikka pukis rõõmsalt edasi, siis MIDA OLEKS pidanud ta üldse veel sitemini tegema, et ta lahti oleks lastud?
                  4) Hetkel olen veel poolt, et las ta üritab, aga ma lihtsalt ei mõista kuidas ta üldse ennast sellisesse seisu suutis mätsida? Mingit jura, et see pole tema süü ei taha üldse kuulda.
                  5) Isiklikult loodan, et ta saab selle järgmise aasta, ning on kõvasti kõvasti õppinud selle hooajaga ja järgmine hooaeg näidatakse heiteritele enda tulemustega mõnusalt koht kätte.
                  Eks augustini pole enam teab mis kaua aega, elame näeme
                  6) Lõbusat: United fännid saavad hooajapiletid Fifa14 vastu vahetada!
                  1) Esiteks oli see hirm kadunud juba esimese mänguga OT-l. Asi pole ainult Moyeses. Asi oleks olnud praktiliselt igas treeneris, kes oleks palgatud. Fergiel oli ilmatu suur mõju kohtunike, mängijate, fännide ja võime öelda absull kõige suhtes seal väljakul. Tegemist oli siiski mehega, kellega ei julgenud tegemist teha isegi FA ametnikud. Vastasmeeskonna fännid ei julgenud tema vastu sõna võtta, kohtunikud ei julgenud enda raportites mainida tema sõimu etc. Ärme seda päris Moyese kaela ka veereta.
                  2) Mees on pidevalt oma ütlustega purki pannud. Ma olen siiani arusaamisel, et ta pärishästi ei jaga matsu kuidas teenida Unitedi fännide heakskiitu.
                  3) eelmises postituses minu poolt mõningad selgitused tehtud.
                  4) Sa tõesti ei näe kuidas?
                  5) taaskord eelmises postituses mainisin
                  6) Kui midagi uskumatut kirjuta, siis lisa juurde pisike http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-trade-3287357
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Sorry ette kui see teema on siit juba läbi käinud aga nii palju kui ma viimasel ajal olen ManU tegemisi jälginud ja Moyese pressikaid ja asju lugenud, siis kõige hullem on minu arvates tema suhtumine, et ManU nagu olekski mingi tabelikeskmik, et peame veel püüdlema, et tippu saada, võistlemaks suurtega nagu City ja Chelski ja Live ning see suhtumine on ka mängijate ajudesse imbunud.

                    Kommentaar


                      Hirm oli kadunud esimese mänguga OT'l bhahahaha, agree to disagree
                      Ei "bashi" vincenti, enamus ajast on ta ütlemised väga head ja olen kahe käega poolt.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Esimene mäng Old Traffordil oli Chelsea, kellel oli piisavalt respekti veel, et mängiti julmalt 0-0 peale. Kui see mäng oleks praegu, kas Mourinho rahulduks ühe punktiga?

                        Kommentaar


                          kui nüüd reaalselt klubi mõnitamisest rääkida, siis selle aja paiku hakkavad üldiselt uued särgid lekkima. tänavugi on seis paljulubav.

                           




                          ainus semipositiivne asi, mille cafis keegi tabavalt viimase kohta tuletas, et kui tänavu oli võõrsilvorm sinine ja tõmmati Moyes ära, siis sellega peaks järgmiseks hooajaks Klopp küll olema done deal.
                          muus osas on ikka tõsine okse.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            minu arust see Chevrolet logo ja värk ei sobi ühelegi särgile, täielik rõvedus
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                              minu arust see Chevrolet logo ja värk ei sobi ühelegi särgile, täielik rõvedus
                              Miks ta siis ei sobi? Minu arust sobib väga hästi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Miks ta siis ei sobi? Minu arust sobib väga hästi.
                                See kollane lärakas ei sobi sinna, kiri isenenest on normaalne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X