320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
    Homme siis peaks Hargreaves kirjutama alla 5 aastasele lepingule Unitediga! Welcome To Old Trafford !!
    nüüd võiks nad selle Naniga ka natuke rohkem rääkida, muidu napsatakse eest ära veel

    Kommentaar


      Algselt postitas mt013 Vaata postitust
      nüüd võiks nad selle Naniga ka natuke rohkem rääkida, muidu napsatakse eest ära veel
      Nani pidavat kindlasti tahtvat inglismaale tulla, aga võibolla mitte see aasta. Kuna Riberyst jäime ilma, siis Nani oleks küll vajalik täiendus äärele.
      Fergiel tuleb nüüd mõelda ka, et keda äärekaitsesse osta, Bale´st jäime ju ilma. Või teise võimalusena tuleb Heinze veel selleks aastaks endale jätta.
      Glooory glooory ManUnited!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
        Nani pidavat kindlasti tahtvat inglismaale tulla, aga võibolla mitte see aasta. Kuna Riberyst jäime ilma, siis Nani oleks küll vajalik täiendus äärele.
        Fergiel tuleb nüüd mõelda ka, et keda äärekaitsesse osta, Bale´st jäime ju ilma. Või teise võimalusena tuleb Heinze veel selleks aastaks endale jätta.

        Noh kui Real pakub Heinze eest korraliku summa, siis pole mõtet teda kinni hoida, ta ise nagu vastu ei oleks. Suvi on veel pikk ja kindlasti segavad kaarte ka laenult tagasi tulevad mehed!
        MU FCUK

        Kommentaar


          Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
          Noh kui Real pakub Heinze eest korraliku summa, siis pole mõtet teda kinni hoida, ta ise nagu vastu ei oleks. Suvi on veel pikk ja kindlasti segavad kaarte ka laenult tagasi tulevad mehed!
          Ma nõustun, kuna Heinze tahtis väidetavalt ise väga minna.
          Küsimus, et kas Pique on ääre- või keskkaitsja?
          Glooory glooory ManUnited!!!

          Kommentaar


            Lugesin, et Ferguson on ikka huvitatud Huntelaarist, aga mees ise ei tahtvat tulla, kuna Ajax sai ka Champions League´i. Teise variandina olevat Fergie huvitatud selle aasta Hollandi Eredivisie parimast väravakütist Afonso Alvesist, kelle Heerenveen ostis eelmine aasta just Huntelaari asenduseks. Brasiillane lõi 31 mängust 34 väravat ja lõi ühtlasi ka 5 hattricki! Viimasel päeval lõi ta Feyenoordi vastu 4 väravat. Heerenveen ostis ta kusagilt Rootsist 4 miljoni eest. Tundub, et tegu on huvitava mehega, kuid temast on väidetavalt huvitatud veel mitmed PL-i klubid, sealhulgas Chelsea, Man City jne.
            Glooory glooory ManUnited!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
              Lugesin, et Ferguson on ikka huvitatud Huntelaarist, aga mees ise ei tahtvat tulla, kuna Ajax sai ka Champions League´i. Teise variandina olevat Fergie huvitatud selle aasta Hollandi Eredivisie parimast väravakütist Afonso Alvesist, kelle Heerenveen ostis eelmine aasta just Huntelaari asenduseks. Brasiillane lõi 31 mängust 34 väravat ja lõi ühtlasi ka 5 hattricki! Viimasel päeval lõi ta Feyenoordi vastu 4 väravat. Heerenveen ostis ta kusagilt Rootsist 4 miljoni eest. Tundub, et tegu on huvitava mehega, kuid temast on väidetavalt huvitatud veel mitmed PL-i klubid, sealhulgas Chelsea, Man City jne.
              andekas mees http://www.youtube.com/watch?v=DInKbk2856c
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                Küsimus, et kas Pique on ääre- või keskkaitsja?
                Võib mängida nii keskel kui ka paremal äärel. Üldiselt siiski keskkaitsja.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  See video küll veenis mind et tuleb ikka riskida ja mees ära osta. Imelised karistuslöögid, kiirus, löök, kõik tundus suurepärane. Sahast selgelt parem.
                  Glooory glooory ManUnited!!!

                  Kommentaar


                    Giggs jätab koondisega hüvasti

                    Ole võiks sama teha. Legend on poolvigasena taas koondises.

                    Kommentaar


                      31 mängust 34 kolli ? Fantastiline ju

                      Kommentaar


                        Tundub suhteliselt Ruudi sugune mängija, enamus kolle 5 kastis või natuke kaugemalt. Ning temagi ju Hollandi liigas tegusi teinud. Sahast tundub ta parem olema, tundub, et vend püsib vähemalt terve Kauglööke polnud 34 värava sees ühtegi. 1 karistuslöök vaid, kus ta sai vabalt lüüa. Tipuründajaks suhteliselt arvestatav kandidaat, kui Heerenveen hinnaga üle ei pinguta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                          Tundub suhteliselt Ruudi sugune mängija, enamus kolle 5 kastis või natuke kaugemalt. Ning temagi ju Hollandi liigas tegusi teinud. Sahast tundub ta parem olema, tundub, et vend püsib vähemalt terve Kauglööke polnud 34 värava sees ühtegi. 1 karistuslöök vaid, kus ta sai vabalt lüüa. Tipuründajaks suhteliselt arvestatav kandidaat, kui Heerenveen hinnaga üle ei pinguta.
                          Lõi 34 väravast 5 või 6 (täpselt ei mäleta) karistuslöökidest. Aga eks ta selline Nistelrooy sarnane ole, ainukese vahega, et ta lööb imelisi karistuslööke. Karistuslöökide lööjat on meil vaja, kuna Ronnu ei löö neid hästi ja Bale`st jäime ilma, kes oleks ka lööja. Giggs on ka hea lööja, aga Ronni tahab koos oma egoga neid lüüa. eiei nali. RONALDO is the best!!!!
                          Glooory glooory ManUnited!!!

                          Kommentaar


                            Väga hea tundub olevat, aga ma ostaks pigem Huntelaari.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ian. Vaata postitust
                              Väga hea tundub olevat, aga ma ostaks pigem Huntelaari.
                              Ma ka, aga kui Huntelaar ei taha, siis alternatiivina võiks osta. Huntelaar ka 3 aastat noorem, ta ju 23 ja Alves 26. Alvese saab ka odavamalt kätte. Huntelaar üle 10 miljoni ma arvan.

                              Alvesi kohta hea laul tehtud Heerenveeni fännide poolt

                              You are my Alves, Afonso Alves
                              You make me happy, when skies are grey
                              'Cause when it's pouring, you just keep scoring
                              O, please don't take, my Alves away
                              Glooory glooory ManUnited!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                                Ma ka, aga kui Huntelaar ei taha, siis alternatiivina võiks osta. Huntelaar ka 3 aastat noorem, ta ju 23 ja Alves 26.

                                Alvesi kohta hea laul tehtud Heerenveeni fännide poolt

                                You are my Alves, Afonso Alves
                                You make me happy, when skies are grey
                                'Cause when it's pouring, you just keep scoring
                                O, please don't take, my Alves away
                                minu valik oleks alves, sest tema mängiks tipuründaja koha paremini välja ja tipuründajat on meil vaja ja vanus pole minu jaoks määrav, olgu kas või 33 aga löögu väravaid ja aidaku tiitleid võita.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X