320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    aga ma paluksin sinu avalduse peale täpsustusi!

    Ja eks ma siis kommenteerin öeldut. Järgmised tiitlid ei ole küll midagi erilist:

    Barclays Player of the Month (November, December)
    PFA Fans' Player of the Month (October, February)
    PFA Premiership Team of the Year
    Portuguese Sports Personality
    Sir Matt Busby Player of the Year

    Viimase kohta muidugi pean lisama, et ma ei ole päris kindel, mis asi see on...
    Aga need kuu mängija tiitlid ei ole erilised näitajad. Sama hästi oleks välja võinud tuua vooru/nädala mängija tiitlid mida tal ka kindlasti mitu on...
    Ja see Portugal Sports Personality vist ei ka mingi supertiitel või mis?

    Aga nagu ma juba ütlesin, tegi Ronaldo väga hea hooaja ja oli kindlasti kohe Inglise liiga üks parimaid mängijaid. Ja ega vist ei ole ju eriti tähtis mitu erinevat inimest/organisatsiooni jms teda parimaks nimetab...
    Olen nõus, et kõik karikad ei ole näitajad, aga kokkuvõttes 13 karikat hooaja peale vist peaks igasugustel kriitikutel suu suht lukku panema. Toimigem vastavalt.

    Muuseas, tegemist ei ole kriitikaga sinu suhtes, pigem ManU toetajate puhta heameelega oma mängija edu üle, mida soovitakse esile tuua.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      kelle arust mõttetud, kelle arust mitte, see et kuu mängijaks saada ei piisa sellest kui paar väravat ära kobistad või kui meedias kellegi sitaga üle valad või kolumnistidele oma mind-gamesidega mõtteainet annad. kõik tiitlid on tähtsad nii temale kui ka mulle, tema fännile. see on ikkagi suur saavutus, arvestades et tegu on 22-aastase mängumehena. kõik võivad vinguda ja viriseda, aga ainuke tõeline virisemise põhjus saab olla, et miks minu fännatav klubi pole teda ära ostnud

      Edit: Kas kellelgi on videomaterjali pakkuda autasustamisest jne
      AILTON

      Kommentaar


        C.Ronaldo võitis päris mitu karikat! HEA et manu võitis liiga aga champions leagues Milai vastu enam ei läinud ka

        Kommentaar


          Palun mine ära.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Palun mine ära.
            las poiss õpib ja saab vitsa, nii nagu peab!
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas -Antz-
              Kas täna on CL-i kolmanda koha mäng?
              Liiga hea...
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas -Antz-
                Kas täna on CL-i kolmanda koha mäng?
                CL-is pole ju 3 koha mängu~!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Palun mine ära.
                  sekundeerin

                  Kommentaar


                    Auhindu jagades- hooaja kõige igavam poolaeg, kahjuks!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Üheks murdosasekundiks jäädi kaitses tukkuma ning tulemus on käes Üks äärekohtunikest oli ka mõnus homo jättes Giggsi täiesti legaalse värava lugemata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaamu
                        kas sa mõtled seda kus giggs palli cechile sülle lõi ja siis ta koos palliga väravasse lükkas?
                        Just. Samas ega ilma korraliku korduseta seda aru ei oleks saanudki. Aga ikkagi!

                        Kommentaar


                          Mees, jahuta oma emotsioonid maha ja siis saad isegi aru, et see värav poleks kuidagi lugeda saanud.
                          P.S. CL-i pronksisaaja selgunud!

                          Kommentaar


                            Äärekohtuniku seksuaalse orientatsiooni osas ei oska kaasa rääkida, kuid see küll mingi värav ei olnud. Aga noh, üks loll kaitseviga ja kõik. Chelsea tahtis ka vist natuke rohkem ja eks mõned mehed olid lihtsalt väsinud, Ronaldo näiteks oli täielik pettumus. Aga samas midagi kellelegi ette ka ei hakka heitma, kokkuvõttes läks hooaeg ikkagi igal rindel oluliselt paremini kui keegi augustis loota julges.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Rooney lidus täna kohati hästi. Nt see olukord, kus ta Essieni nina eest palli ära võttis ja värkisärki. Aga muidu oli jah igav ja paha mäng.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Miks ta siis värav ei olnud? Cech lebotas ju pall kaisus selgelt üle joone.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X