320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Giggs siis ametlikult peatreeneriks saab, võiks teoorias ju uue tõelise manageri ametisse nimetamisega oodata MMi lõpuni. Äkki seal mõni suur treener saab korraliku käkiga hakkama ja saab vabaks (nt Löw). Sama ka mängijatega. Mine tea, mis kõik suvel juhtuma hakkab...

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      Aga kas keegi oskaks pädevalt vastata (ja see küsimus on tihti vaevanud ka muudes sarnastes olukordades), et miks siiski klubi treener 3-4 mängu enne hooaja lõppu lahti lastakse? Ükskõik, kes sinna asemele pandaks või toodaks, ei muuda selle 4 mänguga midagi ju.. et miks siis mitte lasta vanal väärikalt hooaeg lõpuni olla ning siis öelda, et ei tulnud välja ja proovime uuesti.
      Ma oleks saanud aru, et poole hooaja peal või lõpus, aga paar mängu enne lõppu?
      Või tõesti oli seal mingi klausel, et kui top4 ei saada, siis ei pea kogu lepingu pikkust kompenseerima, kui kinga antakse ja nüüd siis on esmakordselt kindlad, et top4 ei saada ja võis minema saata?
      Noh saavad Giggsi 4 mängu proovida ja samal ajal ka õnge uue järgi vette visata. Kui otsus tehtud siis pole küll mõtet, seda lõppu venitada ju.

      Kommentaar


        Ainus, mis MM mängijatega teha võib, on vängem hinnasilt.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Ma oleks saanud aru, et poole hooaja peal või lõpus, aga paar mängu enne lõppu?
          tulistan täiesti puusalt (mitte, et meil siin muid variante oleks), aga pakun, et dressingroom oli/on moyesest nii distantseerunud (ilmselt teadsid nii mõnedki juba mõni nädal tagasi, et DMist kahuriliha tehakse) ning vältimaks mängijate omavahelisi pingeid - a la üks ütleb, et paneme täiega, teine aga, et mida sa selle venna all mängid, nkn saab tala - otsutatigi kiire sutsakas kohe ära panna kui selgus, et see odava-vallandamise klausel käivitus.

          aga põnev on jaa ning läheb veel. kuna manu käekäik mu eluteed otseselt ei mõjuta, siis sellise põnevuse eest olen nõus isegi ainsa lähedase liverpooli fänni peeretavat nägu taluma. aga ainult seekord.
          nani atleticosse!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Tuleb, kes tuleb, selle koha pealt tuleb usaldada klubi asjapulki, peaasi, et on kaasaegse mõtlemisega ja on näha platsil progressi, savi esialgu see tabelikoht. Progressi on kõigepealt vaja, küll siis asjad loksuvad paika jälle. Kiviraidurite jämmiga tänapäeva jalgpallis HD kvaliteedis pikalt ei püsi. Moyesest, kui inimesest on küll kahju, kuigi ka tema vaatevinklist vaadates oleksid võinud asjad palju inetumalt lõppeda, OT-l teda ikkagi toetati kõvasti fännide poolt kuuldavasti ja välgumihklitega turmtuld ei antud näiteks. Edu talle igatahes ehk tasub kogemus tulevikus kuhjaga ära.

            Paar pakutud nime siin, mis silma riivasid.
            Laudrup? Tutvuge mehe treenerikarjääri CV-ga. Pahedeks pidid olema vähene motiveeritus ja pühendumus peale ühte-kahte hooaega. Ei suuda lippu kõrgel hoida pikalt, mingil põhjusel.
            Neville? Jäägu enda liistude juurde. Mõningad analüüsid oma endise koduklubi kohta, mis silma on jäänud, ennustaks temast küll kõige suuremat kiviaja jalgpalli treenerit. Äärelt kasti, pikk ette. Üks asi muidugi jutt ja teine tegu, aga jh...
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Aga kas keegi oskaks pädevalt vastata (ja see küsimus on tihti vaevanud ka muudes sarnastes olukordades), et miks siiski klubi treener 3-4 mängu enne hooaja lõppu lahti lastakse? Ükskõik, kes sinna asemele pandaks või toodaks, ei muuda selle 4 mänguga midagi ju.. et miks siis mitte lasta vanal väärikalt hooaeg lõpuni olla ning siis öelda, et ei tulnud välja ja proovime uuesti.
              Ma oleks saanud aru, et poole hooaja peal või lõpus, aga paar mängu enne lõppu?
              Eks üks põhjus on ka selles, et teha pisuke katse tõsta mängijate ja poolehoidjate moraali veel enne hooaja lõppu. Nonsenss on arvata, et suvega meeskond täiesti vahetub. On selge, et suurem osa mängijaid alustab augustis uuesti. Ilmselt on mõttekas juba praegu meestele märku anda, et jah, me võtame klubina midagi ette, muudatused tulevad, asjad saavad korda. Pole mõtet mehi teadmatuses MM-ile või puhkusele saata.
              Poolehoidjad, kes on mitu kuud keskendunud "moyes out" karjumisele, saavad ka lõpuks paar korda rahus mängu vaadata. Asi seegi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Kuule mine metsa. Neville jagab jalgpalli väga hästi ja teeb väga adekvaatseid taktikalisi analüüse mängudest. Järvela on lihtsalt tola, kes otsib lamedate vaimukustega tähelepanu endale.
                Neeed tolavaimukused on ainus positiivne väärtus mida ta maailmale annab. Tema hinnangud ja arvamused mängudele/mängijatele/liigadele on eriti piinlikud. Ja kõige kurvem on see, et väikesed vutihuvilised loevad ja kasvab jälle peale uus põlvkond rikutud tegelasi peale, kes on seekord siis Järvela järgi vormitud.

                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Kommentaatorina on minu arust kehvapoolne, kuigi liigub paremuse poole. Aga peeti silmas vist rohkem stuudioanalüüsi, mis on tipptasemel.
                .
                Kelle arust? nende samade tolade, kes pool aastat kisanud et Moyes out ja siiani usuvad et Mänkul on world class squad? Keskmine jalgpallihuviline on loll kui lauajalg ja sellepärast igasugu Järvelad ja Nevillid kusagil puldis püsivad.

                Neville ehk teab inglise jalgpallist ühte teist (noh äkki on mängijate nimed peas ja teab mõne klubi ajalugu), aga kui mõne muu liiga, Euroopa või koondisemängude teemal sõna on võtnud, siis on ikka lauslollusi produtseerinud.

                Konkreetseid näiteid ei viitsi hetkel otsima hakata kuna teie arust on see ilmselt nii või naa tipptase.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Konkreetseid näiteid ei viitsi hetkel otsima hakata kuna teie arust on see ilmselt nii või naa tipptase.
                  ainukene väärtuse hõngu jupp... muuda väärtuslikuks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui ma eelmine aasta rääkisin oma Unitedi fännist sõbraga, siis leidsime, et Moyes on tõesti hea valik.
                    Ma ise mõtlesin, et SAF läheb ära, kes vääriline on ja tõemeeli uskusin, et Evertoni loots on selleks võimelik. Väga häid esitusi läbi aastate teinud Evertoni eest.
                    Reaalsus osutus aga teistsuguseks. Käriseb muidugi iga koha pealt.
                    Mees ei suuda Unitedi koormat kanda. Samas on mängijad ka ilmselt a)osad vaja minema lüüa b) staaridele on vaja sihuke vend kohale saata, kes vajadusel karmi sõnaga printsessid paika paneb ja/või surub seina äärde kõri pidi.

                    Eks näha, mis nüüd saab.

                    Klopp ma loodan, et mingi valemiga ei tule teile. Las ta aretab Saksamaal asja edasi. Dortmundi suguseid meeskondi on väga lahe vaadata.

                    Tahaks vaid seda näha, et kui Giggs pukis on (või veel parem Neville), siis kas nende autoriteedist ja kindlasti teise käekirja tõttu muutub midagi paremuse poole - räägin mängupildist. Tulemusi ei ootagi.

                    Samas ma ei naera Unitedi üle, ei tea millal see laks võib tagasi tulla jälle.
                    Peale seda kui Liverpool krahhi sai lootsin iga aasta, et nüüd ja nüüd, aga ei tulnud midagi, alles see aasta läbi tõelise tuhkatriinuloo on edu jälle meie hoovis.

                    Kommentaar


                      Kui juba utoopiliseks nimede loopimiseks läks, ka Ratnikov on tänasest saadaval.

                      Kas ei oleks mõistlikum oodata ära, mis saama hakkab, mitte siin igat suvalist Unitedi uueks bossiks nimetama hakata?

                      Kommentaar


                        Minu teha oleks siis Van Gaal 4ks aastaks ja siis Klopp sealt edasi(Jürka leping saab 2018 läbi). Hea plaan ju ?
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Pole mõtet mehi teadmatuses MM-ile või puhkusele saata.

                          Ei no ma mõtlesin, et kui selline otsus praegu ära tehtaks, siis ellu võiks selle viia ju nt viimase liigamängu järgse nädala jooksul näiteks. Aga noh, jah, ehk sel juhul kaoks viimanegi motivatsiooniraasuke ära enne viimaseid mänge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Minu teha oleks siis Van Gaal 4ks aastaks ja siis Klopp sealt edasi(Jürka leping saab 2018 läbi). Hea plaan ju ?
                            Nii kaua on LVG peatreeneri kohal püsinud ainult oma esimeses klubis Ajaxis (siis eelnes ka 5a assistendina, ehk siis oli niiöelda "oma klubi mees") ja pärast veel 2005. aasta jaanuarist 2008/2009. lõpuni AZis. Ülejäänud aja jooksul on ta üsna kiirelt kohti vahetanud ja vaevalt, et ta oma 62. eluaastal (ühe ajupoolkeraga pensionimõtteid mõlgutades) isegi neljaks aastaks ühte klubisse suvatseks jääda.

                            Kommentaar


                              Põnev see elu Inglismaal. Ja ei saa mitte vaikki olla, viskan oma kaks steitmenti kannustatuna siinsest arutelust.
                              1. Peatreenerite säkkimine andmata neile aega tõestamiseks on jabur ja ma põhimõtteliselt olen selliste "lahenduste" vastu. Alla ühe hooaja peatreenerile aega anda on pehmelt öeldes totakas. Aga ka ühe hooajaga ei pruugi saavutada veel mitte midagi märkimisväärset (tõsi, suund või areng võiks olla juba märgata, eks). Tõmblemine peatreeneritega ei saa kunagi tagama pikaajalist edu, punkt. Rääkimata klubide võimalikest "noorenduskuuridest" - huvitav milline treener selle vabatahtlikult ette julgeks võtta? Kuid kindla ja jätkusuutliku arengu huvides tuleb seda siiski enamasti teha. Aga kui sa ei annagi võimalust siis jäädki otsima oma ideaaltreenerit nagu Tottenham ja otsidki aegade lõpuni. Või veel parem näide: Fulham. Kahjuks võib osutuda tõsiasjaks, et kolmas mees päästabki klubi relegatsioonist ning sellega justkui õigustaks seda korraldatud huumorit.
                              Aga see on üleüldine probleem ja nagu näha, ka ManU sõidab samal karussellil, kui olukord vastav.
                              2. Mõni aasta tagasi, ütleme 2012 sügisel, vaatasin juhuslikult mängu Fulham - Everton. Tulemus oli midagi 1:1 taolist, aga point on see mängupilt mida ma nägin. Seda kirjeldab hästi üks emotikoon: See oli midagi sellist nagu mängitakse championshipis (aga millegipärast nimetatakse ka seda jalgpalliks), ehk siis kõige kohutavam tase mida sa premieri mängust eales oodata oskaks. Ma ei tea kas ma olengi peale seda midagi halvemat näinud selles liigas.
                              Noh juhtub, eksole? Aga tollest "Moyesi Evertonist" ei mäletagi ma muud kui mõnda korraliku mängu umbkaitses ja siis toda eelpoolnimetatud algpalli.
                              See kõik meenus kui ma nägin tänavuse hooaja (juba esimestes mängudes) Evertoni. Nagu öö ja päev. Samas meeskond on muutunud 3-4 mängija osas ei rohkemat. Et on natuke mõttekoht, tõepoolest.

                              Natuke teemavälist ka: Cannuman, mis siis see tipptase on kui mitte premm? Või probleem selles et on juletud mõnda itaallast keskpäraseks pidada vms?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Mul isiklikult äärmiselt kahju, et venna sack'isite , aga asja kokku võttes - midagi peab ikkagi korralikult mäda olema (mängupildis, motiveerituses, taktikates, jne jne jne), kui sa võtad liiga võitnud meeskonna ja prantsatad Euroopast väljas kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X