320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ei olnud.
    Ega ükski neist neljast eelnevast siis jah?

    Mis selle Roma avatariga on, kas see on märk, mida mingi pisut lihtsameelsem seltskond kasutab üksteise äratundmiseks? Selle teema puhul jääb küll taoline mulje.

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Ega ükski neist neljast eelnevast siis jah?

      Mis selle Roma avatariga on, kas see on märk, mida mingi pisut lihtsameelsem seltskond kasutab üksteise äratundmiseks? Selle teema puhul jääb küll taoline mulje.
      Kui ma ei nõustu, et Mänku mängijatevalik oli eelmisel hooajal mäekõrguselt teisteist üle, siis olen lihtsameelne? Ja muide selline sildistamine jätab sinust ka äärmiselt aruka mulje. Ma loodan et sa saad presidendiks, mänku presidendiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Planche Vaata postitust
        Aga kas eelmine hooaeg mäekõrgune liigavõit oli vastavuses mängijate kvaliteediga?
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ei olnud.
        Sama juhtub ilmselt ju ka see hooaeg... Niiet, go figure
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kui ma ei nõustu, et Mänku mängijatevalik oli eelmisel hooajal mäekõrguselt teisteist üle, siis olen lihtsameelne? Ja muide selline sildistamine jätab sinust ka äärmiselt aruka mulje. Ma loodan et sa saad presidendiks, mänku presidendiks.
          Lihtsameelne oled sa pigem sellepärast, et arvad, et viimase kurat teab kui mitme hooaja jooksul vaid esimesi ja sekka mõnd üksikut teist kohta tunnistanud meeskonna võimetele vastav koht on 7. Täname hääletamast!

          Kuigi tegelikult ma tean, et sa oled lihtsalt troll. Aga see on solvanguna pisut igav.

          Kommentaar


            Algselt postitas Planche Vaata postitust
            Aga kas eelmine hooaeg mäekõrgune liigavõit oli vastavuses mängijate kvaliteediga?
            Ma ka ei arva et ManU üksikute mängjate kvaliteet teistest üle oleks olnud, pigem tublisti vastupidi. Neil oli lihtsalt tänu Fergusonile parem MEESKOND. Nagu Atletico praegu Hispaanias- üksikud mängijad ei ole superstaarid, aga meeskonnana kõik toimib.

            Kommentaar


              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
              Lihtsameelne oled sa pigem sellepärast, et arvad, et viimase kurat teab kui mitme hooaja jooksul vaid esimesi ja sekka mõnd üksikut teist kohta tunnistanud meeskonna võimetele vastav koht on 7. Täname hääletamast!
              Nimi on sama, meeskond on igal aastal uus*. Ja eelnevalt enamusest, nägin ma Mänku vajumist ette. Säh sulle lihtsameelsust.

              * - Kui aru ei saa siis näiteks Vandersell lõpetas, Evra, Rio ja Vida jäänud järjest vanemaks/kehvemaks jms.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Nimi on sama, meeskond on igal aastal uus*. Ja eelnevalt enamusest, nägin ma Mänku vajumist ette. Säh sulle lihtsameelsust.

                * - Kui aru ei saa siis näiteks Vandersell lõpetas, Evra, Rio ja Vida jäänud järjest vanemaks/kehvemaks jms.
                Ma nägin ka ette. Umbes sellest hetkest, kui keegi härra Evertoni Peatreener järsku sisse vajus ja mingi karvase vello 30 milli eest jõuludekoratsiooniks kaasa vedas.

                Keegi ei jää aasta-paariga 6 kohta ja ca 35 punni kehvemaks. Unitedil ei ole liiga parim mängijatevalik, kuid iga pädev treener oleks sellega ilma mingisuguse vaevata meistrite liiga kohal.

                Ja mis sellesse ettenägemisse veel puutub, siis umbes alates aastast 2005 võib iga aasta lõikes leida ajaleheartikleid, mis Unitedi kohe-kohe kohale jõudvat suurt langust kuulutavad, igasugustest foorumi-nostradaamostest rääkimata. Ilmselgelt tänavune on nende kõigi 'mul oligi õigus' moment.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                  Keegi ei jää aasta-paariga 6 kohta ja ca 35 punni kehvemaks.
                  Vale

                  Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                  Unitedil ei ole liiga parim mängijatevalik, kuid iga pädev treener oleks sellega ilma mingisuguse vaevata meistrite liiga kohal.
                  Väidan endiselt, et TOP4 meeskondadel on parem valik.

                  Kommentaar


                    Jaanus valis Belgia koondise.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Jaanus valis Belgia koondise.
                      Õige valik. Inglismaa koondisega küll kuhugi ei jõua

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Õige valik. Inglismaa koondisega küll kuhugi ei jõua
                        Belgia ja Inglismaa ei olnud Jaanusel ainukesed variandid. Lihtsalt infoks või nii.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Belgia ja Inglismaa ei olnud Jaanusel ainukesed variandid. Lihtsalt infoks või nii.
                          Igati arusaadav on valida riik, kus oled sündinud ja üles kasvanud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas szandor Vaata postitust
                            Belgia ja Inglismaa ei olnud Jaanusel ainukesed variandid. Lihtsalt infoks või nii.
                            Türgi ja Balkani koondised ei väärinud mainimist

                            Kommentaar


                              Unitedi langus algas pärast Ronaldo müümist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
                                Unitedi langus algas pärast Ronaldo müümist.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X