320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Armsad foorumlased lepime nüüd kokku et ei parasta selle kaotuse pärast ja laseme kodanik futbolidipaulil ilusasti peaaegu pooleaastane tervislik kapsalehedieet teha

    Glory-glory


    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Sittagi pole muutunud ja ei muutu ka. Ma võin viis kuud ainult kapsalehti süüa, kui mõni roppsõna fänn, suudab pärast mõnda põrumist oma rõõmu varjata ja ei tule meie foorumisse postitust tegema a la stiilis nagu paras teile.

    Kommentaar


      No ei tea mis toimub. Kas Di Salvo lahkumine tagasi Madriidi vahetult enne pre-seasoni algust on tõesti sellise märgi jätnud? Millegist jääb nagu pidevalt puudu. Ei suudeta vajadusel vastast ülejoosta nagu eelmine hooaeg, kui hooaega alustati suurepäraselt.

      Kommentaar


        Ah minge perse... Tühjale väravale ka enam pihta ei saa. Tevez vähemalt püüab, osad mehed ootavad ma ei tea mida, ise see pall ei lähe postide vahele ju. Giggs töötab üksi rohkem kui kõik noored võllid kokku, häbi peaks olema. Cityle muidugi palju õnne ääretult kauni mängupildi puhul, aga noh, tulemus loeb.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Pff.. Kui ma mänge näeks, oleks raudselt kolmest mängust kolm võitu käes. Tooks head õnne või nii. Aga Sopcast on pannud seni kõigi kolme mängu puhul näkku ja paistab, et asi paremaks ei muutu.

          Noh. Kuigi ma mänge näinud pole, siis arvata võib, et Rooney puudumine annab vägevalt tunda. Eelmine hooaeg mängis ta enim mänge kogu tiimi peale ja vat kui hästi välja kukkus.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas riho Vaata postitust
            Kui ManU viimati 2 mängu viigistas ja ühe kaotas võideti quadrouple?
            Millal chukotka viimati meistrite liiga võitis?

            aga see selleks. Kahjuks ma kapsa dieedile vist nii pea ei jää
            Ma ise nägin vaid esimest poolaega, sest siis leidis mõni inimene, et tark mõte on panna sop cast kinni. uuesti ta käima ei läinudki. Aga kurb oli vaadata, kus rünnakust jäi päris palju puudu. Rünnaku alustamine ei toiminud üldse. Veeretati kogu aeg taga pool ja siis sai mõte otsa. Oweni lisamine ka ei toonud mängu elevust. Kas tooks andersoni lisamine ... ei usu eriti. Hetkel ei oska seda kuskilt näha. Kas põlesid kõik uue hooaja ootuses läbi? eks näeme mis saab
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Küsimusele ei vastata küsimusega.
              Ja Chelsea pole üldse siin teemaks..

              Kommentaar


                mul on kahtlane tunne , et see hooaeg läheb nagu 3 hooaega enne tiitlivõitu

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  lol at tevez.
                  need kaadrid saavad vist klassikaks, kui ka Alex juba arvas, et tagapostis vaba olles ei saa ju eksida, aga Tevezi 'samm ei klappinud' ehk palli p6rge
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    need kaadrid saavad vist klassikaks, kui ka Alex juba arvas, et tagapostis vaba olles ei saa ju eksida, aga Tevezi 'samm ei klappinud' ehk palli p6rge
                    Pigem nägi Fergie olukorda sellise nurga alt, kust tundus, et pall on väravas nagu McClaren ütles.

                    Kommentaar


                      vahepeal mainiks, et päris igal pool me pähe ka ei saa. Nimelt võitsime selle Malaisia noorte meistrite karika ära. Finaalis Brandy väravaga pandi Juve kotti.

                      Tulemused:
                      veerandfinaalis FC Barcelona v Manchester United FC Kuala Lumpur 0 - 1
                      poolfinaalis CR Flamengo v Manchester United FC Kuala Lumpur 1 - 2
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Pole sellest possesionist suurt tolku kui puudavad ideed kuidas väravaks asi vormistada. Selge on ka muidugi see, et käesoleval hooajal on manu vastu mängides kõigil meeskondadel ekstramotivatsioon ning tiitli kaitsmine on alati kainda bitch olnud.

                          Ega cityl ju tegelikult lõppeks väga clear cut väravavõimalusi polnudki. Üks löödi ära ja that's it. Kui vanast vb suudeti lõpus oma väravad ära lüüa siis tundub et see hooaeg jääb puudu usust vms, et lõpus siiski oma võtta. Kuidagi palju oli ka möödamängimist antud mängus. Kolmest mängust üks värava räägib muidugi enda eest. Loodetavasti järgmine mäng tottenhami vastu suudetakse ka lõpuks positiivset resultaati näidata.

                          Kommentaar


                            Ma olen ManUs nii pettunud. Nagu mis toimub?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              tuleb vist city poole üle minna...
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Kõik lõppeb veel meie jaoks hästi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X