320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas petsman Vaata postitust
    Loodetavasti järgmine mäng tottenhami vastu suudetakse ka lõpuks positiivset resultaati näidata.
    Tottenham alustas ka halvasti, aga viimane mäng süstis neile päris suure koguse kindlust juurde. Kindlasti ei saa see kerge mäng olema
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas riho Vaata postitust
      Kui ManU viimati 2 mängu viigistas ja ühe kaotas võideti quadrouple?
      ei, meistritiitel v6ideti siis
      (siis oli isegi 1 viik 2 kaotuse juures)
      seet6ttu on
      Alex
      vana rahu ise

      It is the worst start United have made to a league campaign since 1992-93 - when they took one point from their first three games - but Ferguson knows they still went on to win the league that year
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
        Ma olen ManUs nii pettunud. Nagu mis toimub?
        Ma suhtun manusse sama positiivselt kui lehmasõnnikusse vahukooretordis, kuid sellist asja "fänni" poolt ma ei mõista. Kõigest fucking kolm mängu ju (ja võin teile kinnitada, et kuna minu ebasümpaatia manu vastu on äärmiselt tugev, siis võidate ka see aasta nii mõndagi. Rooney on minu silmis täielik tolgus, ülehinnatud veel pealegi, ja iga kord kui ma mängu ajal sellele mõtlen, lööb ta vana raisk värava, inetu, juhusliku ja ebahuvitava värava, kuid siiski värava.). Aga mida mina ka tean, võibolla ongi normaalne pärast paari viletsat tulemust halama ja "ma olen nii pettunud" kiunuma hakata. Nagu City fannid oma "you're not fit to wear the shirt" jamaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas ffs Vaata postitust
          Rooney on minu silmis täielik tolgus, ülehinnatud veel pealegi, ja iga kord kui ma mängu ajal sellele mõtlen, lööb ta vana raisk värava, inetu, juhusliku ja ebahuvitava värava, kuid siiski värava


          eks see ole jah nii

          Kommentaar


            aiiii, kui kuri

            Kommentaar


              Algselt postitas ffs Vaata postitust
              Ma suhtun manusse sama positiivselt kui lehmasõnnikusse vahukooretordis, kuid sellist asja "fänni" poolt ma ei mõista. Kõigest fucking kolm mängu ju (ja võin teile kinnitada, et kuna minu ebasümpaatia manu vastu on äärmiselt tugev, siis võidate ka see aasta nii mõndagi. Rooney on minu silmis täielik tolgus, ülehinnatud veel pealegi, ja iga kord kui ma mängu ajal sellele mõtlen, lööb ta vana raisk värava, inetu, juhusliku ja ebahuvitava värava, kuid siiski värava.). Aga mida mina ka tean, võibolla ongi normaalne pärast paari viletsat tulemust halama ja "ma olen nii pettunud" kiunuma hakata. Nagu City fannid oma "you're not fit to wear the shirt" jamaga.
              Täiesti ebaoluline jutt
              MU FCUK

              Kommentaar


                Algselt postitas ffs Vaata postitust
                Ma suhtun manusse sama positiivselt kui lehmasõnnikusse vahukooretordis, kuid sellist asja "fänni" poolt ma ei mõista. Kõigest fucking kolm mängu ju (ja võin teile kinnitada, et kuna minu ebasümpaatia manu vastu on äärmiselt tugev, siis võidate ka see aasta nii mõndagi. Rooney on minu silmis täielik tolgus, ülehinnatud veel pealegi, ja iga kord kui ma mängu ajal sellele mõtlen, lööb ta vana raisk värava, inetu, juhusliku ja ebahuvitava värava, kuid siiski värava.). Aga mida mina ka tean, võibolla ongi normaalne pärast paari viletsat tulemust halama ja "ma olen nii pettunud" kiunuma hakata. Nagu City fannid oma "you're not fit to wear the shirt" jamaga.
                Tead mida? Käi perse.

                ManU pole kunagi nii sitasti alustanud. Ja me ostsime Nani, Andersoni, Hargreavesi ja Teveze. Lihtsalt olen pettunud. Mine fänna oma gloryhunteri Chelseat edasi ja Rooneyl on mingid psüühikaprobleemid. Ausalt, käi perse.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                  Mine fänna oma gloryhunteri Chelseat edasi
                  Manku on vähem gloryhunteri klubi?

                  Kommentaar


                    Täpselt nii.

                    Chelsea ostis kõik homod kokku.

                    Meie ei ostnud.

                    Minu loogika.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                      Täpselt nii.

                      Chelsea ostis kõik homod kokku.

                      Meie ei ostnud.

                      Minu loogika.
                      tead, ole vait. me klubis on sama moodi glory huntereid ja mitte vähe. Kui pärast kolm mängu oled pettunud, siis hakka toetama parem austraalia koondist. Okeaania mistrivõistlustel ei kaotata kellegile. ja MM-il üldiselt puudub nii kehva alguse võimalus. ja siis on see ka 4 aasta tagant.


                      Kas keegi teab kui tõsine on oweni vigastus? Mul jäi kuskilt silma, et koondise eest ta ei mängi.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        tead, ole vait. me klubis on sama moodi glory huntereid ja mitte vähe. Kui pärast kolm mängu oled pettunud, siis hakka toetama parem austraalia koondist. Okeaania mistrivõistlustel ei kaotata kellegile. ja MM-il üldiselt puudub nii kehva alguse võimalus. ja siis on see ka 4 aasta tagant.


                        Kas keegi teab kui tõsine on oweni vigastus? Mul jäi kuskilt silma, et koondise eest ta ei mängi.
                        Nii palju, et Austraalia mängib nüüdsest Aasia meistrivõistlustel

                        ning Hargreavesi vigastus ei tohiks tõsine olla

                        Owen Hargreaves is feeling very painful in his knees as a result of playing his first game," Ferguson told Sky Sports.


                        "I don't think he'll be available for Wednesday, he'll probably report but I wouldn't think he'll be ready to play for England."

                        Kommentaar


                          lapsed, ärge karjuge! ühed peded kõik. kuna manku säärane olukord kaua kesta ei saa, siis võtkem hetkest viimast läbi ühe amusantse küsimusekese:

                          Which of these is the odd one out:
                          Alex Ferguson, A Triangle, A British Plug, Fulham.

                          Alex Ferguson. The rest have 3 points.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Nii palju, et Austraalia mängib nüüdsest Aasia meistrivõistlustel
                            My bad. esimene näide mis meelde tuli. Aga mida ise ootate tottenhamiga mängust. Ma ise ei näinud viimast tottenhami mängu, aga kahes esimeses olid nad suht sama masendavad kui meie. Ses suhtes, et löögile ei saadud nii väga ohtlikult. Ainukene vahe oli vast selles, et meie kaitsjad ja poolkaitsjad veeretasid oma vahel vast rohkem seda mängu. Väravavahid olid ka erinevad. Robinson oli tavaline ise ja ei säranud eriti. vds ei ole suurte prohmakatega veel maha saanud.


                            Midagi lõbusat ka halli argipäeva http://uk.eurosport.yahoo.com/210820...ch-united.html ehk crouch for united
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Ma ise ei näinud viimast tottenhami mängu, aga kahes esimeses olid nad suht sama masendavad kui meie.
                              Derby vastu lükati väga meeleolukat touch and go vutti. County oli ikka pühas hädas ja see, et veerand tunniga kolm kotti sisse imeti oli kõike muud kui juhus. Selle mängu valguses tunduvad tottsi kaks esimest resultaati mudugi eriti arusaamatud. Õnneks on neil nüüd seal ka platsiväliseid segavaid tegureid ehk näis kas on mänguks Unitediga juba uus pealik majas, aga mingit kingitust sealt küll ei maksa loota.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vot nii on lood

                                2 aastat reservi?
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X