320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    varupallivarupumpaja

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      sack Rooney (pls Hiinasse pls - teeme rahaks ära nii kaua, kui veel saab).
      Jah.

      Kunagi sai Redcafest lugetud, et SAF seadis Rooney situatsiooni tegelikult ideaalselt ülesse. Weinol olid klubis probleemid(teist korda paari aasta jooksul jonnis) ning Sir pani Rooney rahaks tegemise valmis. SAF läks uksest väja ning jättis selle veel Rooney minema tagumiseks lahti, on minu mälestus. Moyesil Evertoni nokuna muidugi selleks mune ei olnud ja pani vananeva ruuni 300k-le nädalas.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Kunagi üks mees kirjutas järgnevalt:
        Seeläbi mulle ei meeldinud muudatused, mida Moyes tegi klubis ja meeldib mida teeb van Gaal - lasi istuda Carringtoni puud, mis teevad väljaku vähem tuulisemaks, lasi panna üles Carringtoni kaamerad, et mehed saaksid ennast hiljem kaamerast vaadata ja aru saada, kus nad eksisid. Ma olen kursis sellega, mida van Gaal Unitedis parendab ja mulle see sobib. Ma tean, et ta teeb sellest klubi, kes ei oleks sõltuvuses oma peatreenerist. Tean, et pärast tema lahkumist saaks siin klubis järgmine Moyes vähemalt võimaluse. Moyes poleks sellega hakkama saanud. Kui nüüd tuleb siia uus McGuiness, siis tal on kordades lihtsam hakkama saada, kuna on loodud juba süsteem, mis on täiesti tippklass.
        LVG on tõesti loonud klubi, mis pole peatreenerist sõltuvuses, vähemalt mängitakse nii nagu peatreenerit polegi.

        Kommentaar


          vincent?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            vincent?
            Jank ei olnud?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              fänner pea poolteist aastat tagasi. anname vast andeks.

              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
              Teeme Benitez'i -

              fakt - United kulutas aastaid kordades ja kordades vähem kui tema rivaalid.
              fakt - United kulutas sel suvel vähem kui City, Chelsea oma vingemateil aastatel
              fakt - United on võitnud samal ajal rohkem tiitleid kui keegi teine


              Ausalt öeldes on minu elu alati ilus. United võiks mängida ka divaris ja mu elu oleks ilus. Seepärast ma vaatan noorte, reservide, veteranide - kõike, mida klubi pakub. Mina fännan klubi - mitte nagu enamus City ja Chelsea fänne - esindusvõistkonda. Kui 90ndadetl mulle klubi sümpatiseeris, siis viisin esimese asjana end kurssi klubi ajalooga. Ma ei hakanud fänniks särgi ega logo pärast. Vaid ma kiindusin meeskonna ajaloosse. Seeläbi mulle ei meeldinud muudatused, mida Moyes tegi klubis ja meeldib mida teeb van Gaal - lasi istuda Carringtoni puud, mis teevad väljaku vähem tuulisemaks, lasi panna üles Carringtoni kaamerad, et mehed saaksid ennast hiljem kaamerast vaadata ja aru saada, kus nad eksisid. Ma olen kursis sellega, mida van Gaal Unitedis parendab ja mulle see sobib. Ma tean, et ta teeb sellest klubi, kes ei oleks sõltuvuses oma peatreenerist. Tean, et pärast tema lahkumist saaks siin klubis järgmine Moyes vähemalt võimaluse. Moyes poleks sellega hakkama saanud. Kui nüüd tuleb siia uus McGuiness, siis tal on kordades lihtsam hakkama saada, kuna on loodud juba süsteem, mis on täiesti tippklass.
              Kui paljud Chelsea fännid teavad midagi sellisest mehest nagu Ted Drake. Vean kihla, et enamus (ilma wiki abita) City ja Chelsea fänne ei oska kaagutada enamat kui aastatest 2004 ja 2008 alates. Mitte selle pärast, et seal pole midagi. Vaid selle pärast, et kui juut lahkuks, siis Teie klubi poleks enam konkurentsivõimeline ja te ei fännaks enam seda klubi. United kulutas aastaid raha mängijate peale, kes oleksid heal juhul väärinud mängimist Aston Villas. Selle pärast on fännid hetkel rõõmsad. Nad näevad, et see raha ei lähe hetkel härjapõlvlaste taskusse. Hea meel, et see läheb sinna kuhu seda on tarvis. Minu pärast oleksid nad võinud osta Di Maria ka 100 miljoni naelaga. Peaasi, et seda enam Ameerikasse ei viidaks. (küll ta sinna edasi ka läheb) Aga ärge tulge siin kaagutama, et United on nüüd on kõrgemoraalitunde või mida iganes kaotanud. Loe natukene ajaloo kohta. Ära tule siin enne targutama. Mina elasin kõik need Veroni ja van Nistelrooy ostud läbi. (elasin ka Poborsky ja Taibi ostud läbi). Ühesõnaga mine loe enne lühike Chelsea ajalugu läbi ja siis tule targutama, et keegi ei tea oma klubi ajalugu.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Kõige huvitavam osa aka counti analüüs ja kokkuvõte eilsest mängust on puudu, ära vea mind alt!
                Btw, mis sigatiiger teeb?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Kõige huvitavam osa aka counti analüüs ja kokkuvõte eilsest mängust on puudu, ära vea mind alt!
                  Btw, mis sigatiiger teeb?
                  Nädala pärast peaks vigastuspausilt naasema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Kõige huvitavam osa aka counti analüüs ja kokkuvõte eilsest mängust on puudu, ära vea mind alt!
                    Ajah, vabandan hilinemise pärast. Kokkuvõte on selline, et peale poolajal kirjutatud mängu arvamust ja teisel poolaja avavilet vajusin diivanil külili ja jäin magama. Mytytytytländi võiduvärava ajal kisasid kõlarid nii võimsalt et ärkasin korraks üles, kuid kuna mu silmad ei märganud ekraanilt midagi ebanormaalset, siis eelistasin oma und edasi nautida. Ei mingit unerohtu, ei mingit troll footballi memet, vaid päris reaalselt peale 45 minutit ManU mängu vaatamist langesin ma sügavasse unne. Aitäh selle eest. Soovitan ka teistele! Eriti neile kellel muidu uni raske tulema. Töötab! Count Certified!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vähemalt mõnes arvestuses tabeli tipus.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Kõige rohkem on tegelikult mängijatest kahju - meie, fännid näeme seda täiesti mõttetut mängu kord või teatud juhtudel 2x nädalas, aga mängijad ju peavad päevast päeva, nädalast nädalasse treeningutel seda nürimast nürimat filosoofiat viljelema. Kui nüüd vaadata, et vigastuste nimekiri on ehk liigagi pikaks järksu veninud, siis minetea, äkki minnakse vabatahtlikult laatsaretti Rooney raudselt ise peksis oma põlve vastu väravaposti vms vigaseks, et ei peaks enam seda seda piina taluma.

                        Kommentaar


                          Peaks hakkama võtma vastu panuseid, et millal järgmine meistritiitel tuleb...

                          Kommentaar


                            Järgneva kolme aasta jooksul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Planche Vaata postitust
                              Kõige rohkem on tegelikult mängijatest kahju...
                              Neil on kindlasti, tõesti kahju oma palgast eriti
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                                Kõige rohkem on tegelikult mängijatest kahju - meie, fännid näeme seda täiesti mõttetut mängu kord või teatud juhtudel 2x nädalas, aga mängijad ju peavad päevast päeva, nädalast nädalasse treeningutel seda nürimast nürimat filosoofiat viljelema. Kui nüüd vaadata, et vigastuste nimekiri on ehk liigagi pikaks järksu veninud, siis minetea, äkki minnakse vabatahtlikult laatsaretti Rooney raudselt ise peksis oma põlve vastu väravaposti vms vigaseks, et ei peaks enam seda seda piina taluma.
                                Jah tõesti on mängijatest "väga väga" kahju. Sest need vennad seal platsil on teinud kõik väga hästi ja isuga ju. KÕIGES see LvG ka süüdi olla ei saa. Mängijatest ei ole sittagi kahju. Maotud esitused üksteise otsa.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X