320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    P*rse on suund kuhu ma sooviksin, et sa keriksid filosoof. Faking allaandja. Tra poolajaga on vaja kolm lüüa ja see klemm vahetab välja mõlemad äärekaitsjad ja kaitsvapooliku. Jobu.
    varupallivarupumpaja

    Kommentaar


      Ooo õilis härrasmees sa Vannikaal, kui küll vaja väravaid lüüa kolm,
      TEEN VAHETUSE - PANEN ROJO ASEMELE DARMIANI...norm?

      tegelt kui siin foorumis tohiks ropendada ja öelda kõike mida sülg suhu toob, siis ma teeks seda.

      rõve vaadata seda debiilsust, mis kokku on klopsitud - keegi platsil aru ka saab, mida tegema peab?
      oeh. täisjama ikka.

      ma ei julge mängijaid ka süüdistada - treener, kes teab, mida ta hoolealused oskavad ja millisel positsioonil nad parimad on, kes usaldab oma mängijaid, kes annab neile vabaduse, kes paneb tiimi mängima ja tekitab sünergia, oleks hetkel selle tiimiga liigas liidrid, fa cupis kindlalt poolfinaalis ja CL'is poleks grupifaasis välja kukutud.


      vabandused on otsas, vannikaal.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Ei mõista mina teie seda keskvälja. VV on endiselt jumal.

        PS - Euroopa on ja jääb meile!

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Nüüd muutus edasipääs mõttetuks- Fellal jääks järgmine mäng vahele.
          Nägin küll AiFo arvutist esimest poolaega, aga selle aja jooksul tundus Fellal ainsana aimu olevat, et mida ta täpselt teeb. Seega ei saa ma hetkel tema vastu suunatud kriitikast aru.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Et end pidevas tegevuses hoida? Barcas või Realis sureks ta koduliigas ju igavusse
            Vabandan oma vahelesegamisega teemasse, kus ma seni sõna pole võtnud, aga Barca ja Reali vv-del on hispaania liigas piisavalt tööd. Inglise liiga jälgijad arvavad millegipärast, et autsaiderid oskavad vaid Inglismaal mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Nägin küll AiFo arvutist esimest poolaega, aga selle aja jooksul tundus Fellal ainsana aimu olevat, et mida ta täpselt teeb. Seega ei saa ma hetkel tema vastu suunatud kriitikast aru.
              Tema küünarnukid teadsid tõepoolest, mida nad teevad.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Nägin küll AiFo arvutist esimest poolaega, aga selle aja jooksul tundus Fellal ainsana aimu olevat, et mida ta täpselt teeb. Seega ei saa ma hetkel tema vastu suunatud kriitikast aru.
                Tõsi, esimene poolaeg oligi mees täitsa kunn platsil. Teisel poolajal paraku see vana Fellaini jälle tagasi. Pluss muidugi see kuidas ta küünarnukid lendavad iga peavõitluse ajal. Päris rõve vaatepilt.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  United are to be charged under safety regulations for having stairways blocked, for crowd disturbances and the throwing of objects.

                  Liverpool are to be charged with illicit chants, setting off fireworks, the throwing of objects, crowd disturbances and the team being late onto the pitch.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    United are to be charged under safety regulations for having stairways blocked, for crowd disturbances and the throwing of objects.

                    Liverpool are to be charged with illicit chants, setting off fireworks, the throwing of objects, crowd disturbances and the team being late onto the pitch.
                    Mida see peaks tähendama? München?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Mida see peaks tähendama? München?
                      Tõenäoliselt, aga noh eks idioote leidub mõlemas leeris: http://www.dailymail.co.uk/sport/spo...er-United.html

                      Kommentaar


                        Ja manku fännide chante eelmisel nädalal peeti mõistlikuks. Masendav
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ja manku fännide chante eelmisel nädalal peeti mõistlikuks. Masendav
                          Ja sel nädalal.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Vabandan oma vahelesegamisega teemasse, kus ma seni sõna pole võtnud, aga Barca ja Reali vv-del on hispaania liigas piisavalt tööd. Inglise liiga jälgijad arvavad millegipärast, et autsaiderid oskavad vaid Inglismaal mängida.
                            Absull ei jälgi seda liigat. Jälgin ühte teist, vähe tugevamat. Seal üks tiim mängib lausa 11 väljakumängijaga.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Ja sel nädalal.
                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ja manku fännide chante eelmisel nädalal peeti mõistlikuks. Masendav
                              Kes siin õigustas ja pidas mõistlikuks "manku" fännide chante?
                              Igas leeris on neid idioote, kes päris ei adu, mida suust välja aetakse. Minu meelest peaks neid "murderers" ja "münchen" chantide hüüdjaid kindlasti kostitama staadionite bännidega.

                              Jalgpalli juurde ei tohiks selline käitumine kuuluda. Mõnitage/tögage vastaseid, aga see on ikka üle piiri.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Uefa arvates olid manku omad täitsa sobilikud või ma eksin?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X