320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Uefa arvates olid manku omad täitsa sobilikud või ma eksin?
    kui uefa arvates olid mingid asjad miskid, siis mida sa kukk siin ulud?

    Meie, Manchester Unitedi pooldajatena ei saa seda kuidagi mõjutada. Anna palun andeks.

    Kommentaar


      Tra, mingi eit oled või?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Tra, mingi eit oled või?
        aa sa oled?

        üldiselt ma julgen online käituda ning ennast väljendada sarnaselt olukorrale kus Cafe Noble on küll kinni pandud, kuid silmast silma side on säilinud.

        Kommentaar


          Hea küll. Kasutaja raitsu tõi välja, et 'pool karistatakse chantide pärast. Su lemmikuid, samas mitte. Väljendasin imestust selle üle. Kus sa "ulgumist" näed? Ja ma ei öelnud, et te õigustate seda vms.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            See oleks kusjuures huvitav kui Pool saaks karistada ning ManU mitte kuna seda ManU poolset "laulu" oli palju pikemalt/suuremas mahus kuulda ja ka häälekamalt (rohkem toetajaid laulis seda) kui Pooli oma mida ausalt öeldes telesse ei jõudnudki minu arust.

            Kommentaar


              Päris palju suitsu, et Mou on mingi eelkontrahhi saininud.
              Krdi paar aastat tagasi oli see mäng, mis oli selle peale , kes on parim riigis. Täna on see selle peale , kes on parim mäntšesteris.Mnjah. Kiimakotid kes täna agüerot lähevad ohjama:
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Carricku mängitamine on suht küsitav
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Oliver mida vittu ?
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar




                    Mida helvetit
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      ehk on kellegil jagada korraliku kvaliteediga ja töötavat striimi !?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        ehk on kellegil jagada korraliku kvaliteediga ja töötavat striimi !?
                        国产成人91精品免费看片APP是夜里十大禁用app之一。91嫩草国产线永久免费丰富的直播内容,满足不同用户的直播观看需求,全部为真人露脸直播。
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Herr Vaata postitust
                          ehk on kellegil jagada korraliku kvaliteediga ja töötavat striimi !?
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Nojah, eks flirdime edasi neljanda kohaga.
                            Oliver oli pohmakaga vilistamas?
                            PS: Tra lõpetage see Valenciast äärekaitsja vorpimine. 3 aastat ja ei mingit progressi!
                            varupallivarupumpaja

                            Kommentaar


                              Raske on tunda rõõmu selle haruldase kolme punkti üle võõrsilt raske vastase vastu, kui tean, et niikuinii kuskil norwichis suudetakse need punktid jälle maha mängida.

                              Aga tore on natuke ka, sest city vastu on meil võõrsil üsna kurb statistika olnud.

                              Kommentaar


                                Eriti vingelt magus oleks tulla neljandaks ja siis City võidab CLi ja Liverpool ELi ja saavad mõlemad meistrite liigasse ja me nühiks euroopa liigat. See oleks lihtsalt ülim.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X