320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    see on kõik tore ja õige, loomulikult huvi langeb ja fännid kaovad, kui sa kuuendas liigas mängid, aga asja uba oli vist see, et palun mitte tulla mulle seletama, millist klubi mina toetama jään või mitte. üksühele võrreldav kahe arseklouni heietustega, kuidas õige mankufänn Mourinhost mõtlema peab.
    Mis teeme see hooaeg? H2H nagu eelmine aasta + vibra/kane või pogba/alli?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Ei usu et sa mingi SAFi eelne suur toetaja oled olnud, seega Glory tuli koos SAFiga, seega sulle ei meeldinud tema ka?
      Su küsimus on ju iseendale vastu rääkiv. Aga see selleks. Vastan hea meelega. Sellel ajal, kui SAF meeskonna üle võttis, olin ma veel nii noor, et ma ei saanud ööd ega mütsi aru mis toimub. Umbes nagu keskmine eestlane Eesti filmi vaadates. Raske oli siis midagi toetada. Jälgima hakkasin seda ja toetama, mida tollel hetkel telekast tuli. Siis jäi meelde võitlusvaim ja võidu tahe, ükstepuha kui tugevad. Tiitlid olid toredad, aga mängud pakkusid positiivseid emotsioone. Pärast seda olen nii mõnigi kord ka staadionil kohal käinud ja end rohkem ajalooga kurssi viinud. See on nagu noorena, kui oluline on vaid suured rinnad ja seksikas keha, siis hiljem avastad ka teisi väärtusi. Ja Te ei peagi seda mõistma. Ma jään oma arvamusele, sest mulle ei meeldi MOU ja ma ei pea teda sallima hakkama, kui ta treeneriks tuleb. Ma ei arva, et ma pean olema õnnelik, kui me maksame mängijate eest üle ja kindlasti on foorum see koht, kus ma seda öelda võin. Samamoodi ka sõbrale pubis. LISAKS, ei jäta ma klubi kui seda kõike tehakse ja kui klubil hästi läheb või ei lähe selle tõttu. Oh ajad, oh kombed - nagu öeldakse.

      Algselt postitas Stok
      Huvitav, kui palju Portsmouthil väljaspool oma saart veel toetajaid on? Kui kõik pekki läks, oli neil staadionitäituvus sarnaselt Leedsile 57% - aga Leeds on palju kauem pildilt ära olnud. Kui Man Utd peaks liigast välja langema, siis fännidel on lähiümbruses mitu suurklubi, mille vahel valida, enamik küll iidsed rivaalid.
      Kindlasti enamus fänne jätab. Aga miks ma peaks olema enamus? Pigem on küsimus selles, kas ManU pankrotti sellise kukkumise tagajärel ei lähe. See on pigem realistlikum, kui see, et kas üks Eesti fänn toetab või jätab selle.

      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Pankrotti. lol. Marketing United u know.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Mis teeme see hooaeg? H2H nagu eelmine aasta + vibra/kane või pogba/alli?
          kuidas kõlaks h2h + pogba vs alli väravate-söötude summa? pogbal oli eelmisel hooajal liigas 20 ja allil 19, peaks nagu olema aus diil. 25+25 minu poolest.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ok. lukus. kingitud raha võtame vastu. kassid tänavad.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              mulle see "kui manku peaks liigast välja kukkuma/kuidagi non-league'i sattuma" arutlus meeldib oluliselt rohkem kui - näiteks - Kogukonna Kilbi mängupilt.

              seda öeldes...eks me kõik tahaks, et meeskonnas oleks erinevad reinkarnatsioonid skoulsidest-giggsidest-dzerraardidest-martinkiiounitest-solkämpellidtest(fakk, selle viimasega läks paljuks), aga paraku on maailma jalkaplatsid täis neymari soenguga - varsti küll messi/nasri/ramsey blondeeringuga - väikseid vitte, keda peab tahes-tahtmata nimetama jalgpalli olevikuks&tulevikuks, kellede lühkarite üks säär miskipärast imelikult üles keeratud ning väravate löömisel on tähistus justkui mingi kombinatsioon bolt'i klassikalisest zestist ja veenide vaatamisest. putsade disanist ei hakka ma rääkimagi...
              ei, ma ei saa paljust sellest aru ning pean tõdema fakti, et enda küllaltki olematu ea juures olen minagi juba mingilmääral vanakooli mees, aga seda kõike tuleb võtta sellena, mis ta on: ajavaim ja force majeure ning loota parimat - silmale vahvat vutti või vähemasti tugevaid emotsioone, samal ajal lootes, et tulevik on tonymartialide, mitte memphisdepayde päralt.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    McNair ja Love läksid Sunderlandi 5,5 miljoni naela eest. Päriseks
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      McNair ja Love läksid Sunderlandi 5,5 miljoni naela eest. Päriseks
                      Väga hea! Lõpuks ometi hakatakse ülejääkidest vabanema ka!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Ja EA Sports on klubi ametlik videomängude partner. Varsti on NASA ametlik kosmosepartner ka, aja küsimus ainult.

                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Higised näod, edasiminek I suppose.

                          Kommentaar


                            Pogbat see nädalavahetus veel ei näe. Mängukeeld itaaliast kandub üle. Eemale jääb ka Smalling, samuti mängukeeld.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Usun, et Pogbat poleks näinud ka ilma mängukeeluta, vara.

                              Aga Jaanus Sunderlandi , poleks vast parimat võimalust endale nüüd nime teha ja näidata, mis masti mehega lõpuks, siis tegu on.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Ses suhtes, et kui ta Sunderlandis ei suuda pildil püsida, siis ManU-ga võib hüvasti jätta.

                                Aga panen 2, teie kandis tehtud mehed: Jordan ja Simon
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X