320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sats mängib hästi, s.t vennad saavad (üksteisest) aru, mida teevad, siis on iga teine löök raamides ja nii mõnigi satub võrku ning tulemuseks on punktid. Raamidesse läinud löökide protsendile tuleb keskenduda. Kui te seda premaks ei saa, siis võite heast esinemisest edasi unistada - theatre of dreams, eks
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      See miks Moyese ajal lööke polnud oli lihtne - uus materjal tema jaoks, RvP vigastused, kehvadest mängumeestest oli viimane piisk välja juba pigistatud Fergie poolt. No ja muidugi sitt süsteem (let's defend).
      Genius vol2 oli lihtsalt impotentne possession tähtis mitte pealelöögid, materjal oli küll vähe parem.
      Deluded One ajal pandi rekord summa nahka. Ses suhtes olekski üsna õigustatud ju tahta paremat mängupilti, ei? Kui nüüd Miki ka nt selle inglise dääbi venna vastu vahetada oleks asi juba ju päris asjalik.

      Aga seda ka, et ma unitedi mänge väga pole vaadanud seega tahaks teada kas need löögid on muidu üldjuhul kastist seest või väljast ning kui head võimalused need on reaalselt olnud (expected goals per game ja värki).

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kui sats mängib hästi, s.t vennad saavad (üksteisest) aru, mida teevad, siis on iga teine löök raamides ja nii mõnigi satub võrku ning tulemuseks on punktid. Raamidesse läinud löökide protsendile tuleb keskenduda. Kui te seda premaks ei saa, siis võite heast esinemisest edasi unistada - theatre of dreams, eks
        Iga teine löök raami ehk 50% üritustest sihile pannakse nüüd küll päris harva mängu peale.

        Hooaja keskmine Premi esikaheksal: Chelsea 37.5%, Arsenal 31.7%, Liverpool 37.6%, Man City 33.7%, Man Utd 34.3%, Tottenham 33.5%, Everton 37.9%, Southampton 34.8%.

        Kommentaar


          Siis on SAFilt palju õppida.

          E: Kiire otsing andis LFCle 54%
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Siis on SAFilt palju õppida.

            E: Kiire otsing andis LFCle 54%
            whoscored.com, kust sai võetud tänavuse hooaja andmed, annab eelpoolsete SAFi aastate hooaegade numbriteks 34.3% (10/11), 37.6% (11/12), 38.1% (12/13).

            Kommentaar


              Mul on küll haugi mälu, aga minu meelest ei pakkunud eelnevatel hooaegadel mängud nii palju emotsiooni kui see hooaeg. Eks seda nii positiivses mõttes (loodud olukorrad) kui ka negatiivses mõttes (suutmatus olukordasid lahendada).

              Kahju, et mõned nooremad ründemängijad pole suutnud saavutada stabiilset taset, Rashford (19a), Depay (22), Martial (20). Samas kuna tüübid on ikkagi suhteliselt noored, siis ei tahaks lootust kaotada, ehkki Depay puhul tundub see kaduvat. Lingard (23) tundub ka mitte ikkagi United materjal olevat. Miki võiks saada mõned PL mängud algkoosseisus alla, ta suudaks küll tuua teravust ette. Ja kui Ibra suudaks hakata realiseerima talle loodud olukordi, siis oleks juba jälle lootust.

              Eks sisimas ei taha alla anda tiitli võitmise osas (pärast 13 vooru), aga need viimase aja Unitedi tulemused versus teiste paremate tulemused on nii kaldu halvemuse osas, et seda usku on raske säilitada. Sama trendi jätkumisel hakkab ka selle 4nda koha usk vaikselt kaduma.

              Mis puudutab väravate tähistamist, siis ma pole ka suur dab austaja, aga mind otseselt ei häiri.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                whoscored.com, kust sai võetud tänavuse hooaja andmed, annab eelpoolsete SAFi aastate hooaegade numbriteks 34.3% (10/11), 37.6% (11/12), 38.1% (12/13).
                Sisaldavad blokeeritud lööke?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Plekiga on Unitedil nii, et viimase kvartaliaruande järgi pandi võlgadele 50 milli otsa.
                  Ma hetkel paremat ei leidnud aga kui võrrelda 30 juuni 2016 vs 30 juuni 2015 siis lühi- ja pikk võlg kasvasid kokku 79 milli naela (kokku selle aasta juuni lõpu seisuga 490 mln naela), samas raha ja ekvivalendid kasvasid 73 milli (229 mln naela) ehk netovõlg suurenes ca 6 milli naela (261 mln naela). Lihtsalt taustaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Sisaldavad blokeeritud lööke?
                    Arvatavasti, kui mõnest teisest kohast annab leida kõvasti teistsuguseid numbreid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Unustage ära oma 50% ja muud protsendid. Loevad arvud, mitte suhtarvud:
                      1) punktid
                      2) väravad (nii löödud kui imetud)

                      Seejärel võib vaadata arve
                      1) loodud võimalused
                      2) raami löödud
                      3) väravaraamide pihta löödud
                      4) mööda löödud
                      5) saamata jäänud pendlad
                      6) ausa mängu tabel
                      7) jne.

                      Mis kasu on teadmisest, et Evertonil on parem conversion rate kui Liverpoolil (suvaliselt valitud klubid), kui võrku on nad löönud poole vähem?
                      Kuna siin on toodud võrdlusi eelmise hooajaga ja mainitud, et mäng on läinud kõvasti paremaks, siis umbes sama palju kui sinu mõttetu tabeli pidamine?

                      Kommentaar


                        See, et nüüd ei ole üks võimalus mängu kohta, mille löömata jättes on mäng kaotatud. Oleks Ibra oma 100% võimalused ära lahendanud, ei räägiks keegi siin halvast mängust.

                        Võtab mees end kokku või asendab ta ära ja kõik on ilus. Praegu on küsimus paaris ründemängija vormis, ei räägita enam terve meeskonna maha müümisest.

                        Ja teglikult olgem ausad mingid Tom Heatonid tavaliselt teiste vastu nii ei mängi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Unustage ära oma 50% ja muud protsendid. Loevad arvud, mitte suhtarvud:
                          1) punktid
                          2) väravad (nii löödud kui imetud)

                          Seejärel võib vaadata arve
                          1) loodud võimalused
                          2) raami löödud
                          3) väravaraamide pihta löödud
                          4) mööda löödud
                          5) saamata jäänud pendlad
                          6) ausa mängu tabel
                          7) jne.

                          Mis kasu on teadmisest, et Evertonil on parem conversion rate kui Liverpoolil (suvaliselt valitud klubid), kui võrku on nad löönud poole vähem?
                          0, 1 ja 3 ei teki niisama.

                          Numbrid aitavad olukordi tuvastada, mõista ning lahendada.

                          Igaks petteks uuesti - kui löökide täpsus mängus on 50%+, siis üldjuhul saadab võistkonda edu. Mõistagi on erandeid.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Sarkastiline rumalus.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Jones mängib täna 4. järjestikuse mängu. Viimati juhtus see detsembris 2014.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                                Jones mängib täna 4. järjestikuse mängu. Viimati juhtus see detsembris 2014.
                                sülita ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X