320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head uut aastat Lee Mason
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Lappa kotte kiilakas! Lappa kotte FA!
      Headust võidab.
      Martial võidab.

      Kommentaar


        valdes ja mason - keerake endal sabad rõngasse ja sõitke perse üksteisele.

        snovom godom!


        papa Alexile ka pikka iga ja kalleid jooke!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          juhhei.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            neid Zlatani kungfuukaid on varemgi lugemata jäetud. meenub Rootsi-Belgia mäng EMilt.

            Kommentaar


              Kaks pennu momenti meenub ka peale selle lugemata väravale. Esimene Rashfordi olukord kus ta kaitsest juba möödas oli ja siis ta maha suruti, see oli pigem 50-60. Teine aga kus Martialile peale pealelööki tagant hüpekasse tuldi, oleks pidanud kindel pennal olema.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Olen üle poole oma teadlikust elust väravavaht olnud ning ainult idioot ei näe seal ohtlikku mängu...

                  Rahvaliigas tahaks sellise idiootsuse eest ausalt öeldes molli kütta...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Valdes lendab päris räigelt käed ja põlved ees sisse tõesti.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                      Olen üle poole oma teadlikust elust väravavaht olnud ning ainult idioot ei näe seal ohtlikku mängu...

                      Rahvaliigas tahaks sellise idiootsuse eest ausalt öeldes molli kütta...
                      Mis tasel väravavaht oled, rahvakas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                        Olen üle poole oma teadlikust elust väravavaht olnud ning ainult idioot ei näe seal ohtlikku mängu..
                        Vaidleks vastu. Ainult idioot näeb seal ohtlikku mängu. Juut tegi oma kung-fu ära ja keris siis end enne vv kokkupuudet kerra kui siil. Vv ise aga lendas juudile täis laksuga sisse.

                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Mis tasel väravavaht oled, rahvakas?
                          Ei saa küsimusest aru, palun täpsusta... aga tänasel päeval mängin oma lõbuks sõpradega juba 2011.aastast nii sees kui väljas rahvaliigat (minu jaoks on see kõige optimaalsem lahendus)

                          Saverile, viiekastis on vv sisuliselt kuningas ning korgid ees teda tapma minna pole kindlasti ohutu. See-eest vv võib sisuliselt Sinule rahumeeli (viiekastis!) sisse tulla. Noh, muidugi poleks vv poolt ilus niimoodi kung-futada, aga praeguses olukorras ei näe, mida Valdes valesti tegi (et nagu lendas rämedalt hullusti Ibrale sisse vä?)
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Saverile, viiekastis on vv sisuliselt kuningas ...
                              Kõi õige, nii on.

                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              ... ning korgid ees teda tapma minna pole kindlasti ohutu.
                              Vaata nüüd uuesti pilti. Kus kohas sa näed korgid ees lennukit? Ja pall on vv juba möödas.

                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              ..., aga praeguses olukorras ei näe, mida Valdes valesti tegi (et nagu lendas rämedalt hullusti Ibrale sisse vä?)
                              Poogen see Valdes. Mida juut valesti tegi?
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Ma olen ka väravavaht ja seal Ibra Valdesile ühtegi viga küll ei teinud. Valdes oli olukorrast väljas, jäi hiljaks ja lõpuks oli ise veidi tuss.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X