320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kollane ja punane on siiski vaid signaalid, protokolli kirjutatakse mingisugune põhjendus. Mis selle kollase põhjenduseks kirjutaksid?
    Kui Sa ootad, et ma kirjutaksin ebasportlik käitumine, siis täpselt samamoodi kirjutaks ma Firminole ka ebasportlik käitumine. Kui ma muidugi seda teeks esimesel juhul. Täpselt ei tea kohtunike keelt ja põhjenduse kirjutamise viise/variante, aga punane minu jaoks see ei olnud. Agree to disagree eks.
    Pole vist uudis, et selliseid derbysid vilistatakse tavaliselt veidi teisiti?

    Selle väidetava suluseisu kohta (Firmino sööt Lallanale), siis kui keegi oleks nii äge ja jagaks videopilti/pilti teise nurga alt (kui ülekanne oli), siis saaks vast täieliku vastuse anda (ise vaatasin korduseid täna Sky ülekandest). Seninähtu põhjal pean seda Firmino sööduks. Vastupidise tõestamise (rõhk sellel sõnal) korral, olen valmis oma arvamust muutma.

    ÜLDISELT ei olegi see absoluutselt tähtis, sest otseselt sellest väravat ei sündinud. Nii nagu ei sündinud OTSESELT ka meie suluseisust väravat (oli nii meil võimalus oma nurgalööki paremini kaitsta, kui ka teil võimalus kastis paremini kaitsta). Miks ma üldse seda mainisin - et näidata, kuivõrd väiklased osad siin püüavad olla.

    mjaasa - sulle mõistetavas keelekasutuses:"ise oled".
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      Te alati ju kannatajad.
      Aga noh, nagu Cruyff juba kunagi ütles, siis ei saa olla parim, kui koguaeg ohver/kannatanu oled.
      Jätkake..
      Vaatan, et oled ilusti oma lemmikute kodupubliku "teravamatelt" eksemplaridelt õppinud. Päris kähku sai jälle see kaart välja tõmmatud, umbes nagu poleks jõudnud oodatagi. Või et kes siin siis mingit 'moraalijüngrit' mängib eksole. Tubli, jätkake...
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
        Klopp oli otseselt leilis seal äärejoone juures Herrera taidlemise peale.

        E: Pilt. Suluseis. Sellele järgnes nurgalöök ja penalti. Kui nüüd hakata juuksekarva lõhki ajama muidugi...
        Full retard pole ka mõtet minna. Liinist ees olev Pooli mees ei liikunud palli pealegi, niiet reeglite järgi oleks võinud ta 10 meetrit ka liinist eespool olla, aga see pole kuskilt otsast suluseis. Soovitan reegleid lugeda, kuigi siin tundub, et Rubentussi ja MUNni meestele reeglid ei kehti.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Vaatan, et oled ilusti oma lemmikute kodupubliku "teravamatelt" eksemplaridelt õppinud. Päris kähku sai jälle see kaart välja tõmmatud, umbes nagu poleks jõudnud oodatagi. Või et kes siin siis mingit 'moraalijüngrit' mängib eksole. Tubli, jätkake...
          Kodupubliku lauluga (varasemalt, mõnel mängul kõlanud, "always the victim jne") ei olnud minu mõtteavaldusel mingit pistmist.
          Arusaadav, kui see Sind häiris, aga päris ausalt ei mõelnud sellele - oleksin pidanud paremini oma sõnu valima.
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Firmino puhul on lihtne, aga Pogba ipponit ei oska ma mitte kuidagi teisiti seletada kui vägivaldne käitumine. Huvitaval kombel ei maini You are the Ref seda intsidenti poole sõnagagi.
            Ja mis kohtunik oleks sellisel juhul pidanud tegema kui oleks liigitunud vägivaldne käitumine alla, punase andma?

            Mu meelest oleks võinud Pogbale vea ära vilistada, võtta korraks ta kõrvale ja soovitada maha jahtuda.

            Kommentaar


              Kõri kallale minek on tänavatel hea võte. Kusagil tittede trennis saaks vägilane sellise teo eest treenerilt vastu kotte. EPLis hinnatakse rohkem ebatsensuurseid väljendeid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Tra kus on õigust ikka üle.

                Firmino olukord oli ka vägivaldne. Toimus veel mänguvälises olukorras pealekauba (Ja kohtunike poolt veel märgatud kah).
                Nii kitsas olukorras öelda, et mees ei läinud palli peale, saab tulla ikka erilise ajugeeniuse poolt.

                Kommentaar




                  pedagoogilisest aspektist oleks kaart ära kulunud küll. muidu noormees ei õpigi



                  kas trennis teeb Zlatanile nii? või Matale?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Drake Vaata postitust
                    Tra kus on õigust ikka üle.

                    Firmino olukord oli ka vägivaldne. Toimus veel mänguvälises olukorras pealekauba (Ja kohtunike poolt veel märgatud kah).
                    Nii kitsas olukorras öelda, et mees ei läinud palli peale, saab tulla ikka erilise ajugeeniuse poolt.
                    Kes oled sina, et Webbiga vaielda?

                    Hämmastav FAKT: ManU on löönud suluseisust värava kõigis viimases seitsmes kohtumises.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kes oled sina, et Webbiga vaielda?



                      Hämmastav FAKT: ManU on löönud suluseisust värava kõigis viimases seitsmes kohtumises.
                      Õli valada siis pannud juba paraweeb The Sun'i otseallikas ka juurde videode ja värkidega ning troll oleks complete The Lucky One Manchester United have benefited from SIX offside goals in the under two months, so why is Jose Mourinho still whining?


                      Tavaliselt kohtunikud nõnda vaimustust ei paku, aga Stok pani enne huvitava lingi ja sai koperdatud ka ühe Telegraphi artikli otsa. Nenditi, et brigaadil läks küll vähemalt kolm otsust nihu/jäi märkamata, aga peakohtunikul oli siiski mäng kontrolli all.

                      Telegraph: Michael Oliver was very impressive at Old Trafford and is becoming one of Premier League's best referees

                      Michael Oliver tundub olevat tõeline komeet inglise kohtunike vilemaailmas, noorkohtunik kelle arengule elatakse õhinal kaasa. Mul viskas endal kohe seose ühe Eesti vilemehega..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Andres. Vaata postitust

                        Tavaliselt kohtunikud nõnda vaimustust ei paku, aga Stok pani enne huvitava lingi ja sai koperdatud ka ühe Telegraphi artikli otsa. Nenditi, et brigaadil läks küll vähemalt kolm otsust nihu/jäi märkamata, aga peakohtunikul oli siiski mäng kontrolli all.
                        kohutav tegelikult, ma saan aru, et lasteturniiril jäetakse märkamata, aga mängus, kus on ikka kõvad miljonid mängus kokkuvõttes, ei tohiks sellist saasta toota. Millal ometi tuleb õiglane õigusmõistmine jalgpallis? Inimfaktor ei ole põnevust lisav asjaolu. Aeg oleks 19.sajandist edasi liikuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          kohutav tegelikult, ma saan aru, et lasteturniiril jäetakse märkamata, aga mängus, kus on ikka kõvad miljonid mängus kokkuvõttes, ei tohiks sellist saasta toota. Millal ometi tuleb õiglane õigusmõistmine jalgpallis? Inimfaktor ei ole põnevust lisav asjaolu. Aeg oleks 19.sajandist edasi liikuda.
                          Inimfaktor annab võimaluse ka päevi pärast mängu lehekülgede kaupa jutustada. Meelelahutusbiznesi jaoks vajalik.

                          Ning see klubide karikas või mis iganes see mitte väga ammu välja mängiti, kus mitu minutit hiljem kordusest pennal anti, on ka komöödia süsteem.

                          Ei ole tehnoloogia vastane, aga selleks peaks süsteem ikka vägaväga paigas olema.

                          Kommentaar


                            manku vastu läinud vaieldavad otsused sel hooajal enne Liverpooli mängu:
                            • Meyleri käsi vs Hull, penalti andmata (lõppseis 1:0)
                            • Bravo hüpe korgid ees Rooneyle sisse vs Man City, penalti ja punane andmata (1:2)
                            • Otamendi käsi vs City, penalti andmata (1:2)
                            • Feyenoordi värav, söödu andnud Jörgensen suluseisus, märkamata (0:1)
                            • Watfordi värav, palli võitmisele eelnenud viga Martiali vastu andmata (1:3)
                            • Luiz korgid ees Fellainile põlve vs Chelsea, punane andmata (0:4)
                            • Herrera kollane + kokku punane õnnetu libastumise eest vs Burnley (0:0)
                            • Valencia kukutamine kastis vs Arsenal, penalti andmata (1:1)
                            • Adrian korgid meelega üles ja Ibrale põlve vs West Ham liigakarikas, punane andmata (4:1)
                            • Reid Rooneyle jalaga näkku karistusalas vs West Ham liigakarikas, penalti andmata (4:1)
                            • Ledley nahaalne käsi vs Palace, penalti andmata (2:1)
                            • Mata värav olematu suluseisu tõttu lugemata vs Palace (2:1)
                            • Kone lükkab Mata sihilikult kastis pikali vs Sunderland, penalti andmata (3:1)
                            • Kone selja tagant kastis Ibrale jalgadesse vs Sunderland, penalti andmata (3:1)
                            • Ibra värav olematu vea tõttu lugemata vs Boro (2:1)
                            • Espinosa Martialile korgid ees jalga vs Boro, penalti andmata (2:1)


                            võrdluseks ka manku kasuks läinud otsused:
                            • Herrera punane andmata vs Stoke (1:1)
                            • Rojo punane andmata vs Everton (1:1)
                            • Rojo punane andmata vs Palace (2:1)
                            • Pogba suluseisust värav vs Palace (2:1)
                            • Mkhitarjan suluseisust värav vs Sunderland (3:1)
                            • Feghouli punane vs West Ham (2:0)
                            • Ibra suluseisust värav vs West Ham (2:0)
                            • Young punane andmata vs Reading (4:0)
                            • Mata suluseisust värav vs Hull (2:0)


                            soovi korral võib paar asja veel juurde panna, kas või nt see debiilne Mou minemasaatmine veepudeli jõhkra ründamise eest. kes tahab võib jaurata, mis ikkagi oli ja mida ei olnud, mina ei taha. eesmärk oli vaid välja tuua, et oma "vile käib manku kasuks" vihjed võib sügavale sisse istuda koos S**i linkidega, mis ei suuda isegi väravaolukordi õigesti kirjeldada.

                            ja Pogba vs Henderson olukorrast tõsimeeli punast nõuda, no selleks peab prill ikka väga kange olema.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Loodetavasti Pogba ikka mingi karistuse korduva jõhkrutsemise eest saab. Ah hui saab.

                              Kommentaar


                                Vägev list, aga kas see polegi üldteada info, et Sun pole tõsiseltvõetav leht ning elatub trollimisest? Ehk viidet sellele oleks mõistlik võtta huumoriga/ignoreerida? See on nagu redditi kommentaaride kasutamine algallikana diplomitöös.

                                Mis neid määruste rikkumise veel puudutab, siis kohalike ekspertide konsensus paistab olevat, et mõlemas olukorras tulnuks kollane anda (Rooney vs Milner, Pogba vs Henderson). Kohtumise lõpus Herrera-Firmino mõlemile hoiatus on korrektne, oleks Pooli mees näo kallale läinud, siis olnuks punane. Firmino eemaldamine antud juhul oleks olnud liialdus nagu ilmselt Rooney vs Milner olukorra punaseks tõlgendamine või Pogba kastis käemäng lisaks penaltile kollasega premeerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X