320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    City poisid 1 punkti kaugusel, Neljapäeval Ethihadile ja Liverpool 3 punkti eespool, 2 mängu meil vähem..

    Aeg jälle tiba positiivsem olla ehk..

    Kommentaar


      Vähem Youngi, rohkem Shaw ja TFM usaldamist.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kas mingi ametlik diagnoos on ka kuskil nüüd üleval või peame ise selle pildi järgi diagnoosi panema?

          Selline superklubi, aga informatsiooni ei osata jagada.
          YNWA

          Kommentaar


            Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
            Kas mingi ametlik diagnoos on ka kuskil nüüd üleval või peame ise selle pildi järgi diagnoosi panema?

            Selline superklubi, aga informatsiooni ei osata jagada.
            Lendas/lendab see nädal USA spetsialistide juurde, eks siis kuuleb mis seal öeldakse.

            Kommentaar


              Suur Pogba siis homme väikese manchesteri vastu ei tohiks mängida. Soov unelm oleks Rashford ja Martial ründe duo.

              Kommentaar


                Pogba on tegelikult viimastes mängudes oma ära teinud, aga mis siis ikka. Ju peavad teised homme oma ära tegema.

                Kommentaar


                  Haha, ka minu mälestused tipnevad sellega, et United võitis Cityt ning 50 minutit sai kohvi lihtsalt käes hoida, sest juua see ei kannatanud, liiga tuline.

                  Tänasest rääkides, siis ulme mängude graafik ikka ees ootamas, ei kujuta ette, kuidas seda edukalt vastu pidada. Üks mäng korraga, täna võiks ju hea põhja laduda!



                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Mõne reaga viimasest käigust.Pikalt ei hakka seekord.

                  õõbimine holiday inn expressis. väga norm. Hommikusöök hinnas, 45 euri öö.
                  Stertford endil on atmosfäär kõvasti kõvasti parem kui küljetribüünidel. Võimalusel alati sinna sebida pilet.
                  Mängu oli täie raha eest, draamat ja värki.
                  Kõrval istuvad 24 aastat samal kohal passinud tüübid ütlesid, et nende jaoks on vast Valencia hooaja parim, Ibra on tubli aga jätab väga palju löömata.
                  Tra, kohv on küll Old Traffordil mingi 200 kraadi kuum. Kõigepealt kõrvetasin keele ära ja juua kannatas alles mingi 70 minuti kanti.
                  Puud olid õites ja muru roheline.
                  Aja veetmiseks sai reedel päeval Liverpoolis käia.Oli jõhker tuul, rohkem kajakaid ja valgem kontingent kui Manchesteris. Klavani pilti sai ka mõne klubiteemalise poe vitriini taga näha suurelt.
                  Liars club oli remondis, seekord zombiet ei saanud ja 700ml Jack on tescos vist aastaringse soodukaga 15£ ,"save 10£"

                  Kommentaar


                    Man Utd XI: De Gea, Valencia, Blind, Bailly, Darmian, Carrick, Herrera, Fellaini, Mkhitaryan, Martial, Rashford

                    Pink: Romero, Shaw, Tuanzebe,Fosu-Mensah,Young,Lingard,Rooney
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Ma olen seda kogu aeg öelnud. Fellaini on idioot ja tuleks ära anda.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Ma olen seda kogu aeg öelnud. Fellaini on idioot ja tuleks ära anda.
                        Viimane halb mälestus Moyesi ajastust, ei mõista miks ta koos temaga ei lahkunud. Veel imelikum, miks LvG ja Mou teda ikka ja jälle kasutavad? Müstika..

                        PS: Hea uudis on see, et Fellakat järgmine mäng ei ole, loodetavasti saab isegi 1+2 vms..

                        Kommentaar


                          Pussyd.

                          Söödutäpsus jumala nullis.

                          Ja no mikker. Andke abi. FA paluks 10 mängu banaani.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            See oli piin, tõeline piin. Sellise mänguga punkt võtta, avagem šampanjed rsk!

                            Kommentaar


                              Teie õnneks Fellaini punane midagi väga ei muutnud, kuna viigiga oleks see mäng ilmselt lõppenud ka ilma tema punaseta. Mine hullu tea, ehk oleks seal mängu lõpus veel pendla kinkinud vms ja hea et minema saadeti.

                              Korras tüüp muidugi, aga keegi peab nalja ka tegema.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Mulle jäi mulje, et Fellakas tahtis pead kokku panna, kuid tema õnnetuseks oli tiba lühem vend vastas ja siis jäi mulje "löögist". Ehk siit moraal - väiksemaid ei tohi kiusata.

                                Vedas, et vastastel Agüero oli - oskas võimalusi luhata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X