320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui 100kilo-nädalas-lingardil oleks ründajavaistu natuke rohkem kui kristen viikmäel, olnuks see mäng juba peale esimest 45minti läbi. pluss miki šanss.
    aga ei. polnd viga tegelt.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Axel alustab.

      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Kaitse kohapealt täna olen küll natuke naiivne..

        Kommentaar


          Herrera kardab palli LOL

          Kommentaar


            Kui sa lähed mängule eesmärgiga mitte võita, siis sa ei saa ka võita. Teise poolaja algus oli ilmekas näide sellest, kuidas mängijad tegid jookse vabasse tsooni või kaitsja selja taha ja ainukesed sõõdud olid külje peale. Mõttetu pask on seni olnud.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              ma saan ilusti aru sellest loogikast, et hoiame teravamad poisid euroopa liiga jaoks, minugi poolest. kahte mängu võita on kergem kui nelja. lihtne.

              a miks kurat siis sellel koosseisul, kes ikkagi platsile läheb, mängimine keelatud on? nagu elu näidand, saad kaks tükki taha niikuinii, teeks seda siis äkki vähemalt üritades ise ka mõnda väravat lüüa?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                top 6 looms large.

                maksabassein pakub kandikul, aga ei taha võtta.

                müstika

                Kommentaar


                  Ei imestanud esimese värava üle üldse. Arsenal terve hooaeg õnnesärgis olnud (ja ei jõua nad ikka kuhugi).

                  Teine värav oli hale.

                  Noor kutt oli tubli, Sanchez ei suutnud midagi teha.

                  Kommentaar


                    Kuidagi väga poogen oli ManU'l see mäng ja see soe käepigistus Moro ja Arsene vahel seda ka kinnitas

                    Edit: See peaks olema Wengeri esimene võit Moro vastu!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Null fucks given.
                      Axel on tubli, rohkem mänguaega!

                      Kommentaar


                        See uus noor mikker oli teil täitsa asjalik.
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Ja ei see oli selline igav lonkimine mõlemalt poolt. Pold see arsenal ka sittagi enne oma seljapõrkest väravat. Pointless.

                          Axel on tugevam kui Sanchez ja see teine noor kutt sai ka peale ja Martial oli ka päris enamvähem.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Martial polnud küll enam-vähem. Väga kehva ikka. Kõik ettevõtmised pm jäid esimese mehe jalgadesse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              ma saan ilusti aru sellest loogikast, et hoiame teravamad poisid euroopa liiga jaoks, minugi poolest. kahte mängu võita on kergem kui nelja. lihtne.
                              Ikka imelikud ajad on need praegused. Sest kuidas sa seletad näiteks aastale 2007 olukorda, kus Manku loobub üritamast Arsenali vastu selleks, et keskenduda Euroopa liiga poolfinaalile?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Ikka imelikud ajad on need praegused. Sest kuidas sa seletad näiteks aastale 2007 olukorda, kus Manku loobub üritamast Arsenali vastu selleks, et keskenduda Euroopa liiga poolfinaalile?
                                noh, loogilises plaanis.
                                emotsionaalses on viimased paar aastat nii tuimaks teinud, et ma ka isegi enam ei ürita. kurb, ma tean.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X