320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Lukaku on ju puhas Mourinho enda ost ja kui ta ei oska Lukakust parimat esile tuua, siis tasub ikkagi peeglisse vaadata. Samamoodi Pogba Sanchez. Pogba ja Sancheze olid varsemalt samal tasemel ikkagi olnud tõelised tegijad.
    Lukakul on igal hooajal mõõn. Seekordne hakkas MMil kuskil poolfinaalis pihta ja eelmine oli detsembris jaanuaris, umbes samal ajal kui Zlatan oli oma tagasitulekut tegemas.
    Olen üsna veendunud, et Mourinho ei toonud Sanchezt ja Pogbat. Puhtalt Woodwardi üleminekud, et klikimajandus üles lüüa ning uusi sponsoreid ligi meelitada.

    Kommentaar


      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Olen üsna veendunud, et Mourinho ei toonud Sanchezt ja Pogbat. Puhtalt Woodwardi üleminekud, et klikimajandus üles lüüa ning uusi sponsoreid ligi meelitada.
      mida perset foorumis postitajad tarbivad
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Üldiselt ei meeldi endalegi igasugused tobedad vandenõueteooriad, aga seda väidavad inimesed, kes seisavad klubi asjadel palju lähemal, kui siinsed foorumlased kokku.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Üldiselt ei meeldi endalegi igasugused tobedad vandenõueteooriad, aga seda väidavad inimesed, kes seisavad klubi asjadel palju lähemal, kui siinsed foorumlased kokku.
          vanaema sõber helistas ja rääkis sulle? Või on sul tõesti mõni viide siia tuua mis pole lihtsalt kollane rämps.

          Ma ei usu, et oleks olemas ühtegi peatreenerit kogu maailmas kes ei tahaks enda klubisse Pogbat.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Tooge see vanem Neville õde omale treeneriks siis kui ta nii tark on. Jalkastuudios (ja Valencias) pikalt oma asjalikkust tõestanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Tooge see vanem Neville õde omale treeneriks siis kui ta nii tark on. Jalkastuudios (ja Valencias) pikalt oma asjalikkust tõestanud.
              Sorry, kõik meiesugused maakad teavad ju temast palju rohkem. Tra kui loll ma olin, et seda julgesin arvata rsk traaaa
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Tooge see vanem Neville õde omale treeneriks siis kui ta nii tark on. Jalkastuudios (ja Valencias) pikalt oma asjalikkust tõestanud.
                Hooaja esimeses MNFis rääkis ta üli hästi just oma Valencia ajast. Et kui palju ta seal õppis ja on nüüd ilmselgelt targem ja kogenum. Ma eeldan, et temast võib täitsa korralik peatreener saada varsti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Hooaja esimeses MNFis rääkis ta üli hästi just oma Valencia ajast. Et kui palju ta seal õppis ja on nüüd ilmselgelt targem ja kogenum. Ma eeldan, et temast võib täitsa korralik peatreener saada varsti.
                  Ma käisin Saarepeedis jooksuvõistlusel. Sain pähe, aga õppisin sellest väga palju. Järgmine aasta lähen eeldatavasti MMile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ma käisin Saarepeedis jooksuvõistlusel. Sain pähe, aga õppisin sellest väga palju. Järgmine aasta lähen eeldatavasti MMile.
                    oKei sa oled debiilik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ma käisin Saarepeedis jooksuvõistlusel. Sain pähe, aga õppisin sellest väga palju. Järgmine aasta lähen eeldatavasti MMile.
                      Max rodol 😂😂😂

                      Kommentaar


                        Juventus
                        Valencia
                        Young Boys

                        Peab meeldima

                        Kommentaar


                          ehk jõuate EL alagrupist edasi

                          Kommentaar


                            Ei tuleks alahinnata Valenciat. Eelmise aasta soorituste põhjal, peaksin teise koha soosikuks pigem isegi Valenciat. Selle aasta Valencia on midagi muud Sevillast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              See nüüd pole otseselt Marvile suunatud, aga paljud teist on kõrgtasemel üldse midagi teinud?
                              Peaasi, et teised mõistaks kui õige arvamus ikka mul on. Onju nii.
                              Mhm, sellepärast ma rõhutasingi seda sõna "jõuliselt". Loomulikult võib iga inimene igalpool arvamust avaldada vaatamata sellele mis on tema eelnev kokkupuude asjaga ning loomulikult võib iga pundit eetrit arvamuse avaldamiseks kasutada. Küsimus on aga mismoodi seda tehakse - kui näiteks Jamie Redknapp võtab ette ja materdab maha näiteks Jose Mourinho siis ... well, sorry, aga mille aluselt me täpselt peaks tema arvamust tõsiselt võtma? Või kui reaalset näidet kasutada siis just hiljutine Big Sam vs Unai Emery, millest omakorda siis Neville'i rääkis üleelmises MNFis. Seda pidasin silmas.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Sorry, kõik meiesugused maakad teavad ju temast palju rohkem. Tra kui loll ma olin, et seda julgesin arvata rsk traaaa
                                Linnupoja järjekordse jauru tõttu tundus mõistlik seda teksti jagada


                                Ehk et kas sa seda ei arva, et kuna pundititel puudub stuudios piisav aeg esimeste pähe kargavate mõtete seedimiseks ja adekvaatsuse hindamiseks, siis suvise fiasko ja Brightoni mängu orgia taustal võibki veidigi atraktiivsem mäng põhjustada ülereageerimist ja näiteks kasvõi kevadise mängu 100-punkti meeskonnaga ununemist? Kogu see jutt siis loomulikult lisaks marvi välja toodule.

                                Ja nagu mäng kokkuvõttes näitas, siis esimesel poolajal oli Spurs lihtsalt pohmellis ning kasutas teisel poolajal Unitedi ilmsed nõrkused puhta klassiga ära. Kõik kolm väravat tulid kas tühja Shaw'i ääre (avavärava puhul nurgalöögi tekitanud olukord) või lihtsalt hõreda keskvälja pealt, samuti oli Matici funktsioon kaitseliini ees nii kaitsvas kui ehitavas rollis arusaamatu. Seega kõik kolm väravat olid täiesti loogilised.

                                Ehk kokkuvõttes tahaks öelda, et äkki oleks mõistlikum mängu ikkagi tervikuna analüüsida, mitte poolaegade kaupa. Ei? Seetõttu tekitas ka Mourinho rant pisikest segadust. Nagu eksisteeriks tema Unitedis kaks äärmust - võidad bussi parkides või kaotad atraktiivselt mängides.

                                Aga muidu ideaalne loos, jah. Igasugustele rumeenlastele, portugallastele ja CSKA-le mõnus vaheldus. Piisavalt tugev, et igav ei hakkaks, samuti mitte midagi üle jõu käivat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X