320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, mina ei arva seda. Minu jaoks oli see esimene kord kus ma 36-40 minutit nägin platsil teistsugust meeskonda, kes mängis rohkem liverpooli/city taktikepi järgi kui tavalise mou taktika järgi. Minule see meeldis ja minu arust oli see üks parimaid poolaegu mida ma olen ammu näinud. Mul oli mängu vaadates esimesed 15minti suu lahti, sest rõõmus tunne oli sees.

    Tahtsin seda siin ka välja öelda ja ka ütlesin - vabandust kui see teie sõnavabadust häirib but i dont care.

    Ma pole sadomaso fänn, et hakkaks tervet mängu analüüsima. Juba poolajal tahtsin seda esimese poolaja juttu kirjutada, aga ei hakanud näppe kulutama ja otsustasin seda pärast mängu teha - ilmselgelt seda ei juhtunud for reasons.

    Natukenegi arukamad inimesed suudavad teiste arvamusi aksepteerida ja ise teistmoodi arvata mitte siin iga nädalaselt "täiega ära panna" (see ei käi ilmselgelt sinu pihta vaid paljude teiste)
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Minu jaoks oli see esimene kord kus ma 36-40 minutit nägin platsil teistsugust meeskonda, kes mängis rohkem liverpooli/city taktikepi järgi kui tavalise mou taktika järgi.
      Poolaeg on muidu 45 minutit.

      Kommentaar


        Algselt postitas La liga spets Vaata postitust
        Ei tuleks alahinnata Valenciat. Eelmise aasta soorituste põhjal, peaksin teise koha soosikuks pigem isegi Valenciat. Selle aasta Valencia on midagi muud Sevillast.
        Olgem ausad, United peab olema favoriit Valencia vastu.
        Aga on samas ka ilmselge, et United on praegu vägagi võimeline haledalt lati alt läbi jooksma ja Young Boysilt ka sisse saama, seega on olukord ikkagi üsna 50:50. Tõsi igal juhul on see, et kõvatamiseks meil ruumi ei ole ja oleme palju kergemates alagruppideski edasipääsuta jäänud.

        Kommentaar


          Games before and after CL ties for United

          Gw 1: Before - Watford away, Young Boys (A), Wolves home
          Gw 2 : Before - West Ham away, Valencia (H), Newcastle home
          Gw 3 : Before - Chelsea away, Juventus (H),Everton home
          Gw 4 : Before - Bournemouth away, Juventus(A), Man City away
          Gw 5 : Before - C.Palace home, Young Boys (H), Southampton away
          Gw 6 : Before - Fulham home, Valencia (A), Liverpool away

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Poolaeg on muidu 45 minutit.
            and your point is?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              and your point is?
              Et et parim poolaeg oli ManUl. 36 minutit...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Et et parim poolaeg oli ManUl. 36 minutit...
                Loe mu tekst uuesti läbi ja proovi uuesti
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Loe mu tekst uuesti läbi ja proovi uuesti
                  Kaks päeva soigusid, et läbiaegade parim poolaeg. Tolles tekstis ütlesid, et nägid 36 minutit teistsugust võistkonda. Kas ülejäänud 9 minutit oldi tavakas aga ikkagi parim? Või 36 minti kaalusid 9 üle ? Või 36 minutit võrdubki poolaeg ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Kaks päeva soigusid, et läbiaegade parim poolaeg. Tolles tekstis ütlesid, et nägid 36 minutit teistsugust võistkonda. Kas ülejäänud 9 minutit oldi tavakas aga ikkagi parim? Või 36 minti kaalusid 9 üle ? Või 36 minutit võrdubki poolaeg ?
                    Kui rumal saab olla?

                    Seletame siis;

                    Kirjutasin 36-40 ehk lihtsustamiseks valime keskmise 38 minutit.

                    38 minutit mängiti võrratut jalgpalli, mänguplaan meenutas pooli/city rünnakuid ja paremaid hetki. Ülejäänud 7+lisaminutid anti spursile võimalusi.

                    Enamasti on nii, et heal juhul saab 10-20 minti võrratut jalgpalli ehk jah need 38 minutit tegid sellest poolajast minu jaoks viimaste aastate parima poolaja.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kui rumal saab olla?

                      Seletame siis;

                      Kirjutasin 36-40 ehk lihtsustamiseks valime keskmise 38 minutit.

                      38 minutit mängiti võrratut jalgpalli, mänguplaan meenutas pooli/city rünnakuid ja paremaid hetki. Ülejäänud 7+lisaminutid anti spursile võimalusi.

                      Enamasti on nii, et heal juhul saab 10-20 minti võrratut jalgpalli ehk jah need 38 minutit tegid sellest poolajast minu jaoks viimaste aastate parima poolaja.
                      Vaatasin eile õhtul peale teemantliiga lõppemist spetsiaalselt sinu väidete pärast uuesti 1 poolaega United-Tottenhami mängust ja United mängis täitsa hästi, aga no mitte midagi ülemäärast seega ma ei saa ikka aru kust see kiidulaul tuleb. Alli purjetas kasti, kus Kane oli täiesti vaba ja ta ei söötnud ja Lucas Mourast ei räägigi. Unitedi kaitse oli ikka totaalselt peata ja keskväli alla appi ei jõudnud, sest Herrera ja Matic olid ikka täiesti mängust väljas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Kui rumal saab olla?

                        Seletame siis;

                        Kirjutasin 36-40 ehk lihtsustamiseks valime keskmise 38 minutit.

                        38 minutit mängiti võrratut jalgpalli, mänguplaan meenutas pooli/city rünnakuid ja paremaid hetki. Ülejäänud 7+lisaminutid anti spursile võimalusi.

                        Enamasti on nii, et heal juhul saab 10-20 minti võrratut jalgpalli ehk jah need 38 minutit tegid sellest poolajast minu jaoks viimaste aastate parima poolaja.
                        Lõpuks tuli ära “minu” jaoks oli... Ja sellega ei ole mul mingit küsimust. Igaühe jaoks paistab mingi asi erinevalt ja oma maitse järgi. Sina lendasid aga algul peale jutuga. Õu te keegi vaatasite mängu ka? See oli parim poolaeg ever. Neville ka ütles.

                        Aga nice lahtiseletus sellegi poolest. 😀👍🏾

                        Kommentaar


                          Aammuuud toetajad ei saagi aru, need saavad kes MU mänge vaatavad.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Pime kana leidis vist tera. Ehk Unitedi kodukas pakkus lõpuks midagi lugemisväärset.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              ma väga hästi ei comprende praegu. tulevad oma klubi fännid pärast 3-0 tala ja ütlevad "esimene poolaeg oli viimase aja üks parimaid" ehk siis tunnistavad ümber nurga, et "jah, nii sitad olemegi viimasel ajal"... et noh... see ongi meie tänane tase ja see ongi nüüd see ainuke rõõm mida katku ajal kaasa võtta. Seepeale peale 10 tola eesotsas marvi ja rainisega tulevad ja üritavad ümber veenda, et "ega ikka ei olnud küll!!". Et mis nüüd täpsemalt öelda üritate? Et.. tegelt ei olegi me sitad? ee... tänud siis, vist?
                              Võtaks veel viimast korda selle "parim poolaeg" teemal sõna... et nuh, täna peaks tulema uus mäng peale mis uut kütet annab.

                              Seda on näha tõesti, et Sa ei hooma hästi. Mina isiklikult näiteks tõin ka välja, milline poolaeg viimase 4-5 aasta jooksul on parem olnud. Ehk siis - viimsel ajal on asjad mitte-kõige-paremad ehk olnud, aga siiski on tehtud paremaid esitusi. Selle poolaja parimaks pidamine pigem endale liialt tugevalt tuhka pähe raputamine. Samas tunnistasin ka seda, et esimesel poolajal oli ManU mänguliselt Spursist parem.

                              Vaatasin ka mälu värskendamise mõttes ära extended highlights - väike recap ManU ilusaimaist hetkist -
                              - 1. minutil 13 esimese sekundiga löögile jõudmine (löök küll lõpuks mitte just kõige õnnestunum)
                              - 15. minutil see vapustav läbisööt Rose'ilt (mis ei tulenenud super pressist, tegelikult tal ruumi oli) - okei, tõeline 100% väravavõimalus, mille Romelu pidanuks realiseerima
                              - 19. minut - tõeliselt ilus avanemine ja rünnak Shaw poolt, lõppes Lukaku löögiga. Ilus rünnak, löök mitte õnnestunuim.
                              - 26. minut - kena tsenderdus äärelt Lukaku pea peale, aga Lukaku ei saanud jõudu taha löögile.
                              - 30. minut - Fred trikitab kastis ja paneb konksu tagaposti poole, aga vihiseb mööda. Okei individual effort.
                              - 33. minut - Pogbale hästi välja mängitud kauglöögi positsioon, follow up võimalus Maticil, mis blokeeriti.

                              Ehk minu meelelst kui võtta võrrandist välja Rose'i brainfart siis suudeti küll teha mõned ilusad rünnakud, aga siiski 0 sellist 100% võimalust. Minu jaoks oli lihtsalt sellise poolaja nimetamine 4-5 aasta parimaks või ManCity ja Liverpooli sarnaseks natukene overkill. Jah, selle hooaja parim poolaeg kindlasti, samas nii pika aja peale on olnud oluliselt ohtlikumaid / õnnestunumaid poolaegu. Ehk et veelkord rõhutada - pigem alahindate enda (varasemaid) esitusi ise !

                              Kommentaar


                                selektiivne mälu nagu inimestel ikka. täpselt samamoodi tundub paljudele tänaseks, et fergie ajal ei olnud ainsamatki koledat mängu ja attack attack attack kogu aeg.

                                muidugi on juhheijalgpalli üle keskmise toredam vaadata kui tuima üksnulli nimel sügamist, aga kui žosee lauahõbedat koju tooks, siis päeva lõpuks ei iniseks ikkagi keegi. samas on sitas olukorras hea käepärane nurgast kohe "where is the united way" kaigas pihku rabada, ehkki tegelikult on jutumärkides nimetatu aastakümneid seisnenud rohkem siiski võitmises kui esteetilises naudingus. see teine on lihtsalt boonus.

                                seega jah, tantsupõrandal liigutati end peo alustuseks seekord ülekeskmise aktiivselt, aga kui lõpuks n*kumehed jälle hoopis nurgast tulevad ja sina ikka kodus pihku rahmad, siis mitte mingit vahet ju pole, mitu jessica albat sulle esimese pooltunni jooksul silma vaatas.

                                pakun et viiest järgmisest (burnley, watford, wolves, westham, njuuka) on spetsiaalmehel 10 punkti absoluutne miinimumprogramm ja pigem tuleks vähemalt 12 ära tuua. kui ei too, siis oktoobri lõpus läheb venemaa oblastit vallutama juba mõni teine füürer.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X