320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingit linki nende vormi pildist või väravaid on kellegil pakkuda?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mingit linki nende vormi pildist või väravaid on kellegil pakkuda?
      kamoon noh

      1. 101greatgoals punkt komm on väravate jaoks.
      2. manchester united eff tseel on mingi kodukas ka väidetavalt tehtud, sealt võib hea õnne korral äkki isegi mõne pildi leida. näiteks kohe avalehelt.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        kamoon noh

        1. 101greatgoals punkt komm on väravate jaoks.
        2. manchester united eff tseel on mingi kodukas ka väidetavalt tehtud, sealt võib hea õnne korral äkki isegi mõne pildi leida. näiteks kohe avalehelt.
        Miks otsida ,kui küsida on lihtsam?
        Aga ,kui sa nii lahke ei ole ja ei posti ,eks ma siis vaatan sealt.

        Kommentaar


          Miks põrgu päralt peaks keegi ennast sinu eest liigutama - põhjusel, et sa ise lihtsalt ei viitsi otsida? Eriti hea suhtumine.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Miks põrgu päralt peaks keegi ennast sinu eest liigutama - põhjusel, et sa ise lihtsalt ei viitsi otsida? Eriti hea suhtumine.
            just tahtsin sama öelda, eriti debiilne vend debiilse suhtumisega.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Miks põrgu päralt peaks keegi ennast sinu eest liigutama - põhjusel, et sa ise lihtsalt ei viitsi otsida? Eriti hea suhtumine.
              Ära nüüd ärrit internetis. Ma tegelt ei teadnud, kus kohast seda videot otsida.

              Kommentaar


                Jah, ja mängupilt on olnud vimastel mängudel nii halb, pole fa cupist midagi lootagi, 16 veebruar ju arsenali vastu.
                loodame, et suur kaotus ei tule.
                Kuigi jah, ma ei usu , et arsenal täiskoosseisuga on.
                Lootus kaob viimasena.

                Kommentaar


                  Mul tekkis küsimus, mis on sellisest mehest nagu Chris Eagles saanud?
                  Miks ta põhikooseisu ei pääse?
                  Hooaja algul ta paaris mängus mängis ja minuarust päris hästi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Mul tekkis küsimus, mis on sellisest mehest nagu Chris Eagles saanud?
                    Miks ta põhikooseisu ei pääse?
                    Hooaja lagul ta paaris mängus mängis ja minuarust päris hästi.
                    Oijah, 03.02 oli sellest siinsamas teemas juttu. Kruti veidi ülespoole.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Oijah, 03.02 oli sellest siinsamas teemas juttu. Kruti veidi ülespoole.
                      Jäi kahe silmavahele, tänud.

                      Kommentaar


                        Niipalju kotkapojast veel, et eelmisel nädalal littis ta Senior Cupi mängus City vastu kohe alguses kaks ilusat väravat ja oli üldse üle küla vend olnud. Eks ta tase vist hetkel nii ongi, et reservide jaoks tundub selgelt liiga hea, aga põhimeeskonnas ei suuda sama häid esitusi näidata ja teiseks on see positsioon juba niigi räigelt üle rahvastatud. Samas võiks ju ehk ka korra pingiotsale sokutada, äkki joppab...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                          Jah, ja mängupilt on olnud vimastel mängudel nii halb, pole fa cupist midagi lootagi, 16 veebruar ju arsenali vastu.
                          loodame, et suur kaotus ei tule.
                          Kuigi jah, ma ei usu , et arsenal täiskoosseisuga on.
                          Lootus kaob viimasena.
                          kuldne mõttetera, vääris olla su esimene postitus.

                          Kommentaar


                            Kas ManUl pole täna Arsenali vastu midagi loota? Vastus:kas ManU on viimastel aastatel veebruari alguses 3 mängu järjest kehvasti mänginud?

                            Kommentaar


                              No mine sa tea, kuidas jällegi Arsenal häälestatud on. Neil puudu Clichy ja Sagna - mõlemad väga kindlad algkoosseisumehed.

                              Vaatab, mida mäng toob.
                              Ise kardan 3-1 Arsenalile.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                wow. te olete küll väga pessimestlikult häälestatud, kui arvestada arsenali vigastusi ja seda, et wenger ei saa lasta põhimeestel ennast päris tühjaks joosta.

                                E: pluss veel togonaatori lihasetrauma... loodetavasti pole midagi tõsist, aga ilmselt istub vähemalt alguses pingil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X