320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    (wenger vaatab rohkem prantsuse poisse,
    Unitedist aga on kujunenud Ronaltsi eksklubi 'reservmeeskond')

    Hutton oleks olnud superhea
    vist loodeti, et Brown ikkagi alles jaab, et mingil hetkel loobuti Sursiga v6idu pakkumast
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Lyoni teema on suht surnud ,seega küsin ManU fännide käest, kes Lyoniga mängu vaatasid.
      Kuidas Juventusest ostetud Boumsong Lyoni eest mängis?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Lyoni teema on suht surnud ,seega küsin ManU fännide käest, kes Lyoniga mängu vaatasid.
        Kuidas Juventusest ostetud Boumsong Lyoni eest mängis?
        boumsong mängis normaalselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Lyoni teema on suht surnud ,seega küsin ManU fännide käest, kes Lyoniga mängu vaatasid.
          Kuidas Juventusest ostetud Boumsong Lyoni eest mängis?
          lyoni kaitseliin mängis suht soliidselt, boumsong oli millegi eest vahepeal suures plaanis aga täpselt ei mäleta.
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            lyoni kaitseliin mängis suht soliidselt, boumsong oli millegi eest vahepeal suures plaanis aga täpselt ei mäleta.
            Kollane kaar arvatavasti.

            Kommentaar


              Delfis juba Wesi lahkumisest kirjas. http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=18263812
              ja artikkel ka ManU kodulehel http://www.manutd.com/default.sps?pa...&newsid=534821

              Kommentaar


                ma ei saa Brownist aru. kas tõesti arvab ta, et lahkumise korral mõni teine klubi talle 65 000 naela nädalas maksab? sellist summat saavad välja käia ainult absoluutsed tippklubid ning kõigil on tasemel paremkaitsjad juba olemas.
                Pealegi on Gary Neville vigastusega pikalt väljas olnud ning kes teab kuna ta jälle mängida saab. Seega on Brownil koht algkoosseisus hetkel olemas.

                Kommentaar


                  Mis teha kui kaan (agent) kaela küljes on? Mida rohkem Wesley saab, seda suurem on ju ka tema agendi teenistus.

                  Kommentaar


                    Täna minnakse siis Newcastle vastu võitu võtma, ja sellega väheneks vahe 3 punkti peale, peale seda õudsat mängu Arsenal vs. Birmingham City

                    Kommentaar


                      Jah , kell 19.15 on mäng.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Hetkel 62. minut ja seis on 3:0
                        1. värav rooney lükkas palli ronaldo tsenderdusest sisse.
                        2. värav ronaldo lõi palli värava taha nurka
                        3. värav ronaldo mängis väravavahist mööda ja lõi palli väravasse.
                        4. värav rooney
                        5. värav saha
                        Mäng on hetkel minuarvust vägagi hea pildiga, täpsed korras söödud.
                        see oli natuke hale kui krissu "lennukeid sihtis" pealelöögiga. (mingi 54. minut oli vist) ja samuti see kui ta enne kolmandat väravat kukkus.


                        edit:
                        Vahetused
                        67. minut, ronaldo välja, saha sisse. (tehti ka teise poolaja alguses vahetus, evra välja, o'shea sisse)
                        74. minut, välja vidic, sisse scholes.

                        78. minut 3:1 nurgalöögist, ma ei saandugi aru kes lõi.

                        Natuke korrastasin oma väljendeid, et kõik aru saaksid
                        Mul nett vahepeal jamas, neljandast väravast ei tea midagi.
                        Lõppes siis 5:1

                        Sellist mängu ei oleks küll oodanud. See hooaeg on siis kokku kahe mänguga 11 - 1 Newcastle Unitedile ära tehtud.

                        Kommentaar


                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tubli, Uss.

                            Anaallüütik missugune!

                            Kuule, sebi mulle need ManU-Arsenal piletid ära!
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Tubli, Uss.

                              Anaallüütik missugune!

                              Kuule, sebi mulle need ManU-Arsenal piletid ära!
                              Palun väga. http://www.1st4footballtickets.com/t.../EventList.asp
                              550 naela läheks kahe pileti hind eestisse toomisega. Vajad veel midagi?

                              Kommentaar




                                Kuule, serveeri mulle 1 Krusoviće ukse taha, aitäh!
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X