320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hunter Davis kirjutas talle ühe jah, mitte et seda keegi lugenud oleks. Ülejäänud neljaga on tal veel 10 aastat aega. Hunteril siis.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      david pleat on ju kuulus taktiktreenervõitnudsadukarikaid
      mitte just eriti karikaid aga tvs teeb suht normull tööd ning ülevaade on ka ok, aga ega ma pleati treenerikarjäärile ei rõhunudki

      Kommentaar


        on rooney järgmine raamat räägib sellest, et kuidas ja miks grandma'd on paremad kui young lasses.

        "Why grandma's are better than young lasses" by Wayne Rooney

        bestseller.

        Kommentaar


          Algselt postitas crisron7 Vaata postitust
          Et keegi, kel huvi, võiks uurida, millal viimati ManU playoffides muljeltavaldava tulemusega hakkama sai, oli see tõesti alles hooajal 2001/02. Aga loomulikult loodan, et ykskord saadakse ka võõrsil mäng jooksma ja võetakse nt 3-0 võit.
          kui eelmise hooaja 7-1 pole muljetavaldav, siis ma ei tea mis on.

          Kommentaar


            Loodan ,et Lyon toob teid maa peale tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              kui eelmise hooaja 7-1 pole muljetavaldav, siis ma ei tea mis on.
              Sorry tegin vist kysimusest arusaamise raskesti arusaadavaks, ma mõtlesin võõrsil peetud mänge, mitte kodumänge. 7-1 oli kodus, aga võõrsil miskipärast tuli 2-1 kaotus. Minu mäletamist mööda oli vähegi muljetavaldav viimane võõrsilt saadud tulemus play-offides hooajast 2001/02 Deportivo üle 2-0 saadud võit.

              Kommentaar


                Algselt postitas crisron7 Vaata postitust
                Sorry tegin vist kysimusest arusaamise raskesti arusaadavaks, ma mõtlesin võõrsil peetud mänge, mitte kodumänge. 7-1 oli kodus, aga võõrsil miskipärast tuli 2-1 kaotus. Minu mäletamist mööda oli vähegi muljetavaldav viimane võõrsilt saadud tulemus play-offides hooajast 2001/02 Deportivo üle 2-0 saadud võit.
                Eelmine hooaeg oli BBC-s isegi artikkel ja puha selle kohta kuidas võõrsil ei suudeta mitte kuidagi moodi Euroopas mängida ning et see hädine 1:0 võit, mis Lille'i vastu saavutati oli kõva saavutus. Ja see eelpool mainitud võit Depori vastu oligi enne Lille'i viimane kord, kui vastane suudeti play-offis võõrsil alistada.

                Kommentaar


                  Peale seda võitu Deportivo üle on siis võõrsil mängitud järgmiselt:

                  2001/2002
                  Leverkusen - Man Utd 1:1
                  2002/2003
                  Real Madrid - Man Utd 3:1
                  2003/2004
                  Fc Porto - Man Utd 2:1
                  2004/2005
                  Ac Milan - Man Utd 1:0
                  2005/2006

                  2006/2007
                  Lille - Man Utd 0:1
                  As Roma - Man Utd 2:1
                  Ac Milan - Man Utd 3:0

                  Kommentaar


                    jäi silma tänasest f365 mediawatchist:

                    A Man With Principles
                    Alex Ferguson is a man with principles. Obviously.

                    Why else would he refuse to talk to the BBC or large sections of the print media? Not over immature grievances and petty personal differences, that's for sure.

                    We were glad to read the following in The Guardian last spring, when Real Madrid had made one of their frequent assertions that they would be signing Cristiano Ronaldo:

                    "They keep talking in Spain the way they do and unsettling clubs like ourselves. I don't think Madrid have a care for Manchester United or anyone else.

                    "They put their net out for the best players in the world and when it [the speculation] goes on and on and on, you start worrying about the substance and the source of it. But you know that's the game they play because it seems to happen time and time again."

                    All of which makes Ferguson's comments to The Sunday Telegraph, re-iterated in The Manchester Evening News, really rather surprising:

                    "Lyon have produced some good young players and Karim Benzema is certainly one of them. I think he's a local boy, too, so he'll take great pride in what he's doing there. It is even a possiblity that we will try to strengthen with him in the summer."

                    Surely Sir isn't trying to unsettle a potential target, who also just happens to be part of a Lyon side playing United in a crucial Champions League game in a few days' time. Surely not.

                    After all, that's not the way that Manchester United Football Club do things. Just listen to Bobby Charlton, speaking in April 2007:

                    "Ronaldo is our player and while he's under contract to us I don't think it's anybody's right to come and start the process of trying to change him into being one of their players. That is not the way to do business.

                    "We get cheesed off with it when we've got players under contract who are very happy with what they're doing and where they are."

                    Just so Bobby and Alex know, Benzema's contract at Lyon runs until 2012.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      hellõu, mai neim is dvait joork...

                      Kommentaar


                        Tants ja trall väikese värdja ümber kogub jälle tuure. Peaasi, et igav ei hakka, eksole.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Loodan ,et Lyon toob teid maa peale tagasi.
                          Mnja, vaevalt et ManU mängijad nii väga õhku täis on, saavad vast ise ka aru, et Lyon päris nõrgast puust ka pole, kuigi viimane liigamäng saadi ära. Vana teema küll, aga peale seda Arsenali mängu tekkis kindlasti mõni nii öelda gloryhunter juurde. Lihtsalt naljakas oli lugeda kommentaaridest, kuidas Arsenali maha tehti. Aga see selleks.
                          Lyon'ga teil kerge olema ei saa . Ja peaasi, et järjekordset ulmelist tulemust ei tule, põnevust on vaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas siim990 Vaata postitust
                            Mnja, vaevalt et ManU mängijad nii väga õhku täis on, saavad vast ise ka aru, et Lyon päris nõrgast puust ka pole, kuigi viimane liigamäng saadi ära. Vana teema küll, aga peale seda Arsenali mängu tekkis kindlasti mõni nii öelda gloryhunter juurde. Lihtsalt naljakas oli lugeda kommentaaridest, kuidas Arsenali maha tehti. Aga see selleks.
                            Lyon'ga teil kerge olema ei saa . Ja peaasi, et järjekordset ulmelist tulemust ei tule, põnevust on vaja.
                            Millegi pärast arvan ,et Lyon võib isegi kodus võidu võtta.
                            Oli ju ManU hädas aasta tagasi ka Lillega.
                            Arsenalist rääkides siis nad olid selles mängus enda hale vari aga ma arvan ,et kui kõik põhimehed mängus on ,siis Arsenal suudab end kokku võtta ja Milanile kõva lahingu anda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Millegi pärast arvan ,et Lyon võib isegi kodus võidu võtta.
                              Oli ju ManU hädas aasta tagasi ka Lillega hädas.
                              Arsenalist rääkides siis nad olid selles mängus enda hale vari aga ma arvan ,et kui kõik põhimehed mängus on ,siis Arsenal suudab end kokku võtta ja Milanile kõva lahingu anda.
                              Ma usun, et ManU võtab ennast kokku ja toob vähemalt viigi sealt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                                Ma usun, et ManU võtab ennast kokku ja toob vähemalt viigi sealt.
                                ega lõdva munniga polegi mõtet minna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X