320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benzema juba ammu kõikide huviorbiidis...alustades Milanist

    Kommentaar


      Noh, minu jaoks on osad asjad nagu vööni vees blondiinil - ÜLE MÕISTUSE. Milleks lahmida neid pikki palle üle keskvälja, kui need täiesti sihikindlalt pärale (Rooneyle) ei jõua? Mis on viga härra Hargreavesil, kes korduvalt jookseb vastasmängija kõrval nagu koer, kes ajab autot taga, ega üritagi palli kätte saada? Ja milleks panna algkoosseisu just viirusest paranenud Ronaldo, kui Nani (või Park) on sada prossa vormis?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ja milleks panna algkoosseisu just viirusest paranenud Ronaldo, kui Nani (või Park) on sada prossa vormis?
        Ronaldo ja viirus? Mina lugesin, et kavalad prantslased pimestasid mehikese laserkiirtega.
        Uudis pani mind seda toredat laulu meenutama.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          No enam ma seda match previewd küll üles ei leia, kus seda mainiti. A kui see oli vähegi sama rõve kui minu oma, siis ma tean täpselt mida ta tundis.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ronaldo ja viirus? Mina lugesin, et kavalad prantslased pimestasid mehikese laserkiirtega.
            Uudis pani mind seda toredat laulu meenutama.
            Mänguajal?
            Seda kiirega pimestamist oli nädalavahtuses prantsuseliiga Marseille - PSG mängus kah näha
            Anyway tuleb kindlalt huvitav teine mäng.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              No enam ma seda match previewd küll üles ei leia, kus seda mainiti.
              nojah, bbc eelvaate leiab nüüd ainult google, sest asemele on tekkinud juba ülevaade mängust
              Cristiano Ronaldo has recovered from a virus and is expected to start against Lyon at the Stade Gerland

              soccernet.com: Leading scorer Cristiano Ronaldo has recovered from the stomach virus that saw him sidelined at the weekend.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                täitsa ok mäng oli, nani ja tevez tekitasid hästi teravust vahetusest tulles. kodus võidule ja edasipääsule...
                AILTON

                Kommentaar


                  Kanada puudel tekitab küll iga korraga järjest enam tunnet, et selle 17 milli oleks pigem võinud portugallastele Nani ja Andersoni eest tänutäheks peale maksta. Peab muidugi ütlema, et ka muus osas oli jube kehv mäng, sest ei võidetud 4:0.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    laserkiirtest juba etv-s ka uudis http://etvsport.ee/index.php?0568129

                    Kommentaar


                      Ei koti, ega ManU fännid seda niimoodi ei jäta!

                      Äkki viskaks Benzemat konnajalgadega?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Ei koti, ega ManU fännid seda niimoodi ei jäta!

                        Äkki viskaks Benzemat konnajalgadega?

                        Päris hea kild.....
                        MU FCUK

                        Kommentaar


                          reserv madistas eile wiganiga, võideldes lõpuks 1:1 välja. wiganil mängisid sellised tegelased nagu aghahowa, erik edman. esimene poolaeg ei olnud just kõige parem, selle krooniks oli ka aghahowa värav. keskväljal eksis vist ritchie jones, wigani mängija söötis kiirelt aghahowale jooksu peale, heaton jooksis kaugele väravast välja ja aghahowa lõi palli üle heatoni väravasse. aghahowa oli esimese poolaja silmapaistvaim tegelane, kellel oli kiirust isegi liiga palju, sest ka omad ei jõudnud kontratel järele ja nii jäi ta üksi kaitsjate vastu. teine poolaeg oli juba manu reservi mõnus surumine, kus wigan vastas kontratega ja heaton pidi tegema häid tõrjeid. lõpuks õnnestus viigivärav ära lüüa, lööjaks oli danny simpson. endale jäid silma chris eagles ja danny welbeck, kes näitasid head tehnikat ja oskust palli vallata, kuigi welbeck midagi ohtlikku mängus ei loonud. suht masendav oli too brass rodrigo.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            nojaa, teveze kole värav päästis meie naha, kuid siiski.
                            kui aus olla, siis viskab üle, et manusse tuleb aina juurde portugallased ja muud lõunamaa mehed, tahaks ikkagi midagi teistsugust, 90ndate meeskond oli super, parim mis olla saab, roy keane & co.
                            okei, " there will be only one roy keane " aga siiski.
                            loodan, et akadeemiast tuleb kõvasid inglismaa rassijaid, mitte ei osteta neid šokolaadipoisse kuskilt lõunast.
                            praegu siis spekulatsioonid, et wes lahkumas, tõesti loodan, et asendatakse normaalselt, kui peaks lahkuma, on ju olemas ka meie klubis lootustandvaid kaitsjaid.
                            see on minu arvamus, andke tuld.

                            Kommentaar


                              idee kui sellise eest 10 punkti, aga kardan, et siis oleks sama lugu nagu Inglismaa koondisega, et tulemust ei tule. Oletame, et oleks saadud Bale, kas ta=Evra või on parem. Hutton oleks olnud superhea. Äärtele ehk Bentley, Downing, nad saaks vast odavamalt kätte, J. Cole ja Co oleks liiga kallid.Aga keskväljale ei oleks kedagi normi hinnaga saada ju, ma mõtlen kes oleks Andersoni tasemel. Mina jään igastahes praeguse poliitikaga rahule, pole ka põhjust muretseda, nagunii seab Blatter nõude teatud arvu inglaste või brittide olemasolule meeskonnas ja teades Fergusoni ta eelistab alati häid britte, kui neid on, sest nad kohanevad paremini jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                kui aus olla, siis viskab üle, et manusse tuleb aina juurde portugallased ja muud lõunamaa mehed
                                wenger on selles süüdi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X