320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maguire on piider, klubi on sitt
    Tõmba üks siider, mäng on pikk

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Super hahah, head ööd.
      Head ööd. Sa oled tõeline fänn, isegi karikamänge ei jäta vahele.

      Kommentaar


        Algselt postitas poldake Vaata postitust

        Head ööd. Sa oled tõeline fänn, isegi karikamänge ei jäta vahele.
        Isegi riskisin 6 tunnise unega aga olin veendunud, et Manu taaskord "oma ära teeb" ja ei pidanud pettuma.

        Kommentaar


          Fantastiline klubi. See hooaeg ka kopsikut ei tule. Ronaldo eilne mäng oli müstiline pask ikka. Oleks Bruno oma võimalustest mõne ära löönud, siis oleks mäng varem läbi ka olnud. Eks õnne ka polnud, aga Boro oli enamus mängu ikka hullult kehv ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

            Isegi riskisin 6 tunnise unega aga olin veendunud, et Manu taaskord "oma ära teeb" ja ei pidanud pettuma.
            Kiidan tahtejõu ja järjekindluse eest, kuid ei saa märkimata jätta, et kas nüüd on vaja laupäeviti koolis käia?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Fantastiline klubi. See hooaeg ka kopsikut ei tule. Ronaldo eilne mäng oli müstiline pask ikka. Oleks Bruno oma võimalustest mõne ära löönud, siis oleks mäng varem läbi ka olnud. Eks õnne ka polnud, aga Boro oli enamus mängu ikka hullult kehv ka.
              Isegi võiks õnne taha pugeda, kui peale vastaste väravat poleks veel uimasemaks mängu lastud ja lisaajal oligi platsil kaks champi tiimi. Aga olen sellega nõus, et natukese parema realiseerimise korral, oleks see mäng juba esimene pa tehtud olnud. Mis muidugi ei vabanda seda paska.

              Miks ma pean seda nägema? Miks teie peate seda nägema?

              Kommentaar


                Mängul polnud ju midagi viga? Loodi võimalusi mõnuga, kaotati ebaõnne tõttu. Midagi väga ei muutu, sest see polnud ei Prem ega CL. Elu läheb edasi.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ma ikka ei mõista seda käereeglit. Kui keset väljakut juhtub selline käsi, siis kohtunik vilistab ära aga väravale eeltöö, siis on ok. Mis järgmiseks. Kui väravale eeltöö teinud mängija teeb tahtmatult vea või on suluseisus, siis on ok.

                  Mäng ise oli ok. Oleks võimalused ära löönud ainult.

                  Kommentaar


                    standardid

                    Kommentaar


                      Manchester United have been named the club with the biggest transfer losses in the last decade, splashing out more than €1 billion ($1.14bn) on players.
                      A study published by Switzerland-based independent research group CIES Football Observatory revealed United had a net spend of €1.075bn since 2012, spending €1.545bn on transfers while making €470 million back in player sales.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Manchester United have been named the club with the biggest transfer losses in the last decade, splashing out more than €1 billion ($1.14bn) on players.
                        A study published by Switzerland-based independent research group CIES Football Observatory revealed United had a net spend of €1.075bn since 2012, spending €1.545bn on transfers while making €470 million back in player sales.
                        Ja kontekst?

                        Kommentaar


                          Kontekst võiks olla see, et board peaks aru saama oma ebakompetentsusest. Toodud on ebareaalse raha eest kaikaid, või särgi diile. Suuri tiitleid null, praktiliselt 6 aastat ühtegi kopsikut. Taustajõududesse ei panustata… Viimati oli vist nii sitt seis ennem Sir Alexit...

                          ja siis räägitakse mingist “mmm manu dna” “toomesir alexi ajast torbikuid”. kuradi fc dna, ah nihhi üldse hommikul ennast käima tõmmata - õhtul bloody Burnley.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Kontekst võiks olla see, et board peaks aru saama oma ebakompentetsuses. Toodud on ebareaalse raha eest kaikaid, või särgi diile. Suuri tiitleid null, praktiliselt 6 aastat ühtegi kopsikut. Taustajõududesse ei panustata… Viimati oli vist nii sitt seis ennem Sir Alexit...

                            ja siis räägitakse mingist “mmm manu dna” “toomesir alexi ajast torbikuid”. kuradi fc dna, ah nihhi üldse hommikul ennast käima tõmmata - õhtul bloody Burnley.
                            Samas majanduslikult ollakse plussis -
                            Mul on kerged lootused, et et sel aastal toimunud muudatused aitavad meil keskenduda rohkem jalgpalli poole arendamisse ja ehk toob ka mõned kopsikud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                              Ja kontekst?
                              Võid nt City'ga joonele tõmmata ja võrrelda ROI'sid. Nimastain võttis ka piisavalt vist kokku asja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                                Võid nt City'ga joonele tõmmata ja võrrelda ROI'sid. Nimastain võttis ka piisavalt vist kokku asja.
                                Cityl sponsorid samadel alustel tulnud nagu Unitedil muidu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X