320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Manu hakkab nüüd bussiga reisima mööda Euroopat?
    Su kommentaar on pisut ajast maha jäänud, sest Britid bännivad kõik vene lennufirma Aeroflot lennud. Seega ka teised klubid hakkavad pigem British Airways-ga lendama.
    Homme on UEFA-lt oodata ka otsuseid.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Manu suurim probleem ja nõrgim koht ongi hetkel üle makstud Inglise mängijad. Maguire on kapten ja Inglane, kelle eest maksti ulme summa ning seepärast juhtkond ilmselt käsib teda mängitada. Rashford on jooksja aga tehniliselt ta ei ole kindlasti top 4 satsi ründaja, kes suudaks kastis ära lükata palli võrku. (Võrrelda Cavani ja Ronaldoga).
      Shaw ja WB mängukõver on kõikunud aga on ka häid esitusi tehtud. Nagu tervel satsil.
      Loodaks küll, et Ragnick saab spordidirektori koha ja Ten Haag tuleb treeneriks. See klubi vajab suuremat ümber ehitust nagu me kõik teame juba ammu.
      Ma ei võrdleks Rashfordi ja Maguirega ülemakstud inglise mängija kontekstis.
      Aga ma nägin eile Twitteris Conte sõnavõttu klubi kohta, mis sobib ka mingil määral meiega. Klubis vahetuvad treenerid, aga mängijad on ikka samad ja tulemused ei muutu. Meil on muidugi ka tagatubades veits viltu asjad.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Uskumatu ikka, nüüd kui mag on nahhui saadetud ja kaitses asjad suht kenad, teevad ründajad imelise mängu… vähemasti sellise mängupildiga peaks need väravad ka tulema hakkama. Rangnick hinne 5

        Kommentaar


          Kommentaar


            Tolgusest omanikud, staff, mängijad. Ka mina olen tolgus, et ma endiselt seda sitta vaatan
            Tuletage Kadelbachi sümfoonia taaskord meelde, sest seda saab hea õnne korral jälle neljapäeviti kuulata…faking neljapäeva õhtune jalgpall, koos punastes särkides pededega.

            Kommentaar


              jalgpalliga on vist nüüd kõik...ma arvan, et nad võiks edaspidi sõjaekspertideks hakata. see tuleb plebidel internetis päris hästi välja.

              Kommentaar


                Pääsesite.

                Kommentaar


                  45 minti oli teisel poolajal ees, aga kui pall kaotatud sai, oli korralik lonikimine ja nii kuni lõpuni välja. City kui kaotas 87ndal minutil palli, 3-4 meest ründasid seda tagasi võitma, eduseisus olles - selles ongi vahe

                  Kommentaar


                    Tark mäng. Teisel poolajal hoiti energiat, et järgmises mängus uuesti proovida.

                    Kommentaar


                      They kept it cool jah:
                      FNMHy-5XoAQkZH2?format=jpg&name=4096x4096.jpg

                      Kommentaar


                        Ma sellest ei saanud aru, et miks mängiti esimesest minutist kõrge pressiga, kaitseliin väga kõrgel...Man City vastu??
                        Mõtlesin, et see saab küll ainult City 4-0 võiduga vms lõppeda. Kui Sancho 1-1 lõi, mõtlesin "ohoo, äkki ikkagi toimib!" aga lõpuks läks ikka enam-vähem ennustuse kohaselt.

                        Ja misasja, enam-vähem toimiva ründe (vs City ikkagi) asemel tood sisse Rashfordi ja mingi Lingardi ning nullid sellega kogu rünnaku ära?

                        Kommentaar


                          See kõrge press mängu 3.minutil oli parim hetk peale Sancho väravat. Aga üldiselt, väga keskpärane kraam ikka. Ei viitsi eriti vaadata neid mänge enam.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            See kõrge press mängu 3.minutil oli parim hetk peale Sancho väravat. Aga üldiselt, väga keskpärane kraam ikka. Ei viitsi eriti vaadata neid mänge enam.
                            Kogu esimene poolaeg oli täitsa korralik, aga sellisel tasemel sellise vastase vastu jätkubki meid max 45 minutiks.

                            Kommentaar


                              Ronaldo pole inimene, võimas.

                              Kommentaar


                                Krt kas nüüd ikkagi peab ostma Ronaldo trussikud v

                                Kommentaar

                                Working...
                                X