320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    las küla naerab, koerad hauguvad edasi

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      las küla naerab, koerad hauguvad edasi
      Peale 4-0 polnud mingit hukumist kuulda suht vaikne tundus olevat

      Kommentaar


        Casemiro is out for 4 months after fracturing his ribs laughing about the Man Utd transfer rumour.

        Kommentaar


          Järgmine päev pärast mängu pidi day off olema meeskonnal, aga see canceldati ja kogu mansa ronis staadionile. Ten Hag käskis seejärel igal vennal, ka neil kes mängus ei osalenud, joosta ca 13 km - ehk selle distantsi mida Brentford rohkem jooksis ManU-st mängupäeval

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Järgmine päev pärast mängu pidi day off olema meeskonnal, aga see canceldati ja kogu mansa ronis staadionile. Ten Hag käskis seejärel igal vennal, ka neil kes mängus ei osalenud, joosta ca 13 km - ehk selle distantsi mida Brentford rohkem jooksis ManU-st mängupäeval
            Kust see info, allikas? 13 km rohkem on suht ulme.

            Kui tõele vastab, siis ainuõige käitumine peatreenerilt. Ole oleks endiselt seda s*tahunnikut hoidnud nagu pilpa peal

            Kommentaar


              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
              Kust see info, allikas? 13 km rohkem on suht ulme.

              Kui tõele vastab, siis ainuõige käitumine peatreenerilt. Ole oleks endiselt seda s*tahunnikut hoidnud nagu pilpa peal
              See oli pühapäeval igalpool Twitteris ja kõik vähegi adekvaatsed ajakirjanikud kinnitasid seda. Igati õige lüke.

              Kommentaar


                Kes siis ETH asemel tuleb ka?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kes siis ETH asemel tuleb ka?
                  Ole

                  Kommentaar




                    Selle järgi Derek McInnes.

                    Kommentaar


                      kui esmaspäeval võita liverpooli, siis oleksime tabelist neis ees. üsna naljakas fakt arvestades esimese kahe mängu tulemust.

                      transfermadness unitedi moodi jätkub, nüüd loodetakse casemiro tuua.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        kui esmaspäeval võita liverpooli, siis oleksime tabelist neis ees. üsna naljakas fakt arvestades esimese kahe mängu tulemust.

                        transfermadness unitedi moodi jätkub, nüüd loodetakse casemiro tuua.
                        Ma panustan ManU win peale igatahes. Mul hunch ütleb, et tavaliselt pärast selliseid kottisaamisi üllatatakse positiivselt sellises kohas, kus keegi seda enam ei oodanud.

                        Kommentaar


                          koef on väga magus, kodumängu kohta veel eriti.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust

                            Ma panustan ManU win peale igatahes. Mul hunch ütleb, et tavaliselt pärast selliseid kottisaamisi üllatatakse positiivselt sellises kohas, kus keegi seda enam ei oodanud.
                            Ajalooliselt on näidanud, et manu läheb sellises seisus 0-0'i peale mängima, mis on täiesti arusaadav.

                            Kommentaar


                              Fun fact muide, kui manu Liverpoolile väravat ei löö, siis saab Brightoni mängija omavärava eest Unitedi kuu parima värava auhinna!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Fun fact muide, kui manu Liverpoolile väravat ei löö, siis saab Brightoni mängija omavärava eest Unitedi kuu parima värava auhinna!
                                1 mäng veel enne septi muide
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X