320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No punast kuradit, nii kui ise mängu ei näe, kohe kaotus majas, viimane kord ei näinud derbyt Man Cityga. Aga niipalju kui lugesin, täna lihtsalt ei olnud õnne, ses suhtes mis teha kui täna naistel koguaeg vedas. Aga kolmapäeval käisin pubis Lyoniga mängu vaatamas ja hommikul nägin imelikku und, üldse esimest korda unes jalgpallimängu. Van der Sar sai vigastada, siis pandi Nani väravasse, see oli nagu katkend esimesest mängust. Kohe otsa tuli uni, kus oli näha, et mäng algab ja Nani algusest peale väravas, varsti või noh unes suhtkohe löödi Nanile peale ja ta lasi eesnurka värava lüüa. Kellega mängiti, ei mäleta või ei näinud, peale Nani ka kedagi mängust ei mäleta. Aga ju see oli halb enne.

    Kommentaar


      Joptvjumat, noh.

      Aga objektiivselt võttes - halb päev, kohtunik oli lammas, muru oli kehv, ikka juhtub, janiiedasi. Mis sest karikast, double on sama hästi kui kotis!
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        ma panin FIFA-s amateuri peale ja kolkisin Portsmouthi 17-0.
        Take that, Pompey!

        Kommentaar


          Õnnest jäi täna küll palju puudu...aga no mis teha.....peab aastakese jälle ootama....
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            jube on see, et kui ma tahaks inglismaale jalkat minna vaatama ja olla 2 ööd seal, läheks see maksma mingi üle 10 tuhande
            traffordi pean silmas.
            jube ikka, kui kallis.
            või kuidas oleks kõige odavam minna? kogemusi?

            Kommentaar


              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              tänase manu kaotuse puhul võiks isegi jooma peale end lubada jälle.
              võtan ühe lonksu apelsinimahla selle peale!

              head naistepäeva.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                või kuidas oleks kõige odavam minna? kogemusi?
                Hääletamisega!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                  Hääletamisega!
                  Kui sa Inglismaal end auto peale saad hääletatud siis sul on lihtsalt rämedalt vedanud. :P Siin väga ei harrastata seda.

                  Aga odavaim variant on ilmselt: ryanairiga stanstedi (100 naela kui joppab), terravisioniga londonisse (10-15), megabus.co.uk'ga (2-16) manchesteri, seal hostel või otsi kohalikud eestlased üles, neid on küll. pileti suhtes ei oska aidata.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                    Kui sa Inglismaal end auto peale saad hääletatud siis sul on lihtsalt rämedalt vedanud. :P Siin väga ei harrastata seda.
                    Miks siis?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Miks siis?
                      Nii palju kui ma aru olen saanud siis lihtsalt 'kõik kes tee servas kahtlaselt seisavad on tõenäoliselt pervarid ja mõrvarid'. Muidu on liikluskultuur esmaklassiline. Ja nüüd tagasi teemasse!
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Miks siis?
                        kunagi sai ise ka proovitud inglismaale ja seal edasi liverpooli hääletamist. aega läks 4 ööpäeva aga kohale sain. vältida tuleks kiirteid seal hääletamine keelatud. nagu paljud autojuhid ytlesid, nad huvi pärast korjasid üles, et uurida, mis mehed ka on. aga ma usun, et mõtekam ikka lennukiga minna ja 10000 läks minul kuuga seal.
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Et kes puuris manul on kui poolakas sai punase ja VDS on vigastatud ?
                          kkapp

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tsill Vaata postitust
                            Et kes puuris manul on kui poolakas sai punase ja VDS on vigastatud ?
                            Rio Ferdinand. Harry R. kommenteeris, et vaatepilt tegi talle rõõmu - oli teine juba Hammersite päevil Riot väravas proovinud. Polnd suurem asi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kas tõesti sellist pühaduseteotust peavad minu silmad lugema. Uskmatud olete teie, kes te ei tea, et Robbie Keane's worst nightmare kerkib vahetusmängijate pingilt nagu fööniks tuhast ja tuleb ja päästab meid hukatusest ja tema päralt on tänu ja au ja vägi ja võim igavesest ajast igavesti, aamen.


                              Aga noh, samas on muidugi alati võimalik minna igavat teed mööda ja üritada Foster jälle nii umbes aastaks ajaks ära lagundada.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                poleks suutnud ise seda nii kaunilt sõnastadagi, niks ja kraaps
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X