320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ma loodan, et see on f* joke, et papat prooviti meile tuua. me oleme liidritest 6p maas, meil on pmst terve hooaeg olnud puudu kogu põhi kaitseliin, KÕIK 4 mängijat?????? võta ükskõik mis tiimist 4 põhi kaitsjat ära ja vaata kaugele nad sõuavad. Ei ole vähe näiteid tuua kus juba kahest mõnes isegi ühest põhikaitsjast nii puudust tuntakse, et avg punkt per game langeb 1 võrra.

    samas kui nüüd martinez ka lõpuks terveks saab ja tiim vaikselt koos jälle on, siis on tõesti hea hetk see vahetus ära teha, sest ükskõik kelle tood lähevad mängud paremaks ja saad öelda, NÄEDSA! jfmsqkrjpaoirew
    Keegi viitsik tõlkida Linnupoja juttu? Sest ma ei saa enam aru

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Keegi viitsik tõlkida Linnupoja juttu? Sest ma ei saa enam aru
      Ancelotti

      Kommentaar


        Real tier1, tegelt isegi tier0 - võiks öelda, jagas infot, et ancelottile tehti pakkumine. Mul ilmselgelt grammis ära, sest ükski versioon mis ütleks, et see on jama ei meiki senssi.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Kellelgi eth nr on? Paluks meelde tuletada talle, et homme vaja kahega võita.. Siis piisab bayerni vastu viigist, et edasi saada alagrupist.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            istuge sisse endale see kalkun vol 2.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Kellelgi eth nr on?
              5454 1010

              Kommentaar


                Kuna Rashford täna mängida ei saa ja seetõttu on meil väljakul 11 meest tavapärase 10 asemel, siis võiks ikkagi veits lootust võidu peale mängida olla.

                Kommentaar


                  Ei imestaks kui tänane mäng edasi lükatakse. Väljak on päris waterlogged. Twitteris ringlevad videod ka olude kohta.

                  Kommentaar


                    Peded

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      Kuna Rashford täna mängida ei saa ja seetõttu on meil väljakul 11 meest tavapärase 10 asemel, siis võiks ikkagi veits lootust võidu peale mängida olla.
                      Aga Onana tegi Rashfordiga diili, et võtab ise siis vähemuse tekitamise enda peale vist. Väga õnnetu päev tal käsil. Ega Muslera ka etem pole olnud tegelt.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Onana pirukate arv CL-is on muljetavaldav

                        Kommentaar


                          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                          Onana pirukate arv CL-is on muljetavaldav
                          Mingi 5 kaotatud punkti directly?

                          Fucking hell, CLi enam ei saa reaalselt. Ma loodan, et Euroopa Liigasse ka mitte. 2:0 seisu pealt mõtlesin juba enda peas mingit oodi välja, et kriis on läbi ja mäng sujub nüüd, aga huijatki.

                          Kommentaar


                            De gea vaba ju

                            Kommentaar


                              hale.

                              Kommentaar


                                ei tea jah mitu meetrit munni Onana on Erikul imenud, et siiani põhisse saab. Eilsest aitas mulle kah ja loodan, et see tola müüakse suvel 10 milku eest Galatasarayle vmt. Loodetavasti saab varsti Türgi poissi väravas näha, ei saa ikka halvem olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X