320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine ring siis Barcaga. Tuleb põnev.

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      eurosport.yahoo.com - LIVE apsakas.
      52% Possession 47%
      Kas siis 1% olid pallipoisid?
      APRILLLL!

      Head ööd!

      Kommentaar


        veetlev tulemus.

        Kommentaar


          Tegelt Rooma vääris paremat tulemust, aga see selleks

          Kommentaar


            kõigile nuga...

            Vittu küll ma ütlen millised peded väravad...Taguge aga vastu rinda. Ma ei saa aru..Jälle kõik nagu on...Olukorrad, ülekaal aga tulemust pole

            Kommentaar


              jalgpalli tuleb mõistusega mängida, aga makarone süües aju ei arene

              Kommentaar


                jah ma aolen alati arvanud, et briti jalgpallurid on keskmisest intelligentsemad. Vaata või Ronney või Browni nägu. Kaugelt näga, et doktori kraad taskus

                Kommentaar


                  trennipoiste pükstel pole taskuid, dumm22sss
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kõigile nuga...

                    Vittu küll ma ütlen millised peded väravad...Taguge aga vastu rinda. Ma ei saa aru..Jälle kõik nagu on...Olukorrad, ülekaal aga tulemust pole
                    No kuule! Ronaldo värav oli ikka vapsee tase!

                    Kommentaar


                      ära pahanda viki, jutu järgi on ammu selge, et ega tal seal tartus ka peale makaronide muud ei kasva.

                      riomma merda, forza lazio
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Taktikaliselt väga hästi mängitud Fergusoni poolt. Teise poolaja alguses surus Roma küll päris hästi, kuid muidu olid nad hambutud. Rooney värav lõpetas sisuliselt mängu.

                        Vidici vigastus tundus algul tõsine, kuid see et ta suutis kõndida annab lootust. Heinze ja Silvestre vigastasid põlve umbes samamoodi, kuid ei suutnud peale seda jalga mahagi panna.
                        Õnneks näitas O'Shea täna keskkaitses kindlat mängu ning Pique ja Brown on kah variandid.
                        Carrick on tase. Ei mahu pähe, et Capello ta koondisest välja jättis. Kuskilt jäi silma fakt, et kui Carrick mängib, siis United võidab. Kaks korda kui ta on välja jäetud (West Ham ja ManShity), oleme pähe saanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          jalgpalli tuleb mõistusega mängida, aga makarone süües aju ei arene
                          Fish and chips mõjuvad korduvalt paremini, iga w*nker teab seda.

                          Roma peaks nüüd OT-l kolm lööma - ei panustaks just sellele. Kahju, et nurgalööke harjutada ei saanud.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            Kahju, et nurgalööke harjutada ei saanud.
                            saite ju..palju palju kordi harjutasite kuidas tühjaks pekta need

                            Kommentaar


                              Ülekaal ja olukorrad ja nurgalöögid ja whatnot võib ju olla, aga kui 15 löögist üksainus raamidesse panna, siis selle rolleriga kaugele ei veere. Lehv-lehv ja Barcelona, siit me tuleme.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Taktikaliselt ikka täiesti teine vaatepilt ja mäng ,mis Villaga ,algul olid kõik kobad ja hajevil,sapsu täis.Mingit ründavat jalgpalli seal küll ei mängitud.Rooma oli ilma Tottita nats ebakindel ja pärast esimest kolli oli selge,et nad pole valmis ilma põhi meesteta sellisele MU-le vastu astuma.Samas pall on ümmargune ja mingi ime ei ole ,kui Rooma suudab ManUd veel üllatada.hea mäng oli ikkagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X