320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ian. Vaata postitust
    kas viasat näitab täna mängu?
    sama küsimus siin...mäletan et eelmine nädal polnud samamoodi Cl mänge telekavas,aga siiski tuli mõlemalt kanalilt mäng.
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      tere, infoajastu lapsed.

      jah, viasat näitab mängu, nagu ühes teises teemas juba ka mainitud sai.

      edu interneti avastamisel!

      Kommentaar


        ma vaatasin kava.ee'st seal ei olnud mänge kirjas, sellepärast küsisin üle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Peppone Vaata postitust
          tere, infoajastu lapsed.

          jah, viasat näitab mängu, nagu ühes teises teemas juba ka mainitud sai.

          edu interneti avastamisel!
          ei näidanud seda kava.ee ega ka digitv telekava....ei tasuks kohe kaela närima tulla...
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            suht julge algkoosseis peaks mainima
            van der sar, brown, pique, rio, tweety, hargreaves, park, giggs, anderson, carrick ja tevez

            Kommentaar


              Paistab et rooney alustab varus, tevez üksiku hundina ees. Taktikaliselt alustame 4-5-1-ga mis mängukäigus 4-3-3-ks muutub.

              e:ronalts ka vahetuses
              AILTON

              Kommentaar


                Mul on tunne et oshea tuleb rio asemel sisse
                AILTON

                Kommentaar


                  Tevez hoiab ikka palli nii kaua üle. Mitmel korral oleks pidanud varem söötma. Park on täna ikka hea mängu teinud. Giggs ei suuda kurat ära ka lüüa võimalusi. Kohtunik on ka ära ostetud Roma poolt.

                  Kommentaar


                    jah sellepärast Brown kaardita pääseski kui Vicunicile sisse lendas. Ma saan aru miks isegi ManU fännid teda ei salli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas riido Vaata postitust
                      Tevez hoiab ikka palli nii kaua üle. Mitmel korral oleks pidanud varem söötma. Park on täna ikka hea mängu teinud. Giggs ei suuda kurat ära ka lüüa võimalusi. Kohtunik on ka ära ostetud Roma poolt.
                      Ei ole kohtunikul häda midagi.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Mul on tunne et oshea tuleb rio asemel sisse
                        krt sellest aru saab.. vaatamata vaheajal saadud 3 6mblusele uhas 90min l6puni

                        is it really worth it?
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Kes mu postituse ära kustutas?
                          See polnud ültse off topic, teavitasin ,et Silvestre on ka mängu saanud.
                          Igaljuhul congrats, edasi saite Barca vastu madistama.

                          Kommentaar


                            Mis siis ikka müts maha teie ees. Värav oli super ja ilusasti välja mängitud, pole midagi kobiseda selle kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              kui nägid kordust õige nurga alt, siis oli näha, et tegelikult lõi brown enne palli ära kui jalgadesse sõitis. igatahes teist aastat järjest polnud romast manule vastast. täna oli ikka näha, et tasemevahe on suur.
                              loe uuesti mu posti saad aru millisest olukorrast jutt. Kui räägid et ManU üle oli peajagu selles play-offis siis käi sitale. aitäh

                              Kommentaar


                                1-0 võit ning poolfinaal Barca vastu. Efektne värav Tevezilt. Suurepärased esitused tegid ka Park, Hargo ja taas Carrick. Silvestre tundis vasakkaitses end nagu kala vees. Kapten on ka tagasi.
                                Poolfinaalis läheb Barca vastu raskeks, aga ega nemadki praegu hiigelvormis pole. Liverpool võiks teises poolfinaalis tselsile ära teha taas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X