320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tund aega mänguni! Soojendusdressid selga ja soojendama mänguks. Kust pealt mängu vaatate siis kah? Tv6?

    Kommentaar


      van der sar
      hargreaves, ferdinand, brown, evra
      ronaldo, carrick, scholes, park
      rooney, tevez

      Kommentaar


        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
        Tund aega mänguni! Soojendusdressid selga ja soojendama mänguks. Kust pealt mängu vaatate siis kah? Tv6?
        Kusjuures ei mäletagi sellist olukorda, et valik ManU mängu jälgimiseks nii suur oli - TV6, Sat 1, TV3+, Viasat Sport 2.

        Kommentaar


          Miks ta kõige tähtsamas mängus otsustas oma tavapärast penaltirituaali rikkuda?

          Kommentaar


            Piripillil läks pauk varem lahti

            Fitti, kuradik, ei kustuta mu postitusi !!!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kutti, firadik, sa ei kirjuta ju midagi naljakat.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Man U teeb edusamme.
                Poolaaja lõpuks saavad juba 5 söötu järjest tehtud
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kuradi geel ära aele
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    Kuradi geel ära aele
                    Deco või? Päris vastik vaadata jah.
                    Kui nüüd leiaks veel Rooney platsilt üles. Tevezi ma juba korra nägin, üritas kellegi jalga murda.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Deco Deco...
                      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                      mine perse.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        Kuradi geel ära aele

                        Las aeleb, koerte värk, praegu ju kevad ning on jooksuaeg.
                        Varsti läheb üle.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Poolaeg siis 0:0.
                          Barca on küll omanud initsiatiivi, kuid 100% võimalusi neil luua pole õnnestunud. Kaitses on United hästi võidelnud. Eto'o on Rio ja Browni vastu üksi jäetud ning meie keskkaitsjad on tema vastu hästi hakkama saanud. Messi on küll probleeme tekitanud, kuid lõppprodukt jätab tal soovida.
                          Teise poolaja ootuses olen igatahes lootusrikas. Kui kaitse lõpuni vastu peab, on kõik võimalik.

                          Kommentaar


                            pärast penlati on Mänkus hale periood. 15 min ei saadud üle poole platsi ja kõi 11 mees kaitsesid karistusalas või selle ümber. Tevez tegi ala ääres veaja Rooney oli ka kohe seal...Kas jälle mänu kaval taktika või barca surus teid kaitsesse?

                            lõpus hakkas barca eksima ja teil isegi tekkis olukordi.

                            Ronaldo oli ka äge...penaltil eksis, siis tõmbles väravavagika (wtf?) ja siis hale daiv...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Kui nüüd leiaks veel Rooney platsilt üles.
                              mäng ei jõudnud kahjuks eriti sellele väljakupoolele, kus Rooney peaks silma paistma
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                                mäng ei jõudnud kahjuks eriti sellele väljakupoolele, kus Rooney peaks silma paistma
                                ehk siis mitte barca poolele, vaid paremale, kus Rooney kaitses rabab..
                                ja Ronaldo proovib siis ees jooksupalle kinni saada,

                                seekord kajastus see vahetus, mis kaitsestlähtuvates mängudes viimasel ajal tihti ette tuleb, ka meeskondade asetusi tutvustaval skeemil
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X