320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
    Mina sellesse vanemasse õesse lihtsalt ei usu. Evra on geniaalne, pole midagi öelda, aga see nö. kapten on minumeelest puhas null. ManU enda trump on kiire ja tehniline äärte kasutamine, milleks astuda sama reha otsa mõningate vastastega ja lasta enda äär lekkima? Neville jääb selgelt aeglaseks ja kui on vaja rünnakut alustada, siis selle asemel ,et natuke mängu lugeda, peksab ta vaid diagonaalis pikka ette.
    Uus äärekaitse on igal juhul vajalik, isegi kui Neville saabki hakkama, ei suuda ta tervet hooaega iial rügada.
    Neville - aeglane ning peksab pikki palle ette? Oled mõnda tema mängu näinud ka või? Ta pole küll aasta aega mänginud, aga midagi võiks tema mängust siiski meeles püsida. Ründavamat äärekaitsjat annab otsida. Nii Becksi kui Ronaldoga tegi ta pidevalt nn overlape, sama mida teeb praegu Evra. Ning kaitses ei ole ta kah Evrast kehvem.
    Enne vigastust eelmise aasta märtsis oli ta suurepärases hoos. Ta valiti liiga parimaks paremkaitsjaks ning tal oli suur osa tiitlivõidus. Peale tema vigastust hakkas kaitse lekkima ning hooaja lõpp vajus ära. Meistrite Liigas kaotati Milanile ning vaid suurepärane rünnak päästis meistritiitli.

    Ja "vanema õe" väljendit Unitedi toetajalt poleks küll oodanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      Neville - aeglane ning peksab pikki palle ette? Oled mõnda tema mängu näinud ka või? Ta pole küll aasta aega mänginud, aga midagi võiks tema mängust siiski meeles püsida. Ründavamat äärekaitsjat annab otsida. Nii Becksi kui Ronaldoga tegi ta pidevalt nn overlape, sama mida teeb praegu Evra. Ning kaitses ei ole ta kah Evrast kehvem.
      Enne vigastust eelmise aasta märtsis oli ta suurepärases hoos. Ta valiti liiga parimaks paremkaitsjaks ning tal oli suur osa tiitlivõidus. Peale tema vigastust hakkas kaitse lekkima ning hooaja lõpp vajus ära. Meistrite Liigas kaotati Milanile ning vaid suurepärane rünnak päästis meistritiitli.

      Ja "vanema õe" väljendit Unitedi toetajalt poleks küll oodanud.
      Pigem ühtiksin Neevitseri arvamusega vanema õe kohta. Neville'i tähtsust rünnakul ei maksa üle tähtsustada. Minu mäletamist mööda olid nt enamik tema tsenderdusi kasti suhteliselt väheohtlikud, kaitses oli ta samas reeglina not that bad. Võrreldes Browniga ei näe suurt erinevust ründefaasis, kaitses oli aga vb Gary natukene parem, ehkki Gary nõrkuseks võiks lugeda liiga tihti palli sihitult ette löömist. Hoolimata kõigest eelistaksin paremkaitsjaks pigem Browni (kui ta ainult suudaks vältida vahepealseid moments of total madness hetki).

      Gary on ju vanem õde, milles probleem?

      Kommentaar


        Algselt postitas petsman Vaata postitust
        Pigem ühtiksin Neevitseri arvamusega vanema õe kohta. Neville'i tähtsust rünnakul ei maksa üle tähtsustada. Minu mäletamist mööda olid nt enamik tema tsenderdusi kasti suhteliselt väheohtlikud, kaitses oli ta samas reeglina not that bad. Võrreldes Browniga ei näe suurt erinevust ründefaasis, kaitses oli aga vb Gary natukene parem, ehkki Gary nõrkuseks võiks lugeda liiga tihti palli sihitult ette löömist. Hoolimata kõigest eelistaksin paremkaitsjaks pigem Browni (kui ta ainult suudaks vältida vahepealseid moments of total madness hetki).

        Gary on ju vanem õde, milles probleem?
        Brownist on ta rünnakul selgelt parem, kaitses võib Brown temaga heal päeval samahästi mängida.
        Lisaks on väljakule vaja kaptenit, kes mängijaid vajadusel motiveeriks. Giggs on legend, kuid kaptenimaterjali temas ei ole.
        Brown on väga hea hooaja teinud, kuid alati on sees kartus, et ta mõne prohmakaga hakkama saab. Lisaks laseb ta ääreründajatel endale liiga lihtsalt ära teha. Gary oli enne vigastust mängimas oma karjääri parimat jalgpalli. Pigem annaks ma uuel hooajal võimaluse talle. Brown võib vajadusel keskkaitses mängida (kui Vidic taas põrutada saab või kui Riol kubemega probleeme on). Barca vastu sai ta suurepäraselt hakkama. Ning tegelikult ongi Brown eelkõige siiski keskkaitsja. Lihtsalt Gary vigastus sundis Fergusoni teda paremale nihutama.

        Kogu loo point on selles, et ma ei näe mõtet miks peaksime Chelsea kombel 15 miljonit mingi portu peale raiskama (või veel hullem - 25 miljonit Richardsi) kui meil on võtta kaks väga head paremkaitsjat.

        Ja sellest vanema õe asjast on mul pohhui. Mina lihtsalt nimetan Unitedi mängijaid nimepidi, hüüdnimed jäägu kadedate ning viimasel ajal surmahirmus olevate Liverpooli toetajate välja mõelda.

        Kommentaar


          Kas Neville mitte ei olnud mingi hooaeg, eelmine või üleüleelmine, parim sööduandja või midagi taolist?

          Kommentaar


            Ei no täitsa perses.

            Ronaldo has agreed terms with Madrid

            Manchester United winger Cristiano Ronaldo has shocked United fans by agreeing personal terms with Spanish champions. The move has been on the cards for a few years but it looked like a hopeless try. But Ronaldo's agent Jorge Mendes has now confirmed that Ronaldo will be off in the summer for world record fee of 70 million pounds. United will cash in more if Ronaldo continues to score goals and win trophies.
            The move left United manager Sir Alex Ferguson shocked but he realised that it was out of his hands: "Cristiano has always wanted to play in Spain. This day was always going to arrive, I just didn't expect it that soon."
            The Scot added: "We have to move on. We have to show we can win without him."
            The news came just days before Champions League final against Chelsea which will be Ronaldo's last game in a United shirt. Portuguese winger refused to give any comments on the shock transfer.
            Ronaldo who has scored staggering 41 goals this season will be given captain's armband in Moscow. "Cristiano has been fantastic for us in these 5 years. I think he deserves it. He is and has been a great leader."


            Kuradi kahju. Teadsin, et see päev kunagi tuleb, aga nii vara

            Link

            Kommentaar


              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Ei no täitsa perses.

              Ronaldo has agreed terms with Madrid

              Manchester United winger Cristiano Ronaldo has shocked United fans by agreeing personal terms with Spanish champions. The move has been on the cards for a few years but it looked like a hopeless try. But Ronaldo's agent Jorge Mendes has now confirmed that Ronaldo will be off in the summer for world record fee of 70 million pounds. United will cash in more if Ronaldo continues to score goals and win trophies.
              The move left United manager Sir Alex Ferguson shocked but he realised that it was out of his hands: "Cristiano has always wanted to play in Spain. This day was always going to arrive, I just didn't expect it that soon."
              The Scot added: "We have to move on. We have to show we can win without him."
              The news came just days before Champions League final against Chelsea which will be Ronaldo's last game in a United shirt. Portuguese winger refused to give any comments on the shock transfer.
              Ronaldo who has scored staggering 41 goals this season will be given captain's armband in Moscow. "Cristiano has been fantastic for us in these 5 years. I think he deserves it. He is and has been a great leader."


              Kuradi kahju. Teadsin, et see päev kunagi tuleb, aga nii vara

              Link
              See täielik jama mees
              Last edited by RonaldoPort; 17.05.08, 20:49. Põhjus: .

              Kommentaar


                ma loodan ka, et see oli ikka nali.

                Kommentaar


                  Carrick on lepingut pikendanud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RonaldoPort Vaata postitust
                    See täielik jama mees
                    Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                    ma loodan ka, et see oli ikka nali.
                    Nii armas, et hüppa või kaevu.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Nii armas, et hüppa või kaevu.
                      ma arvan et hoia enda vaimukad kommentaarid endale

                      Kommentaar


                        kust see tekst üldse võetud on ?
                        2002 FC EBS Team
                        2003 FC Nimeta
                        2004 FC Nimeta
                        2005 FC Nimeta
                        2006 Tallinn United FC
                        2007 Tallinn United FC

                        Kommentaar


                          ojamaa blogist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            ojamaa blogist
                            Jürgen Ligi omast ikka
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RonaldoPort Vaata postitust
                              ma arvan et hoia enda vaimukad kommentaarid endale
                              Midagi ei ole teha, Vinc lihtsalt on foorumi suurim Manu vihkaja
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                ma ei ee nendel kahel blogil mingisugust vahet. aga see on vabandatav sellega, et ma olen kergelt rumalavõitu.

                                ja kui ronalt peakski enne cl finaali ütlema, et adios sir, ma lähen hispaaniasse, siis mina teda küll mängu ei paneks.. veelvähem kapteniks. väntaks hea paugu munadesse ja paneks tsing tsung parki paremale äärele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X