320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Kui raske on seda mõista? Aga vaadates mingeid tapmisähvardusi ja jumal teab mida siis ... tundub et väga.
    Lahedad üldistused. Kas ma peaks sinu poste lugedes pidama idikateks ka nt sleepi ja selli, või siiski ainult sind?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Käed Eemale Rooneyst!
      tra.

      Kommentaar


        Holloway vs establishment. Täiesti kuulamist ja järelemõtlemist väärt ränt. Isegi kui kõigega ei nõustu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Holloway vs establishment. Täiesti kuulamist ja järelemõtlemist väärt ränt. Isegi kui kõigega ei nõustu.
          Eelmisel lehel juba sama klipp olemas, olgugi, et minuti võrra lühem.
          Väärt kuulamist oli see igatahes, kohati on mõnusalt emotsiooni ka sees.

          Kommentaar


            Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
            Eelmisel lehel juba sama klipp olemas, olgugi, et minuti võrra lühem.
            Sel juhul vabandan. Antud teema kõiki postitusi ei jaksa ma paraku enam ammu jälgida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Lahedad üldistused. Kas ma peaks sinu poste lugedes pidama idikateks ka nt sleepi ja selli, või siiski ainult sind?
              Kui sa lugesid sellest välja üldistuse mitte selle et "on olemas fänne kes ..." mõtte siis võib olla hoopis sind?

              Kui sa vähegi rohkem teaksid, siis SAF on mitmeid kordi öelnud, et ta ei lähe enne kuhugi, kui võistkond ja rahalised seisud on korras, et uuel peatreeneril oleks hea edasi jätkata ja kindlasti suudavad Smailling, Anderson, Carrick, Fletcher, Fabio, Rafael, Macheda ja hernandez neid asendada.

              Tapmisähvardused? Tule taevas appi, sa ei jälgi vist ültse premier league-i? Sul vist puudub arusaam, mida tähendab olla tõeline inglise klubi fänn. Nad armastavad jalgpalli rohkem kui oma ükskõik mida, elavad tuliselt oma koduklubile kaasa ja loomulikult on neil õigus olla pahased jne. Muidugi see ei tähenda, et tapmine oleks normaalne, aga ega kõike mida internetis kirjutatakse ei tasu tõsiselt ka võtta.


              Vahest tuleb aru saada, et kõik ei vaheta oma lemmikklubi tulemuste või muude põhjuste pärast.
              Kui sa nüüd järgi mõtled siis saad ju aru et tegelikult ei tea ei mina ega sina ega allmighty-allknowing vince millal punanina minema läheb. Aga kui arvestada, et Roo uus leping oleks praegune umbes 1,5 kehtiv+5 siis 6,5 aasta jooksul ta ikka vast _peaks_ olema läinud. Või arvad et paneb kuniks on 75+?

              Ning ma perfektselt mõistan kui tulihingelised on fännid, aga miskist hetkest peaks ju ikkagist minema piir? Ei? Kogu seda seakisa mis hetkeseisuga on üles tõmmatud meedias, Holloway rant ja kõik muu ... sarnaseid mängija-tahab-klubist-ära ja ei nõustu lepingut pikendama case on iga aasta maailma jalgpallis kümneid. Ei ütle, et Wayne on käitunud täieliku aumehena, aga taas - kuskilt läheb ju piir? Kui just Holloway vaadetega 100% ei nõustu.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Krt kus jõutakse halada ühe mängija ümber. Mis lojaalsus ? Rooney tuli teile , et karikaid võita, lojaalne oleks ta siis olnud kui ta oleks Evertoni jäänud. Manust sai isu täis nüüd kõigil kurb ja paha olla. Pole ju asendamatuid, kui teie bossid kogu üleminekult saadavat raha oma taskusse ei pane siis peaksite asendusi talle küll saama.

                Kommentaar


                  Villu sina vä? Või opis Janno?

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Holloway proovib fännidele pugeda, et peale SAFi tulla oma väikest mängukest siia mängima ?
                    Iseenesest, headaega rooney. soovin mõnusat edasist karjääri ja järgmine kord, kui tema vastu saab mängida, tunneb ta sellest puudust, lahkudes kaotusega väljakult. Saame ka ilma temata, nagu hooaja algus on näidanud, lihtsalt kohanemisega läheb natuke aega veel. Nagu näha, oleme saanud hakkama ka peale teiste toredate poikade lahkumist. Väga huvitab, kas talvel otsustatakse kedagi juurde tuua. Võiks, samas ka mitte.

                    Kommentaar


                      vähemalt ei saa öelda, et see asi kvaliteethuumorit ei toodaks. täielik klassika.

                      Vidic corrects Mail story

                      Nemanja Vidic has contacted ManUtd.com to correct a story that appeared on another website, DailyMail.co.uk, earlier today.

                      The United captain was misquoted by the Mail, making it appear that he was talking about Wayne Rooney. In fact, the word Nemanja used in a post-match interview was 'Rumour' - not 'Rooney' - and his quote should have read as follows:

                      "Rumour is going around and talking about the bad playing, or something happening around the club with the Glazers, it is not good for the players and not good for the team."

                      The story has also now been corrected on DailyMail.co.uk.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Juba siis kui CR7 läks minema ütlesin ma teile kõigile: ROONEY LÄHEB KA KOHE! Mina ei mõista seda suurt jahmumist Manu fännide poolt? Kas te tõesti arvasite et gloryhunter Rooney jääb sellisesse Manusse kus põhivennaks on pea 40nene Giggs? Igati loogiline otsus Rooneylt. Mängida ta enam ei oska, väravaid ei löö, viimane aeg palka juurde küsida. Vasrti mudiu kukub ta enda hinnalipik nii alla et ei saa praegustki palganumbrit kelleltki küsida...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          ah minge putsi



                          http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6653000


                          e: kui kunagi on olnud päris elus mingi ROFL moment...
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            it worked!!!

                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Äkki nüüd hakkab actually normaalsel tasemel mängima ka. Võiks ju.

                              Ei, tore.

                              Kommentaar


                                Täitsa korraliku jama tõstatas Wayne ülesse a no nüüd uus leping vähemalt olemas. Huvitav palju kulda nädalas saama hakkab ?
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X