320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvamusi 3 legendi monumendi kohta?
    sir Bobby Charlton avaldas ka veel arvamust et järgmistena peaks Giggs ja sir Alex saama enda monumendid.
    Huvitav oleks ta teada teie arvamust selle kohta, kas United suudaks võita tiitleid ilma Ronaldota?

    Kommentaar


      Kui Ronaldo ära läheks (milles ma küll kahtlen) siis toodaks kindlasti selle saja milli eest keegi sisse, keegi nagu Quaresma ja mõni hea ründaja kindlasti. Aga muidu, Nani on Ronaldoga suht sarnane ja minuarust on ta parem, kui seda oli Ronaldo kui ta alles tuli, nii et paari aasta pärast on meil mõlema äära jaoks oma Ronaldo olemas
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        goal.com väidab, et reali pakkumine on robinho, ramos ja diarra + 35m. ...aga see on goal.com.

        Kommentaar


          Kusagil kirjutatakse, et sada milli, kusagil, et 70 milli pluss Robinho ja Diarra... Mõtetu. Igatahes väike Fergie intervjuu oli:
          Alex Ferguson claims the Glazer family, the owners of Manchester United, would rather Cristiano Ronaldo was left on the sidelines than sold to Real Madrid.

          United have threatened to report Real to world governing body FIFA over what they claim are attempts to unsettle Ronaldo by the Spanish giants.

          Real have repeatedly made known their desire to sign the Portuguese winger but United are firm in their conviction the player will not be sold.

          Ferguson claims the Glazers are equally unimpressed with Real and says they would keep the player even if a hypothetical situation arose where he refused to play for United.

          The Scot said: "I've had a couple of meetings with the Glazers.

          "Their attitude is, 'To hell with them'. They'd sit a player in the stand, I'm telling you, absolutely no doubt about it, just to prove a point. Not to give in to these people.

          "They've got balls, I can tell you. I've been delighted with them in that respect."

          The Glazers took over United in an £800 million deal in the summer of 2005. Their arrival caused huge ructions among fans due to the debt they placed on the club.

          Ferguson, however, has been delighted with the support of the Americans since their regime began.

          "They've been good to this club, believe me," he added. "They have been brilliant owners."
          Kes inglise keelest aru ei saa, siis põhimõtteliselt ütles ta, et Glazerid pigem lasevad Ronaldol neli aastat pingil istuda, kui ta Reali maha müüa
          DELFI kommijad ahju!

          Kommentaar


            Algselt postitas 10 Lopez Saldana
            sind polegi veel perse saadetud vä?
            kuule mine ole õues päikse käes mõnda aega, see peaks tuju paremaks tegema.

            Eile lugesin sir Alexi antud intervjuud ja selle järgi vaadates jääb Ronaldo veel pikaks ajaks Unitedisse(kui ta just ei tee "Cantonat")

            Kommentaar


              mind ajas muigama see, kuidas Fergie räägib Realist nagu mingitest saatana käsilastest. "these people" jne.

              a üldiselt, seda Ronaldo teemalist vahtu annaks jälle kloppida mitme lk jagu - kas on ikka mõtet.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                Glazerid pigem lasevad Ronaldol neli aastat pingil istuda, kui ta Reali maha müüa
                Ronalts võib vabalt mingi aeg (ei mäleta, mis see täpne tähtaeg oli) lihtsalt oma lepingu üles osta ja Madriidi päikese alla omavoliliselt peesitama minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Ronalts võib vabalt mingi aeg (ei mäleta, mis see täpne tähtaeg oli) lihtsalt oma lepingu üles osta ja Madriidi päikese alla omavoliliselt peesitama minna.
                  Söön nüüd natuke oma eelmises postis öeldud sõnu, kuid what else is new... Aga see liigutus on küll kõige vähetõenäolisem. Pole hetkel aega ega viitsimist üleliia sügavalt nendesse FIFA reeglitesse kaevuda, aga kui ei eksi, siis väljaostmine võib üldse jutuks tulla alles kahe aasta pärast - uue lepingu tegi Ronaldo aasta eest ja kuna ta on obviously noorem kui 28, siis peab kolm aastat täis tiksuma. Ja meeldetuletuseks, et leping on viie aasta peale, nii et klubile tuleks kinni taguda kahe aasta raha. Täpse summa arvutamine ja üldse kogu see protsess on niisugune ajukepp, et ükski täie mõistusega mängija seda ristikäiku küll vaevalt ette tahab võtta - Andy Websteri paari aasta tagune keiss on ehk piisavalt hoiatav näide.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    2 aastat elik 104 nädalat. umbes 100 kilo nädalas. umbes 10.4 miljonit naela

                    Kommentaar


                      Ma ei tähtsustaks ühe mängija panust liigselt, olgu selleks kasvõi Ronaldo. Müüakse ära, tuleb keegi teine meest pingilt ja shows some balls. Pärast Ruudi ära müümist kardeti ka, et kus kohast need väravad tulevad. Aga tulid. Oluline on säilitada praegune (ründav) mängustiil, ükskõik kes seal platsil siis ka ei ole (eeldusel, et veavad välja).

                      Ronaltsi puhul on mul väikene hirm, et kas ta suudab (on piisavalt motiveeritud) samal tasemel mängida (mängima) ka järgnevatel hooaegadel. Vb liigne hirm, aga noh, eks näis.

                      Üks asi, mis mulle see hooaeg eriti ei meeldinud, oli see, et Rooney ja Tevez peavad rabama keskväljal, kulutama oma energiat ning seetõttu väravatelöömine nende puhul suhteliselt imes. Keskväljamehed võiksid ise hakkama saada. Teine võimalus, mis pole ka sugugi välistatud, et mõlemad mehed olid lihtsalt crapid või natukene crapid. Sellest tulenevalt võiks suvel mõelda mõne ründaja soetamisele.

                      Kommentaar


                        no ma loodan kõige rohkem see suvi benzemat või huntelaari, lahkuda võiks saha ja võiks võimalust anda ka noortele rohkem, kõik.
                        no okei, kui väga vaja, siis veel üks vend kaitsesse keegi, aga no kui neville on terve ehk ja brown pingile, siis ei tea.
                        uuel hooajal lubatud siis 7 vahetusmeest, saab noori kasutada ehk, saab näha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          no ma loodan kõige rohkem see suvi benzemat või huntelaari, lahkuda võiks saha ja võiks võimalust anda ka noortele rohkem, kõik.
                          no okei, kui väga vaja, siis veel üks vend kaitsesse keegi, aga no kui neville on terve ehk ja brown pingile, siis ei tea.
                          uuel hooajal lubatud siis 7 vahetusmeest, saab noori kasutada ehk, saab näha.
                          Kas brown ära ei lähe?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petsman Vaata postitust
                            Ronaltsi puhul on mul väikene hirm, et kas ta suudab (on piisavalt motiveeritud) samal tasemel mängida (mängima) ka järgnevatel hooaegadel. Vb liigne hirm, aga noh, eks näis.
                            Mul oli ausalt öeldes sama hirm peale eelmist hooaega. Arvasin, et kuhu veel paremini äärepooliku jaoks, aga näed, üllatas. Samal tasemel ka järgmised hooajad mängida on võib-olla palju küsitud, aga loota ju võib.

                            Ma ei tea kuidas teil, aga mul on Manucho suhtes suured lootused. Kõik räägivad, et vaja uut ründajat jne, aga on ju olemas pikk, kiire ja võimas (Saha-taoline, aga loodetavasti mitte klaasist tehtud) ründaja. Tean muidugi, et ta on suht tõestamata ja ebakindel, aga SAF'ile mulje avaldamiseks peab sinus midagi erilist ikkagi olema ja Aafrika turniiril näitas ta ka ennast heast küljest. Mul on igatahes tunne (lootus), et temast tuleb hea mängumees. Pealegi, äkki saab Saha enda luud lõpuks kokku liimitud.

                            Kahju ka, et Pique lahkus. Arvab ilmselt, et Barcas saab rohkem mängida. Ei tea, meil oli ta peale Ferdsi ja Vidat valikujärjekorras põhimõtteliselt kolmas, seal on ilmselt Puyoli, Marquezi, Milito ja kellegi veel taga... eks näis. Kuulsin kuskil, et tahetakse Lahmi osta, oleks vägagi rahul sellega.

                            Algselt postitas when Vaata postitust
                            Kas brown ära ei lähe?
                            Paar kuud tagasi sõlmis uue lepingu, niiet ei lähe ta kuskile.
                            Sama tegi ka Benzema, niiet tema tulek on ka ebatõenäoline.
                            DELFI kommijad ahju!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                              SAF'ile mulje avaldamiseks peab sinus midagi erilist ikkagi olema
                              ilus näolapp on piisav parameeter?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                2 aastat elik 104 nädalat. umbes 100 kilo nädalas. umbes 10.4 miljonit naela
                                väga tubli, istu, viis. kuid seda ma just silmas pidasingi, et tegu ei ole päris teise klassi kaks-pluss-kaks matemaatikaga. mängu tulevad nt ka kõik lisapreemiad ja mistahes kulutused mängijale, mille kompenseerimist United peab vajalikuks nõuda; teoorias võidakse jõuda isegi rahadeni, mille eest ta Sportingust osteti... lihtne ju, eks ole.

                                no ja eeskätt võib United Reali süüdistada lubamatus mängija meelitamises ning veel pappi küsida - tegelikult on näiteks nii, et kui asi peaks juhtuma enne minu eelmises postis mainitud kolmeaastase perioodi lõppu, siis lähebki see protsess reeglite järgi täiesti automaatselt käima. seda siis alates hetkest, kui Ronaldo avaldab ametlikult klubile soovi leping välja osta, kusjuures Reali asi on siinkohal tõestada, et nemad kaamelid ei ole, mitte vastupidi. peaks Real nüüd näiteks tõesti süüdi jääma, siis keelatakse neil kahe üleminekuperioodi jooksul mängijate ostmine üldse ning Ronaldo teenib vähemalt neljakuulise bänni. oma tala saavad mõistagi ka mängija agent ja kõik asjaga seotud klubitegelased... pole vist nagu panused, millega riskida.

                                selge muidugi, et eeltoodu on see kõige mustem stsenaarium ja vaevalt midagi niisugust käivitub, aga kõige sellega tuleb eriti ostjaklubil ja mängijal siiski arvestada. seega ma ei näe nagu eriti, kuidas keegi sellest väljaostmisest kokkuvõttes üldse midagi väga võita saaks. pigem surub United nüüd varsti Ronaldo lepingusse sisse mingi ulmelise summaga buy-out klausli teistele klubidele, vbolla tõstab lähemal ajal veel sutsu palka ka ja kõik rahul. peale Reali siis muidugi, aga keda see huvitab, eksole



                                ahjaa, Lahm pikendas muide just mõne nädala eest Bayerniga lepingut, nii et tema võib ka sihtmärkide reast maha kriipsutada.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X