320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas torumees Vaata postitust
    Mitte et Brown täna kehvasti mängis,aga miks pidevalt Rafael poole mängu pealt välja võetakse? Kas ta tõesti ei jaksa 90 minti joosta?
    No ju siis Fergiel on veel eredalt see CL Rafa punane vs Bayerni vastu meeles, et pärast seda kaarti oli mänguga clocks.
    slimm.ee

    Kommentaar


      VDS'ist sai esimene välismängija, kellel premieris tiksub viies dekaad. Kohalikud juurde panna, siis VDS on üheksas(7 neist väravavahid).

      Kommentaar


        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
        VDS'ist sai esimene välismängija, kellel premieris tiksub viies dekaad. Kohalikud juurde panna, siis VDS on üheksas(7 neist väravavahid).
        mäsasja

        Kommentaar


          40 on täis noo.... ma tahtsin ka alguses sama postitada, nagu cannu, a mõistsin ära.
          slimm.ee

          Kommentaar


            mängu ma vaadata ei saanud, seega mängust ma ei räägi.
            ma siin mõtsin, et see nani on ikka täielik jorss. see värav....see oli ehe temalik mingi krdi...keeks noh. ma olen talle küll tänulik, et ta üle mängu ikka resultatiivse söödu annab ja nii, aga ma lihtsalt ei suuda enam seda enda sees hoida, et see kodanik on täielik (krdi) präänik. kõik need tema eidestumised platsil ja daivid ja üldse m'i mängimine. minu silmis ei saa temast mitte kunagi täisväärtuslik manu mängija, tagugu kasvõi 50 väravat hooajal ja teine sama palju sööte sinna peale. vaesemehe ronalt/monkey, noh.
            pardoon veelkord, kui ma kellegi lemmarmängijat solvasin, aga see teadaanne tahtis minust lihtsalt pikemat aega välja tulla. ning jah, hakkas küll parem.

            young sisse!

            leia 5 (viis) erinevust.

            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Njaa, hiljuti tundus ühele mu tuttavale samuti veider, et miks ma terve mäng selle vaesekese kallal vingun, ise samas manu särki kannan. 100% nõus!
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Eks vahel on muidugi hea, kui saab mõne asja südamelt ära, aga üldiselt täiesti jabur jutt. Nani on olnud sel hooajal kahtluseta manku stabiilseim ja produktiivseim mängija ja tema 8 söödu ja 4 kollita jagataks ilmselt hetkel maid liverLOLiga. Ma peaks pikalt mõtlema, kas on üldse praegu premmis võrreldavas vormis ääreründajatsläšwingerit.

                Eidestumine ja daivid - nojah, eks kisa ole tema poolt sageli rohkem kui asi väärt on ja Vinnie Jones släpiks teda ilmselt korralikult, aga ma ei kuule nt Arsenali pooldajaid vingumas, et Chamakh liiga palju pendlaid teenib vms. Ja eeldades, et sinu reaktsioon tuli selle 'ebasportliku' tottsi-mängu värava peale, siis mis sa tõesti arvad, et oleks keegi teine samas olukorras olnud, oleks ta löömata jätnud? Pigem oleks siis putsad lendama hakanud.

                (Hämmastav, et selle kaitsekõne kirjutasin mina, kes ma aasta tagasi arvasin et

                Nani ainus lootus millegagi silma paista on järjest 42 saltot teha
                ).
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Nani ise arvab siis: "As a player I think I'm close to being as complete as I can be. Now I can say I'm one of the top players in the world."

                  aga ma jagaks ka seda mõtet, et tema käitumine on suuresti jälkus, aga tuleb tõdeda, et koos esinemisvõimetega on tõusnud üldise käitumise tase.
                  Mingis intekas ütles (andis soovituse Andresonile, vist), et keep it simple ning siis tuleb ka kõik teenitud sära.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    absoluutselt nõus, et tänu talle on meeskond veel mingiski tiitlikonkurentsis ja what not - minagi olen selle eest talle vägagi tänulik - aga siia-tuleb-see-eelmine-jutt.
                    mul kui poolehoidjal on lihtsalt sitt näha, see on loomulikult ainult maitse küsimus, et aastaid toetatud meeskonnas mängib selline mees, kes ükskõik kus mujal kandideeriks vabalt aasta kõige tsordima palluri tiitlile, vormis või mitte.

                    on inimesi, kes nanile ilmselt au annavad, et suudab nii paljudes olukordades mingi teravuse luua või kui maha võetakse, siis vilega, olgu see aus või mitte. paraku auga väravaid ei löö ja punkte ei päästa ning kes häbi ei tunne, see nälga ei näe. tiitleidki mäletatakse kordades kauem kui nende saamiseks tehtud süvaveesukeldumisi, aga ffs, isegi ronalts ei daivind nii agaralt.

                    võib-olla on see minu sinisilmne lootus, et kõik mängijad manus jäävadki sama ägedateks nagu need mängijad, nüüdseks legendid, kelle pärast kunagi ju toetama sai hakatud, aga fännina on mul õigus ilkuda selle kabja kallal, kes selle kuvandi ja reaalsuse vahele kõige suurema kiili löönud.

                    ...ja see kui arse fännid maroko õli daivimisele ja neile järgnevatele pennaldele/karistuslöökidele ühelt jalalt teisele keksides ja rõõmust kilgates reageerivad, siis fuck that, see suus olev sitamaitse ainult süveneb ajaga.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Seda on muidugi tore näha, et manku fännid viskavad seemne, kultiveerivad omakeskis ja lõpuks arvavadki, et asi on nii nagu laboris saavutatud tulemused ütlevad. Hea kui mõnel laborandil tuleb meelde oma suu puhtaks pühkida.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Põhimõtteliselt ju täpselt sama nagu Ronaltsiga oli, et mida paremini mängib, seda teatraalsemaks lähevad ka kukkumised ja muu selline (üleeilset väravat siiski sinna hulka ei loeks, kasutas teiste kanapäisuse osavalt ära). Aga no ju on veres lihtsalt, lõunamaa poisid, mis sa teed. Ja siis oledki poolehoidjana dilemma ees, et ühelt poolt teravus-sööt-kott-juhhei, aga teisalt tra sa aeled seal, piinlik ju. Iseasi kust see taluvuspiir kellelgi läheb, minu jaoks kokkuvõttes veel väga rõve ei ole, st järelikult positiivsega on seni tasakaalustanud piisavalt. Kuigi muidugi ilma oleks ilusam, jah. Samas mu meelest ka Ronalts sai lõpupoole järjest enam aru, et pikas perspektiivis niisugune karneval selles liigas väga ei toida tegelikult, kui Nanil näiteks paar päris pennalt saamata jääb, ehk hindab ka asjad natuke ümber.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ma peaks pikalt mõtlema, kas on üldse praegu premmis võrreldavas vormis ääreründajatsläšwingerit.
                          F.Malouda, momendil jagab liiga top-scoreri tabelis 1-3 kohta, 7 väravaga + eelmise hooaja teine pool oli müstiline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Ma peaks pikalt mõtlema, kas on üldse praegu premmis võrreldavas vormis ääreründajatsläšwingerit.
                            Matt Jarvis ju ometi on. Ja El-Hadji Diouf.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Evans, Neville, Giggs, Kiko, Anderson ja Rio Türki täna ei lennanud.

                              olemas on Van der Sar, Amos, Kuszczak; Evra, Brown, Vidic, Smalling, Rafael, Fabio, O'Shea; Eikrem, Scholes, Obertan, Bebe, Fletcher, Carrick, Park, Nani; Berbatov, Hernandez.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Nende meestega kes kohal on peaks kindla võidu ikkagi ära võtma, sest ega keegi eriti puudu pole.
                                Nani kohapealt, et tõesti ta pingutab üle nende divemiste ja muu jamaga, aga küll vend ise ka aru saab varsti, et pole mõtet tsirkust teha nii kõvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X