320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    sul peab siis küll särav mõistus olema

    Minu mõistus pole just väga särav, aga sellist jaburdust ma küll suust väja ei ajaks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      minu poolt roheline tuli, tõmmaku nahhui oma seitsme kompsuga.... mis teha... ega portugali meestest ikka asja ei saa... peded on peded... võtku nani kaasa ja tõmmaku nahhui. selle raha eest ostaks joe cole ja jääks veel ülegi ning asi vask.

      Kommentaar


        No, Real-Real, näidake krabisevat rohelist!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          just, Ronaldo koht pole premieris. Segab Arsenali

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            No, Real-Real, näidake krabisevat rohelist!
            Kanepiga maksavad?

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Gabriel "tänamatu kaabakas" Heinze.
              See mees tegelikult ongi kurja juur. Raudselt.

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Kanepiga maksavad?
                Ei, kapsalehtedega.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Shotimaale sõitis väidetavalt järgmine koosseis:

                  Amos, Woods; Neville, Brown, Ferdinand, Vidic, O'Shea, Silvestre, Simpson; Carrick, Scholes, Fletcher, Hewson, Martin, Gibson, Eagles; Rooney, Giggs, Campbell.

                  16:30 Viasat Sport 2

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    minu poolt roheline tuli, tõmmaku nahhui oma seitsme kompsuga.... mis teha... ega portugali meestest ikka asja ei saa... peded on peded... võtku nani kaasa ja tõmmaku nahhui.
                    Heh, suur isa Queiroz juhib teed. Ehk siis temast saab uus Portugali peatreener.

                    Uus assistent tundub, et tuleb kuskilt sisemistest struktuuridest. McClair äkki?

                    Kommentaar


                      Kõige mõistlikum variant oleks tõesti McClair, kuna ta teab klubi läbi ja lõhki.

                      Ise sooviksin aga King Ericut sel positsioonil näha. Ta on kuskil väitnud, et tema oleks nõus vaid kõige kõrgema kohaga, aga unistada võib...
                      Esmalt võiks ta SAFi abilisena töötada ning 3 aasta pärast kui SAF lahkub, juhtotsad enda kätte võtta.

                      When the seagulls...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust

                        16:30 Viasat Sport 2
                        on see ikka kindel? kava järgi toimub mingi teine asi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raido#78 Vaata postitust
                          on see ikka kindel? kava järgi toimub mingi teine asi
                          100%. Aafrika tuuri näeb ka arvatavasti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            minu poolt roheline tuli, tõmmaku nahhui oma seitsme kompsuga.... mis teha... ega portugali meestest ikka asja ei saa... peded on peded... võtku nani kaasa ja tõmmaku nahhui. selle raha eest ostaks joe cole ja jääks veel ülegi ning asi vask.
                            Kui real annab 70 milli krabisevat, siis pole vaja mingit joe cole. Selle raha eest saaks osta umbes 140!!! uut dongi meeskonda noo kurja, kus meid siis kardetakse ja mis tiitleid me kõik ka ei võida
                            Geniaalsuses on alati piisake hullust.

                            Kommentaar


                              If he were anyone else, anywhere else, he could walk away tomorrow. He would be allowed to fulfil his destiny, his dreams, his hopes. He would be able to wear a crisp and unsullied all-white uniform to work, instead of being forced to don costume in an unhappy shade of crimson. But in a cruel and unnecessary manner that harkens back to the worst excesses of empire, the poor mite is kept against his will, expected to scrape by on a pittance of no more than £120,000 a week, barely enough to keep him in a constant supply of hair gel. If we didn't speak up for him, who else would?
                              Kvaliteetiroonia.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                100%. Aafrika tuuri näeb ka arvatavasti.
                                ma vaatan sport kahte, ja tundub et tuleb hoopis chesea leedsi 70 aasta fa cupi mäng. Kust siis manu mängu näeb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X