320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui aus olla siis United oli ka suht hale, kogu see mäng oli hale , aga noh üldiselt Portsmouth näitas, et neegrid pendlaid ei oska lüüa .

    Kommentaar


      Võimalusi iseenesest oli aga ära ei löödud. Loodetavasti järgmine nädal see ei kordu.

      Nanist tundakse kindlasti puudust, täna koos Fletcheriga oldi üpris täkud ja puujalad ka paraku.

      Kommentaar


        Tevez võiks ära lõpetada selle käega vastase pea-kaelapiirkonnast kinnivõtmise enne, kui punane kaart antakse. Ei mäleta, et tal eelmine hooaeg selliseid hetki oleks olnud.

        Ehkki nägin mängu teist poolaega ja sedagi katkendlikult, siis enamik viimaseid mänge Portsmouthi vastu on minu meelest Manu ründab ära lüüa ei suuda, Pompey istub kaitses ning nõelab vasturünnakutega stsenaariumi järgi.

        Arvatavasti kujuneb hooaja esimene liigamäng sarnaseks nagu tänane mänge. Siis oleks aga kindlasti vaja hakata ka ära lööma.

        Kommentaar


          [QUOTE=petsman;918400]Tevez võiks ära lõpetada selle käega vastase pea-kaelapiirkonnast kinnivõtmise enne, kui punane kaart antakse. Ei mäleta, et tal eelmine hooaeg selliseid hetki oleks olnud.QUOTE]


          ega poiss läheb vaikselt rooney´ks ära

          Kommentaar


            Scholesi nägu on hea

            20 LEGEND

            Kommentaar


              Jah, nagu oleks situatsioonist väljas.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Samas arvestades olukorda, kus vasakpoolseid jõude hetkel napib, on tegelasel üpris suur võimalus enesele hooaja paari esimese mänguga nimi teha. Ise asi, kas ta ka selle võimaluse ära kasutab.
                Või siis mitte. Aastaks koolasse Forrestisse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Või siis mitte. Aastaks koolasse Forrestisse.
                  Ma saan aru, et see on esialgu siiski üheks kuuks (?) with a view to extend.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Ma saan aru, et see on esialgu siiski üheks kuuks (?) with a view to extend.
                    Nojah. Enne ametlikku teadaannet märgiti, et terveks hooajaks.

                    Kommentaar


                      Tehtud. Palju õnne.

                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Heh, nr. 14 on vist juba hõivatud J.Evansi poolt, mõnest mälupildist tuletatuna.

                        Kommentaar


                          C'mon SAF osta Berba ära, ta on killer ründaja ja lahendaks meie pikaründaja probleemi
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            C'mon SAF osta Berba ära, ta on killer ründaja ja lahendaks meie pikaründaja probleemi
                            mhmh, arvan sama, berba tulek oleks
                            üle viimase aja oleks 1 signinguid, mille üle ma oleks laes.

                            Kommentaar


                              Kes siis pole veel lugenud, on avaldatud ka numbrid Premierleague jaoks.
                              Päris huvitav, et Fabio ja Rafael said kohe nii väikesed numbrid nagu ka Welbeck.

                              1.Van der Sar, 2.Neville, 3.Evra, 4.Hargreaves, 5.Ferdinand, 6.Brown, 7.Ronaldo, 8.Anderson, 9.Saha, 10.Rooney, 11.Giggs, 12.Foster, 13.Park, 15.Vidic, 16.Carrick, 17.Nani, 18.Scholes, 19.Welbeck, 20.Fabio, 21.Rafael, 22.O'Shea, 23.Evans, 24.Fletcher, 26.Manucho, 27.Silvestre, 28.Gibson, 29.Kuszczak, 31.Campbell, 32.Tevez, 33.Hewson, 34.Possebon, 35.Cleverley, 36.Gray, 37.Cathcart, 38.Zieler, 39.Chester, 40.Amos, 41.Macheda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rooney Vaata postitust
                                20.Fabio
                                Perse. See ei ole mingi suvaline number eks. Ma olen pettunud.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X