320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mäng toimub venemaal või? kohe kui progebnjak värava lõi kommentaator karjus vist "russiaaa, russiiaa".
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      JanK, ega see Rooney süü polnud, kusjuures van der sar lasi ikka paska, et ta ära ei löönud. Evu, ei mäng toimub Monacos
      #20 FLORA!

      Kommentaar


        Algselt postitas aws0m3 Vaata postitust
        JanK, ega see Rooney süü polnud, kusjuures van der sar lasi ikka paska, et ta ära ei löönud.
        Ma arvan et JanK pidas silmas Rooney realiseerimata jäetud võimalust peale Tevezi suurepärast sprinti paremalt äärelt.

        Kommentaar


          Tra kuradi sitt kava 20 minuti jäi nägematta sellepärast. Tra see karikas vist läheb zeniitile ära ka.

          Kommentaar


            Tundub, et Scholesile jätsid olümpia rannavollevõistlused sama terava mulje kui mulle. Hea löök, midagi ple öelda.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Noo, ei köitnud eriti kedagi, peale Tevezi, see superkarikas. Kapten tegi ka kohati väga kahtlaseid liigutusi. Zeniidi teise värava juures tundus, et ei olegi tegu samast hinnaklassist meestega. Et Rio on hoopis mingi hädine £5m mees. Scholes esimesest Meistrite Liiga mängust eemal?

              Kommentaar


                Tra oli vaja seda punast veel teenida scoleshi manul neid häid mängjaid niigi vähe praegu

                Kommentaar


                  See jumala käsi oli teil nii närune, et kohtunik ei viitsinud isegi otse punast näidata.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Aga see värav oli väga ilus.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Värava löömisega ikka tõsiseid raskusi, kauglöögid kõik üle või mööda. Nani nurgalöögid ja karistuslöögid ei olnud ka just väga täpsed. Korralikku ründajat oleks ikka väga hädasti vaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Aga see värav oli väga ilus.
                        Minu jaoks rändas selle mehikese maine küll otsejoones prügikasti.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          See et Venemaa parem jalgpallimaa kui Inglismaa teavad kõik.
                          Ag nh mis ma tahtsingi et BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Vaesed Manu fännid.

                          Kommentaar


                            Topeltstandardid. Maradona võib, Scholes saab lisaks veel punase kah otsa.

                            Millegi pärast hakati mängima alles siis, kui 0:2 taha jäädi. Van Der Sari, Vidici, Scholesi (kui lõpp välja jätta) ning Tevezi mänguga võib rahule jääda. Ülejäänud peaksid peeglisse korraks vaatama.
                            Carrick võiks kiiremini paraneda. Scholes-Anderson ei kõlba kuhugi. Kapten oli kah üllatavalt kehv. Väravaolukorras teda küll otseselt ei süüdistaks, kuid Browni mängutulek elavdas rünnakuid selgelt.

                            Kommentaar


                              ma juba arvasingi, et scholes lõi värava, aga punane kaart kustutas mu lootused kiiresti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                                Topeltstandardid. Maradona võib, Scholes saab lisaks veel punase kah otsa.
                                siin midagi õigustama hakata on ikka päris naljakas. peaksite pigem rahul olema - isegi lihtsalt pääses, ainult (teise) kollasega. otse punane oleks tähendanud rohkem vahelejäetud CLi mänge?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X